Teknoloji Haberleri

Sanal Numara Almak İçin 5 Uygulama

Sanal numara almak, sanal numara nasıl alınır, whatsapp sanal numara almak, amerika sanal gsm numarası almak gibi konularda güncel bilgileri internet sitemizde bulabilirsiniz. 

Sanal Numara Almak

Günümüzde gerek iş için olsun gerekse internet üzerinden farklı ihtiyaçlar olsun pek çok zaman numara paylaşmamız gerekiyor. Maalesef sürekli gelen spam sms mesajlarının da sonu kesilmiyor. Böyle durumlar için yapılabilecek en iyi şey bir sanal numara almak. Sanal numara aldığınız zaman farklı bir sim kart almadan ve normal numaranızı kullanmaya devam ederekten kullanabilirsiniz. 

Sanal numara almanın pek çok farklı yolu bulunmakta, bunların kimisi ücretliyken bazılarıyla ücretsiz olarak hizmet vermekte. Sanal numaranızı kullanarak internet sitelerine kayıt olabilir, sms ve whatsapp doğrulamalarınızı rahatlıkla yapabilir hatta sanal numaranız üzerinden arkadaşlarınıza ya da diğer insanlara mesajlar gönderebilirsiniz. 

Gizli (Bilinmeyen) Numaradan Arayanı Bulmak

Sanal Numara Almak İçin Kullanabileceğiniz Uygulamalar

1- Secure Messenger SafeUm

Uygulamanın kullanımının kolay olmasının yanı sıra ücretsiz olarak sanal numara almak için en iyilerinden bir tanesidir. Elbette uygulamayı mobil cihazınıza indirmeniz gerekmekte, hem android cihazlar için hem de iOS cihazlar için uygulama marketlerinden rahatlıkla indirebilirsiniz. Uygulamaya kayıt olduktan sonra 1 adet sanal numara alabilirsiniz. Aldığınız numara direkt olarak aramalara ve gelen SMS’lere açıktır. Fakat bu numaradan arama yapmak ve SMS göndermek isterseniz uygulama üzerinden kredi almak zorunda olduğunuzu unutmayın. 

2- Vırtual SIM 

Vırtual SIM kullanarak sanal numara almak bir diğer yol. Bu uygulamanın en güzel tarafı, numara alırken ülke seçeneğinizin çok olması. Örneğin İtalya üzerinden dropshipping yapacaksınız bu durumda bir İtalya numarasına sahip olmak sizin açınızdan çok büyük avantaj olacaktır. Ayrıca Virtual Sim kullanıcıları kendi aralarında internet üzerinden ücretsiz olarak konuşabiliyorlar. 

3- SMS Recieve Free

Kullanmak için yine hiç bir ücret ödemenize gerek olmayan bir sanal numara alma uygulaması. Bu uygulamanın kötü özelliği ise numara sayısının daha kısır olmasıdır. Çok fazla numara bulamasanız da uygulama bünyesinde bulunan numara sürekli olarak yenilenmekte ve tamamıyla ücretsiz olarak kullanım sunuyor. Uygulamanın bir diğer güzelliği ise mobil cihaza ihtiyaç duymuyor olmanızdır, direkt olarak internet sitelerine giderek sanal numaranızı alabilirsiniz. BU LİNKTEN siteye gidebilirsiniz. 

4- TextNow

Bu uygulama diğerlerine göre daha stabil ve güvenilir bir yapıya sahip. Ancak uygulama içerisinde ilk seferlik telefon numarası belirli bir süre için ücretsiz, daha sonrasında sizden ücret talep etmekte. Fakat uygulamanın telefon numarası arşivi çok büyük olduğundan dolayı Whatsapp gibi servisler için bir kere doğrulama yaptıktan sonra kalıcı olacaktır. Uygulamayı mobil cihazınıza kurmanız gerekmekte, yine markete gidip arama yaparak uygulamayı kurabilirsiniz. 

5- Grasshoper

Bu uygulama bizim uygulama marketlerimizde fazla öne çıkmamış, daha fazla yurtdışında popüler olan bir uygulama. Uygulama aslında ücretli ancak ilk 7 gün için bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Kısaca 7 gün için tüm mobil doğrulamaları bu uygulamadan yapabilirsiniz. 

Bir Yorum

  1. Harika ben kendiminkini yazdım ve şekilli güzel bir yazı şekli var çok beğendim,tarz oldu resmen…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.