Teknoloji Haberleri

Tiktok Keşfete Nasıl Düşülür – Tiktok Keşfete Düşme Saatleri – 2022

Instagram, Twitter ve Youtube gibi platformların ardından en çok kullanıcıya sahip sosyal medya uygulamalarından biri haline gelen Tiktok’ta popüler hale gelerek kazanç elde etmek isteyen kullanıcılar keşfet panelinde daha fazla görüntülenmenin yöntemlerini araştırıyor.

Tiktok Keşfete Nasıl Düşülür?

Tiktok keşfet panelinde daha fazla görüntülenmek isteyen kullanıcılar paylaşımlarını belirli bir kategoriye yönelik düzenlemelidir. Kategori belirlendikten sonra takipçilerin talepleri doğru bir şekilde analiz edilmelidir. Etkileşimin artması durumunda keşfet panelinde daha fazla görüntüleneceğinizi hatırlatalım. Ayrıca doğru saatlerde paylaşım yapmanız da oldukça önem arz etmektedir. Kullanıcıların uygulamaya en fazla giriş yaptıkları saatlerde paylaşım yapmanız durumunda daha fazla etkileşim alabilecek ve bu sayede de keşfet panelinde daha fazla görüntüleneceksiniz.

Tiktok Keşfete Düşme Saatleri

Tiktok’ta her kullanıcı belirli bir alana yönelik takipçi kazanır. Kişiler mutlaka belirli bir kategoride yaptığınız paylaşımlardan ötürü sizi takibe alacaklardır. Ayrıca kazandığınız takipçilerin, yani hedef kitlenizin yaş aralığı, meslek grupları veya Tiktok uygulamasına giriş yaptıkları zaman dilimleri yeni yapacağınız paylaşımlar için baz almanız gereken özellikler olarak listelenebilir. Tiktok keşfete düşme saatleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz;

  • Pazartesi 20.45
  • Salı 21.30
  • Çarşamba 19.55
  • Perşembe 22.25
  • Cuma 21.45
  • Cumartesi 18.45
  • Pazar 15.300 saatleri arasında tiktok’da keşfete düşebilir videolarınız.

Takipçilerinizin uygulamaya giriş yaptıkları zaman dilimlerini görüntüleyebilmek için Tiktok hesabınıza giriş yapın ve profil kısmında yer alan ‘İstatistikler’ paneline erişim sağlayın. Panel içerisinde takipçilerinizin yaş aralığını, cinsiyetlerini, bulundukları konumları ve uygulamaya giriş yaptıkları zaman dilimlerini görüntüleyebileceksiniz. Bu paneldeki unsurları göz önünde bulundurarak yeni paylaşımlar yapmanız popüler hale gelmenizi sağlayacaktır.

Tiktok Keşfet Hilesi Var mı?

Tiktok keşfet hilesi kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. İnternette çok sayıda yanlış bilgi bulunmaktadır. Tiktok keşfet panelinde paylaşımlarınızın görüntülenmesi aldığınız etkileşime göre belirlenmektedir. Bu sebeple aktif herhangi bir hile bulunmamaktadır.

Tiktok Keşfet Saatleri

Tiktok’ta paylaşım yapmanız için belirli saat aralıklarını hedeflemeniz oldukça önem arz eder. Ancak saat aralıklarını takipçi kitleniz belirlemektedir. Bu sebeple internette bulunan saat aralıklarını hedeflemek yerine takipçilerinizin uygulamaya sıkça giriş yaptıkları saat aralıklarını hedef olarak belirlemeniz doğru bir hamle olacaktır.

  • Ayrıca önemli not olarak şunu belirtmek isteriz. Yeni hesaplar genelde TikTok reklam seçeneklerini kullanarak daha hızlı popüler hale geliyor. TikTok’a reklam vermek için buraya göz atabilirsiniz: https://www.tiktok.com/business/tr

Sarı Site Hangisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.