Teknoloji Haberleri

Tiktok Yazısız Video İndirme

TikTok Yazısız Video İndirme konusuna biraz değinecek olursak, Tiktok şirketi 155 ülkede ve 75 dilde kullanılabilen kısa bir video oluşturma ve paylaşma uygulamasıdır. TikTok küresel izleyici olan 500 milyondan yaklaşık insanlar (2019 Datareportal,), Ocak 2020 yılında Douyin app Çin versiyonunun etkin kullanıcı sayısı aşıldı 400 milyon. Globalwebindex göre, “TikTokers” % 41’i arasındaki insanlardır 16 ve 24 yaşlarında. Kullanıcıların %55,6’sı erkek, %44,4’ü kadındır.

2019’un başlarında TikTok, dünyanın en çok indirilen üçüncü uygulamasıydı. Yalnızca App Store’dan (Sensor Tower, 2019) 33 milyon kez indirildi ve YouTube, Instagram, WhatsApp ve Facebook Messenger’ın indirme oranlarını çok aştı. App Annie’ye göre, TikTok Rusya’da en hızlı büyüyen sosyal ağ haline geldi.

TikTok Videolarını Filigran Olmadan İndirin

Her gün Tiktok yazısız video indirme uygulamasının izleyicileri büyüyor ve buna bağlı olarak video indirme sorusu giderek daha sık bulunabilir. Telefonunuzdaki videolardan TikTok altyazılarını kaldırmanın birkaç yolu vardır. Hepsini düşünün ve kendiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz.

TikTok, öncelikle müzikle dans etmek gibi eğlenceli nitelikte kısa videolar yayınlamak için tasarlanmış, giderek daha popüler hale gelen bir sosyal ağdır. Kayıtlı herhangi bir kullanıcı video çekebilir ve yükleyebilir. Bunu yapmak için Android veya iOS için TikTok mobil uygulamalarını kullanın. Videolar sitede saklanır ve pazarlama amacıyla içerik bir filigranla korunur. “İyilik Hizmeti” makalesinden, Tik Tok’tan işaretsiz bir video indirmenin mümkün olup olmadığını öğreneceksiniz. İçeriği telefonunuzun belleğine veya bilgisayarınıza kaydetmenin iki yolunu sunuyoruz – ikisi de ücretsizdir. Başlayalım!

TikTok Yazısız Video İndirmek İçin Hangi Adımları İzlemeniz Gerekiyor?

Bir Telgraf Botu Kullanma  (iPhone,  Android )

 • Bu yöntem için Telegram messenger uygulamasını yüklemeniz (önceden yüklenmemişse) gerekir.
 • İlk olarak, bot bağlantısını takip edin -https://teleg.run/ttsavebot@ttsavebot… Bağlantıyı takip ettikten sonra “Başlat” düğmesine basın ve “Turkish” dilini seçin.
 • Bot, filigran olmadan indirmek istediğiniz TikTok videonun bağlantısını isteyecektir.
 • Tiktok yazısız video indirme uygulamasına gidiyoruz, istediğiniz videoyu → “Paylaş” → “Bağlantı”yı seçiyoruz.
 • Telegram’da bot bulunan iletişim penceresinde, TikTok’tan videonun bağlantısını ekleyin.
 • Cevap mesajında, görmezden gelebileceğiniz haber kanalına abone olma teklifi alırsınız. Ayrıca videonuz zaten filigransız, ayrıca bonus olarak bu videodan bir ses parçası.
 • Android’iniz varsa. Videoyu “…” → “İndirilenlere kaydet” veya “Galeriye Kaydet” (ses “Müziğe kaydet”) seçeneğine tıklayarak kaydedebilirsiniz.
 • Bir iPhone’unuz varsa. Videoyu kaydetmek için tam ekrana genişletin, sol altta “Paylaş” → “Fotoğraf Akışına Kaydet” seçeneğine tıklayın.

Instagram / Facebook / Tiktok Video İndir

[wsmd_downloader]

Web Sitesini Kullanma (bilgisayar ve telefon)

 • Telefonunuzun veya bilgisayarınızın web tarayıcısında, bağlantıyı izleyin ssstiktik.com veya tik tokvideos.com’u indir
 • İlgili alana TikTok’tan indirmek istediğiniz videonun bağlantısını ekleyin ve “İndir”e tıklayın.
 • İki seçim bağlantısı içeren yeni bir pencere açılacaktır. “Filigransız” → “Video indir”i seçin.

Uygulamayı Kullanma (Android)

 • Google Play mağazasında uygulamayı bulup indiriyoruz “Tik Tok’tan video indirin – filigran yok”.
 • Tiktok yazısız video indirme masaüstünde görünen simgeye tıklayarak uygulamayı açın.
 • Bağlantıyı girmek için alana, altyazıyı kaldırmak istediğiniz TikTok’tan videonun bağlantısını ekleyin. İndir’i tıklayın.
 • Filigran içermeyen videolar otomatik olarak galerinize kaydedilir.

TikTok Filigransız Video İndirme Özellikleri Neler? 

TikTok mp4 indirme hizmeti için ödeme yapmam gerekiyor mu? Hayır, Tiktok yazısız video indirme için hiçbir şey için ödeme yapmanız gerekmez, çünkü TikTok video indirmemiz her zaman ücretsizdir!

TT’den Video Kaydetmek İçin Uzantı Yüklemem Gerekir mi?

Hayır. Filigranı çevrimiçi olarak Tiktok yazısız video indirme ve kaldırmak için bir bağlantıya ihtiyacınız var. Giriş alanına yapıştırın ve dönüştürme için uygun formatı seçin.

Belirtilen indirme sitesi yerine analogları kullanabilirsiniz: tokvideos.app, ssstiktik.com ve diğerleri. Kaynakların listesi sürekli büyüyor – sosyal ağ geliştiricileri tarafından içeriği korumak için kullanılan teknolojiler gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.