Kampanyalar

Renault ÖTV muafiyeti uyguladı: Yeni model Renault Taliant’ın fiyatı 203 bin liraya düşürüldü

Renault, ÖTV muafiyeti uygulayarak sıfır Taliant model otomobillerin fiyatlarında 100 bin liraya varan indirim fırsatı oluşturdu. Standart satış fiyatı 303 bin lira olan 2022 model Renault Taliant’ın kampanya dahilindeki etiket fiyatı 203 bin lira olarak belirlendi.

Fiyatlar Uçuşa Geçecek

Geçtiğimiz gün yapılan kabine toplantısında KDV oranlarında değişikliğe gidildi. Buna göre oto galerilerin alım-satım işlemlerinde uygulanan yüzde 1’lik KDV oranı, yüzde 18’e yükseltildi. Düzenlemeyle birlikte otomobil piyasasında yeni bir hareketliliğin oluşması bekleniyor. Piyasa uzmanları otomobil fiyatlarında hızlı bir yükseliş yaşanabileceğini öngörüyor.

ÖTV Muafiyeti Fırsatı

Renault, otomobil sahibi olmak isteyenler için son zamanların en avantajlı kampanyasını oluşturdu. Kampanya kapsamında standart satış fiyatı 303 bin lira olan Renault Taliant model araçların etiket fiyatları 203 bin liraya kadar düşürüldü. 100 bin liralık ÖTV’den muaf tutulacak otomobillerin kasko ve sigortası alıcı tarafından karşılanacak.

Stoklarla Sınırlı

Renault’un, Taliant model otomobiller için oluşturduğu ÖTV muafiyeti sınırlı sayıda aracın satışında uygulanacak. Stoklarla sınırlı olan kampanyanın son geçerlilik tarihi ise 31 Mart Perşembe. Kampanya tüm yetkili Renault bayilerinde geçerli kılınacak.

Yeni düzenleme otomobil fiyatlarını uçuşa geçirecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.