Türk TelekomBilgi

Tivibu Ödemesi Nasıl Yapılır? 

Tivibu ödemesi nasıl yapılır konusuna bu içeriğimizde değineceğiz. Tivibu hizmetleri son yıllarda birçok evde televizyonlara girmeyi başardı. Oldukça kaliteli bir hizmet anlayışı var ve gerçekten de Televizyon adını verdiğimiz cihazı çok farklı bir boyuta taşıyabiliyor. Tabi ki de böylesine kaliteli bir hizmet söz konusu olduğu zaman karşılığında bir ücret ödemekte gerekiyor. Peki, Tivibu Ödemesi Nasıl Yapılır? Bu soruyu cevaplamadan önce faturanızı nasıl sorgulayacağınız konusuna değinmek daha doğru olacaktır. Çünkü mevcut fatura tutarınızı öğrenmeden ödeme yapmanız mümkün değil. 

Tivibu Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır? 

Tivibu Fatura Sorgulama işlemini yapabilmek için farklı kanalları kullanabilirsiniz. Türk Telekom şubeleri, Türk Telekom web sitesi ve Türk Telekom müşteri hizmetleri (444 1 444) aracılığı ile faturanızı sorgulayabilirsiniz. Böylece ödemeniz gereken miktarı öğrenmiş olacaksınız. 

Tivibu Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır? 

Tivibu bir Türk Telekom ürünü olduğu için neredeyse tüm Türk Telekom aplikasyonları aracılığı ile Tivibu Fatura Ödeme İşlemini tamamlamanız mümkün olacaktır. Ancak en kolay ve pratik çözüm Türk Telekom’un internet sitesini kullanarak ödemeyi tamamlamanız olacaktır. 

  • Türk Telekom’un web sayfasına gidin. 
  • Online işlemler sekmesini açın. 
  • Tivibu TV ödemeleri bölümüne girin. 
  • Abone numaranızı ya da telefon numaranızı yazıp ilerleyin.
  • Size verilen şifreyi girin.  
  • Fatura ödeme sayfasını açın ve istediğiniz şekilde faturanızı ödeyin. 

Gördüğünüz gibi Tivibu Fatura Ödemesi oldukça basit bir işlem ve sadece birkaç dakika içinde tamamlanabilir. Ancak öncelikle ne kadar faturanız olduğunu öğrenirseniz daha iyi olacaktır.

Türk Telekom Kısa Kodlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.