Kripto Para Geleceği

Shiryo Coin Nedir? Shiryo Coin Geleceği ve Yorumları

Shiryo Coin, kripto piyasasında oyun sektörünü temsil eden önemli tokenlerden birisidir. Shiryo oyunun içeriğinde kullanılabilen kripto birimi oyun içerisinde alım-satım işlemlerinin yapılabilmesine olanak sağlıyor.

Shiryo oyununda oyuncular kart serileri oluşturarak maçlara katılmaya ve bu maçlarda da NFT’leri kullanarak galibiyet almaya gayret göstermektedir. Kısacası oyna ve kazan olarak tanımlanabilir. Oyunda galibiyet almak ve kart serilerini oluşturmak için Shiryo Coin kullanılmaktadır. Peki Shiryo Coin nedir? Gelin birlikte inceleyelim.

Shiryo Coin Nedir?

Shiryo oyununda kullanılan Shiryo Coin, temeli oyna ve kazan üzerine kurulu olan oyunda alım ve satım işlemlerinde kullanılmaktadır. Oyuncular, oyun içerisinde kart serileri oluşturmak ve bu serilerle maça katılmak zorundadır. Dolayısıyla bir anlamda oyun içeriğinde Shiryo Coin almak zorunlu kılınmaktadır. NFT’lerin kıyaslandığı oyunda dolaylı olarak NFT ticareti de yapılmaktadır. Bu şekilde Shiryo Coin sahipleri kazanç elde edebilmektedir.

Oyun içeriğinde oyunculara toplamda 200 adet kart sunulur. Ancak bu kartların yalnızca 50’si oyunun başlangıcında oyunculara ücretsiz olarak dağıtılır. Sonrasında diğer kartlar becerilere ve belirli ücretlendirmelere göre kazanılabilir. Oyuncular kart sahibi oldukça oyun içeriğinde güçlenmeye başlarlar.

Toplanan kartlar ile araziler satın alınabilir. Metaverse alanında da adından söz ettirmeyi hedefleyen Shiryo, 3D olarak satın alınan arazilerde gezilmesine ve sosyal alanlara dahil olunmasına imkan tanımaktadır.

Dolayısıyla oyun içeriğinde metaverse alanı ve NFT’ler satın alabilirsiniz. Ayrıca Shiryo Coin karşılığında bu varlıkları satın alabilir veya daha da geliştirebilirsiniz.

Shiryo Coin Yorum

Shiryo Coin ile ilgili piyasanın önde gelenleri tarafından olumlu yorumlar yapılmaktadır. Oyunun içeriğinde 3D metaverse entegrasyonu ve NFT’lerin yer alması sebebiyle yatırımcılar Shiryo Coin’e de talep göstermektedirler. Bu sayede tokenin işlem hacmini geliştireceği  tahmin edilmektedir.

Shiryo Coin’in kullanıldığı Shiryo oyununa 2022’de bir dizi yenilik getirilecektir. Getirilecek yenilikleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Manga sürümü aktif edilecek
  • Borsada çok daha fazla listeleme yapılabilecek
  • Anime sürümü yayınlanacak
  • Metaverse alanları VR ve AR uygulamalarıyla desteklenecek
  • Fiziksel kart paketleri oluşturulacak. Bu sayede oyuncular kendi kartlarını oluşturabilecek

Shiryo Coin Kaç TL?

Shiryo coin güncel durumda:

  • 0,00000000001749 dolar,
  • 0,00000000255999 Türk lirasıdır,

Son 24 saat içerisinde USD bazında yüzde 8,53 gerileme yaşayan Shiryo, Türk lirası bazında ise yüzde 8,50 oranında gerilemiştir.

Shiryo-İnu Coin Geleceği

Kripto piyasalarında anlık gerilemeler veya hızlı yükselişler alışılagelen bir durumdur. Bu sebeple Shiryo Coin’in güncel piyasadaki değerine aldanmamak gerekir. Projeleri ve içeriği göz önünde bulundurulduğunda Shiryo Coin’in gelecek yıllarda çok hızlı bir şekilde işlem hacmini ve piyasadaki değerini arttırabileceğini söyleyebiliriz.

Shiryo-INU Hangi Borsada

Shiryo Coin’e Uniswap, MEXC, Bitmart ve Lbanka borsalarında ulaşabilirsiniz. Henüz ülkemizde resmi olarak varlığını sürdüren BTC Turk ve Binance gibi borsalarda yer almayan Shiryo, gelecek yıllarda daha çok borsada görülebilir.

Pundi X Coin Nedir? Pundu X Coin Geleceği ve Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.