Kampanyalar

Sıvıyağ fiyatlarına dev indirim! 2 litre ayçiçek yağının fiyatı sadece 48 lira 90 kuruş

Türkiye’de son zamanlarda yaşanan ekonomik sıkıntılar sebebiyle market ürünlerine peş peşe zamlar yapıldı. Yapılan zamlarla birlikte vatandaşlarım alım gücünün de düşmesiyle birlikte ürünlere olan talep hızla azaldı. Ancak dolar kurunun dengelenmesi ve Türk lirasının değer kazanmasıyla birlikte zamlar geri alınmaya başladı.

En fazla zam yapılan gıda ürünüyse sıvıyağ oldu. Ayçiçek yağının 5 litre fiyatı 200 lira seviyelerine dahi tırmandı. Ayçiçek yağının etiket fiyatındaki yükselişin ardından vatandaşlar indirim araştırmalarına başladı. Birçok markette fiyatı 100 lira ile 140 lira arasında bulunan ayçiçek yağını çok daha uygun fiyatla satın alabilmek mümkün.

Migros Müjdeyi Verdi

Türkiye’nin en değerli zincir marketlerinden Migros oluşturduğu kampanya ile vatandaşları sevindirmeyi hedefliyor. İndirim araştırmaları yapan vatandaşlara müjdeyi veren dev market zinciri oluşturduğu online marketlerde yapılacak alışverişlerde de geçerli olacak şekilde sıvıyağ ürünlerinde indirim uygulayacak.

sivi yag kampanyasi 2022
Sıvıyağ fiyatlarına dev indirim!

Sıvıyağ Fiyatlarına İndirim

Özellikle son bir yıllık süreçte yapılan zamlarla birlikte cep yakmaya başlayan sıvıyağ ürünlerine indirim uygulayan Migros, oluşturduğu kampanyayı müşterilerine duyurdu. Migros yaptığı duyuruda 1 litrelik Yudum Ayçiçek Yağına yüzde 17 indirim uygulanacağını ve 32 lira 95 kuruşa satılacağını açıkladı. Ayrıca 2 litrelik Turna Ayçiçek Yağına da yüzde 18 indirim uygulanacak. 2 litre ayçiçek yağının fiyatı ise 49 liraya kadar düşürülecek.

Migros’un oluşturduğu kampanya ise bu gece itibarıyla başlıyor. Kampanyadan faydalanarak sıvıyağ fiyatlarını piyasadan çok daha uygun fiyata satın almak isteyenler Migros’un online market uygulaması üzerinden alışveriş yaparak ürünü adreslerine kadar getirtebilir.

KAMPANYA SAYFASI

Sıvı yağ yardımı! Binlerce aileye 5 litre sıvıyağ dağıtılacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.