Teknoloji Haberleri

Tiktok Doğum Tarihi Çözümü

Tiktok son dönemin popüler sosyal mecralarından biri haline geldi. Milyonlarca kullanıcı her gün farklı bir içerik paylaşımı yapıyor. Ancak Tiktok uygulamasında hesap oluşturmak isteyenler bazı hatalar ile karşılaşabiliyorlar. Hataların başında ise doğum günü bulunuyor. Yaş sınırının altındaki kişiler Tiktok’a üye olamıyor. Üye olanların ise hesaplarında problemler oluşabiliyor.

Tiktok Doğum Tarihi Kabul Etmiyor

Tiktok’ta hesap oluştururken doğum tarihinin ardından bazı problemler ortaya çıkabilir. Problemlerin temel kaynağı ise Tiktok’un yaş sınırıdır. Tiktok yaş sınırının altında hesap oluşturulmasına izin vermemektedir. Algoritmada oluşabilecek bir hatadan faydalanarak hesap oluşturulsa dahi sonradan kapatılmaktadır.

TikTok Yaş Sınırı 2022

Instagram, Facebook ve Twitter’ın ardından Tiktok’ta dünyaca ünlü bir sosyal mecra haline dönüştü. Kısa süreli videoların paylaşılabildiği Tiktok’ta, video paylaşarak takipçi kazanabilirsiniz. Ancak Tiktok’ta hesap oluştururken bazı problemler ortaya çıkmaktadır. Yaş sınırının altında hesap oluşturulduğunda hesap otomatik olarak kısıtlamaya girmektedir. Tiktok yaş sınırı 13 olarak belirtilmiştir. 13 yaşın altında hesap oluşturanlar bazı sorunlar yaşayabilmektedirler.

TikTok Yaş Değiştirme 2022

Tiktok’ta 13 yaş sınırı bulunmaktadır. 13 yaşın altındaki kişiler hesap oluştururken bazı problemlerle karşılaşmaktadırlar. Hesap oluşturulsa dahi sonradan kapatılmaktadır. Ancak Tiktok’ta yaş değiştirme yapmak mümkün değildir. Bu sebeple 13 yaşın altında hesap oluşturanlar hesapları kapatıldıktan sonra farklı bir hesap oluşturmalı ve yaşlarını da daha yüksek göstermeleri gerekmektedir.

Ssstiktok Nasıl Kullanılır 2022 – Tik Tok Logosuz Video İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.