Bilgi

Sibel Can Nasıl Zayıfladı? – Sibel Can’ın Zayıflama Sırrı 2022

Sibel Can, son dönemde hızla zayıfladı. Sibel Can’ın vücudundaki farklılık ise hayranları tarafından gözden kaçmadı. Sibel Can konu hakkında merak edilenleri ve zayıflama yöntemlerini açıkladı.  İbrahim Tatlıses tarafından sunulan İbo Show’a katılım gösteren ünlü şarkıcı, fit vücuduyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Sibel Can Kaç Kilo Verdi?

İbo Show’a konuk olarak katıldığı programda fit vücuduyla dikkatleri üzerine çeken Sibel Can, sesiyle de herkesi bir kez daha büyüledi. Ancak Sibel Can’ın eski haline göre daha formda olması herkes tarafından merak edilir hale geldi. Sibel Can’ın kaç kilo verdiğiniz merak edenler için tam olarak soruya yanıt verebilmemiz mümkün değil. Ancak Sibel Can’ın, verdiği kilolarla birlikte güncel olarak 53 kiloda olduğunu biliyoruz.

Sibel Can Mide Ameliyatı Oldu mu?

50 yaşındaki ünlü sanatçımız adeta yıllar geçtikçe daha da gençleşiyor. Sibel Can’ın verdiği kilolar dilden dile dolaşırken, herkes ünlü sanatçının mide ameliyatı olup olmadığını merak ediyor. Ancak ünlü sanatçı açıkladığı yöntemlerde mide ameliyatına yer verdi. Sibel Can tamamen sağlıklı yöntemlerle kilo verdiğini belirtti.

sibel can 9 yilda 182 kilo verdi 3433780 o
Sibel Can Nasıl Zayıfladı?

Sibel Can Nasıl Kilo Verdi?

Sibel Can nasıl kilo verebildiğini açıkladı. Üç aylık süreçte 10 kiloya yakın kilo verdiğini aktaran Sibel Can, hedefinde 7 kilo daha vermek olduğunu belirtti. Sağlıklı bir bedene sahip olmak istediğini söyleyen ünlü sanatçı, kilo vermek için istikrarın ve isteğin büyük önem taşıdığını aktardı. Bu süreçte profesyonel bir yaşam koçuyla çalıştığını açıklayan Sibel Can, kilo verme yöntemlerini şöyle aktardı:

  • Haftada toplamda dört gün süresince yaşam koçunun planladığı yemek düzenine uyum sağlıyor,
  • Günde en az bir saat yürüyüş yapıyor,
  • Bitki çayı tüketilerek ödemlerden kurtuluyor,
  • Detox suları tüketiliyor.
sibel can zayiflama sirri 2022
Sibel Can’ın Zayıflama Sırrı 2022

En Güzel Instagram Kullanıcı Adları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.