Türk Telekom

Tivibu abonelik işlemleri nereden yapılır?

Tivibu, Türk Telekom tarafından oluşturulan ve dijital ortamda televizyon izlenebilmesine olanak tanıyan bir platformdur. Türk Telekom faturalarına yansıtan Tivibu ücretleri Türk Telekom aboneleri için oldukça avantajlı görünmektedir. Ancak Tivibu müşterileri fatura ödeme, abonelik sonlandırma veya abonelik taahhüt süresi gibi işlemleri nereden yapabileceklerini merak ediyor. Gelin Tivibu’da abonelik işlemleri nasıl yapılır birlikte inceleyelim.

Tivibu Abonelik Sorgulama Nasıl Yapılır?

Tivibu kullanıcıları abonelik numaralarını ve taahhüt sürelerini öğrenebilmek için Türk Telekom ile iletişim kurmalıdır. Türk Telekom’un iletişim adresleri Tivibu abonelik işlemlerinin yapılabilmesine olanak tanıyacaktır. Tivibu abonelik sorgulama için iletişim kurabileceğiniz adresler şu şekilde:

  • Telefonla direkt olarak müşteri ilişkileri ile iletişim kurmak isterseniz Türk Telekom Çağrı Merkezi- 444 1 444
  • Kısa mesaj yöntemiyle doğrudan bilgilerinizi öğrenebilmek için- Hizmet NO yazıp 0555 944 0 375 numaralı hatta SMS gönderebilirsiniz

Tivibu taahhüt sorgulama yapabilmek için 444 1 444 numaralı hattı arayarak yetkiliye talebinizi iletebilirsiniz. SMS yöntemiyle yalnızca abonelik numarası ve gerekli kullanıcı bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Diğer tüm bilgiler için iletişim numarasını arayarak doğrudan iletişim kurmanız gerekmektedir.

Tivibu Sözleşmesi Ne Zaman Bitiyor?

Tivibu abonelik ne zaman bitiyor sorusuna yanıt arayanlar iletişim numaralarından yetkililere ulaşarak Tivibu taahhüt sürelerini öğrenebilirler. Taahhüt süreleri abone olunan pakete göre farklılık gösterebilir. Genellikle 12 ay için yapılan taahhüt süreleri 36 aya kadar uygulanabilir.

Tivibu Nasıl Abone Olurum?

Tivibu’ya abone olarak verilen hizmetlerden faydalanmak isteyenler Türk Telekom’un satış işlemleri için oluşturduğu 444 5 375 numaralı hattı arayarak veya elektronik ortamda Tivibu’nun resmi internet sayfasından abone olmak için başvuruda bulunabilirler.

TİVİBU BAŞVURU EKRANI

Tivibu Ücreti Ne Kadar 2022?

Tivibu filmi, dizi, spor ve belgesel gibi farklı içeriklere yönelik kullanıcıların isteği doğrultusunda farklı paketler oluşturdu. Paketlerin aylık ücretleri ve kullanım şartları da farklılık gösteriyor. Tivibu abonelik ücretleri 2022’de şu şekilde:

  • Aile Paketi- 68 lira
  • Sinema Paketi- 78 lira
  • Spor Paketi- 78 lira
  • Süper Paket- 98 lira

Paket içeriklerini, talep edilen şartları ve taahhüt sürelerini Tivibu’nun resmi internet sayfasından öğrenebilirsiniz. Aile Paketi’nde çocuklara yönelik içeriklere daha fazla ağırlık verilirken, Süper Paket’te spordan, sinemaya, belgeselden, çizgi filme birçok farklı alanda içerik bulabilmek mümkün.

Ayrıca abonelik ücretleri kampanyalar dahilinde daha uygun olabilir. Bu sebeple Türk Telekom 444 5 375 numaralı çağrı merkeziyle görüşerek paketler hakkında detaylı bilgi almanızda fayda bulunuyor.

Tivibu Ödemesi Nasıl Yapılır? 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.