Ekonomi

Sahibinden 500 TL Kiralık Daire Ankara

Türk lirasının hızlı değer kaybı sebebiyle mülk fiyatlarında ciddi oranda artış yaşandı. Özellikle satılık dairelere yapılan zamlar vatandaşı zor durumda bıraktı. Ev fiyatlarına yapılan zamlar kiralık daireleri de etkiledi. İstanbul, Ankara gibi büyükşehirlerde 1500 liranın altında kiralık daire bulmak oldukça zorlaştı. Ancak başkent Ankara’da şehir merkezine uzak mesafede bulunan konumlarda uygun fiyata kiralık daire bulabilmek mümkün.

Sahibinden Ankara’da 500 lira Kiralık Daire

Türkiye’nin başkenti olması sebebiyle yaşam standartları birçok şehre kıyasla oldukça iyi seviyede olan Ankara’da, konuma bağlı olarak uygun fiyata daire bulabilmek imkansız değil. Şehir merkezinden uzaklaştıkça kira fiyatlarında da düşüş yaşanan başkentin Mamak ilçesinde aylık 500 liraya daire bulabilmek zor da olsa mümkün.

Ankara’da Kiralık 1+1 Ucuz Daireler

Özellikle üniversite öğrencileri ve hastane gibi kuruluşlarda çalışma hayatına yeni başlayan genç yaştaki kişiler 1+1 dairelere talep göstermektedir. Bu sebeple üniversite ve hastane yakınlarında 1+1 büyüklükte daireler bulabilmek mümkündür. Başkent Ankara’da da yer alan 1+1 şeklindeki dairelerin aylık kiraları 600 liradan başlamaktadır. Maksimum 3 bin liraya kadar aylık kirası bulunan 1+1 daireler uygun fiyata daire arayanlar için bir seçenek haline gelebilir.

Ankara’da 1+1 şeklinde uygun fiyata daire arayanlar şu bölgeleri araştırabilir:

  • Mamak,
  • Karapürçek,
  • Emek mahallesi,
  • Gazi mahallesi,
  • Gültepe mahallesi,

Ankara’da Kiralık 2+1 Ucuz Daireler

2+1 şeklinde düzenlenen dairelerin aylık kira ücretleri de 700 lira ile 4 bin lira arasında farklılık göstermektedir. Bu ücretlendirmelerin uygun fiyata daire arayanlar için oluşturulduğunu ve olabildiğince uygun fiyata sunulan kira ilanlarının incelenerek paylaşıldığını hatırlatalım.

Belirtilen bölgelere göz atarak 2+1 daire de bulabilirsiniz. Ankara’da ucuz daire arayanlar Sahibinden ve benzeri mülk satış sitelerinde kiralık daire ilanlarını inceleyebilirler. Filtreleme kısmından maksimum ödeyebileceğiniz tutarı yazarak bu tutara uygun daire ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ankara Sahibinden Kiralık Evler 250 – 300 TL

Başkent Ankara Sahibinden Kiralık Evler 250 – 300 TL arayanlar 1+1 ve 2+1 şeklinde düzenlenen metrekareleri diğer dairelere kıyasla daha küçük yapıdaki ev ilanlarını inceleyebilirler.  Başkent Ankara’da bulunan üniversite öğrencileri ve hastane çalışanları 550 lira ile 3 bin lira arasında değişen uygun fiyatlı daireleri kiralayabilirler.

ankara 250 300 tl kiralik daire
ankara sahibinden kiralık evler 250 300 tl

Belediye Otobüs Fiyatları – Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.