Teknoloji Haberleri

Ssstiktok Nasıl Kullanılır 2022 – Tik Tok Logosuz Video İndir

Son yılların popüler sosyal medya uygulaması Tiktok her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Dünya’da olduğu gibi ülkemiz içerisinde de popüler hale gelen uygulama içerisinde kısa süreli videolar paylaşılıyor. Bu videolar ile kullanıcılar takipçi kazanarak ünlü olmaya çalışıyor.

Tiktok uygulamasını kullanan kişilerin en fazla araştırdıkları konular ise Tiktok uygulamasındaki videoların nasıl indirilebileceğine yönelik oluyor. Özellikle Tiktok logosu olmadan video nasıl indirilir sorusu arama motorlarında sıkça araştırılıyor. Bu konuda filigranı ortadan kaldırarak video indirmenizi sağlayan bir uygulama bulunuyor. Gelin Sss Tiktok uygulamasını birlikte inceleyelim.

SssTiktok kullanabilmek için öncelikle bu belirtiğimiz siteye gidiniz; https://ssstik.io/tr Karşınıza açılan sayfada indireceğiniz video linkini yapıştırınız, daha sonra logosuz yani filigransız videolarınızı indirebilirsiniz.

Sss Tiktok Nasıl Kullanılır?

Sss Tiktok uygulamasını kullanarak Tiktok uygulamasında bulunan videoları filigranlı veya filigransız olmak üzere iki kategoride indirebilirsiniz. Videoları indirmek için şu adımları takip edin:

  • Tiktok uygulamasını açın
  • Sevdiğiniz bir videonun sayfasına erişin
  • Videonun sağ alt kısmında bulunan ‘Paylaş’ butonuna tıklayın
  • Paylaş butonunda ‘Bağlantıyı kopyala’ seçeneği bulunacaktır. Bu seçenekteki linki kopyalayın
  • Tarayıcınızda Sss Tiktok internet sitesini açın
  • Boşluğa kopyaladığınız linki kopyalayın ve indirme seçeneklerini dilediğiniz şekilde belirleyerek videoyu cihazınıza yükleyin
ssstik io nasil kullanilir 2022
Sss Tiktok Nasıl Kullanılır

Sss Tiktok Nedir?

Tiktok uygulamasında hesabı bulunan kişiler hoşlarına giden videoları indirmek isteyebiliyor. Sevilen videoları farklı platformlarda paylaşmak isteyen kişiler ise bu konuda bir uygulamaya ihtiyaç duyuyor. Sss Tiktok, Tiktok platformunda yer alan sevilen videoların filigran olmadan indirilmesine olanak tanıyan bir uygulamadır.

Tiktok Filigran Nasıl Kaldırılır?

Tiktok filigransız indirme için Sss Tiktok uygulamasını veya internet sitesini kullanabilirsiniz. Sss Tiktok ziyaretçilerine Tiktok uygulaması içerisinde yer alan videoların filigranlı veya filigransız olarak indirilmesine olanak tanımaktadır. Herhangi aracı bir uygulama bulunmadan Tiktok uygulamasında yer alan videoları filigransız bir şekilde indirmeniz mümkün olmayacaktır.


Tiktok Filigransız Video İndir

Tiktok uygulamasında yer alan videoları aracı programlarla indirebilirsiniz. Tiktok amblemi kaldırma işlemini gerçekleştirerek videoları dilediğiniz platformda paylaşabilirsiniz. Tiktok filigran kaldırma programları arasında birçok seçenek bulunmaktadır.

Tiktok video indirme programları şu şekilde:

  • Sss Tiktok,
  • Tikmate,
  • Filigran Yöneticisi,
sss tiktok video indir
Sss Tiktok video indir

Tiktok Mp3 Nasıl İndirilir?

Tiktok’ta herhangi bir videonun arka planında yer alan sesi beğenebilirsiniz. Videoyu indirmeden bu mp3 dosyasını indirebilmek için de Sss Tiktok uygulamasını veya internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Sss Tiktok video indirilebilmesinin yanı sıra mp3 dosyalarının indirilmesine de olanak tanımaktadır.

Tiktok Yazısız Video İndirme

Bu İçeriğimizi Yıldızla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.