Teknoloji Haberleri

Sarı Site Nedir – Sarı Site Hangisi

İlan siteleri oldukça popüler hale geldi. Veri akışının yoğunlaştığı ilan sitelerine her geçen gün yenileri ekleniyor. Sarı Site’de ilan sayfaları arasında yer edinmiş durumda. Yeni açılmış olması sebebiyle diğer ilan sayfalarına kıyasla çok daha az içeriğe sahip olan Sarı Site, kullanıcılarına ücretsiz ilan paylaşımı için olanak sağlıyor.

Sarı Site Nedir?

Sarı Site, yeni kurulan ve her geçen gün kullanıcı sayısını arttıran bir ilan sayfasıdır. Sayfa içerisinde otomobilden, telefona, ev eşyalarından, kıyafete birçok alandan ürün yer alıyor. Ancak yeni kurulmuş bir sayfa olması sebebiyle paylaşılan ilan sayısı oldukça düşük. İlan sayısını arttırmak isteyen site yetkilileri, ikinci el eşya satışı yapmak isteyenlere ücretsiz ilan paylaşımları için olanak tanıyor.

Sarı Site Nasıl Kullanılır?

Sarı Site, diğer ilan sayfalarına benzer şekilde üyelik oluşturulmasını talep ediyor. Üyelik hesabı oluşturulduktan sonra ise istenen alanda ilan paylaşımı yapılabiliyor. Üstelik diğer ilan sayfalarının aksine bu eylem ücretsiz olarak gerçekleştirilebiliyor. Sarı Site’de ilan paylaşmak isteyenler şu adımları takip edebilir:

  • Sarı Site’ye giriş yap-
  • Sitenin sağ üst panelinde yer alan ‘Kayıt Ol’ seçeneğine tıkla ve bir hesap oluştur-
  • Hesap oluşturulduktan sonra ‘Ücretsiz İlan Ver’ seçeneğine tıkla ve gerekli bilgileri doldur-
  • Ürünün bilgilerini doğru ve eksiksiz şekilde doldurduktan sonra ‘Paylaş’ seçeneğine tıklayarak ilanını diğer kullanıcılarla paylaş-

SARI SİTE ÜYELİK EKRANI

Sarı Site’de Hangi Alanlarda İlanlar Paylaşılabilir?

Sarı Site ilanları arasında en çok Sarı Site araba ilanları araştırılıyor. Sarı Site’de araba ilanları, ev eşyaları ve aletleri, cep telefonları, teknolojik cihazlar, giyim, iş ilanları ve daha birçok alandan ilan bulunuyor. Yeni kurulan bir platform olması sebebiyle ilan sayısı oldukça düşük. Ancak her geçen gün kullanıcı sayısını arttıran Sarı Site, ücretsiz ilan verilebilmesine olanak tanıdığı için de son günlerde adından sıkça söz ettiriyor.

Sarı Site Sahibinden

Sosyal medyada veya bazı platformlarda sarı site olarak söyledikleri “sahibinden.com” oluyor. Bazıları bunu reklam olmaması için sarı site olarak söylese de, bazı durumlarda ise dolandırıcılık olayları vb. gibi olaylarda “sarı site” olarak belirtirler.

Taksitle Cep Telefonu Alınabilir mi? 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.