Teknoloji Haberleri

Trendyol Paylaş Kazan 2022

Trendyol Paylaş Kazan 2022 yılında ükemizin popüler alışveriş sitelerinden biri olan Trendyol kampanyaları ile de adından söz ettirir. Trendyol paylaş kazan kampanyası sayesinde kişilerin gelir elde etmeleri mümkündür. Bu şekilde nasıl para kazanılacağı ise insanlar tarafından merak edilen konular arasında yer alır.

Trendyol Paylaş Kazan Nedir?

Trendyol Türkiye’nin en çok tercih edilen mağazaları arasında yer alır. Özellikle son zamanlarda e-ticaret siteleri arasında sivrilmeyi başarmıştır. Trendyol çeşitli promosyonları, indirimleri ve kampanyaları ile insanların ilgisini çeker. Trendyol paylaş kazan nedir sorusu da insanlar tarafından merak edilir.

Trendyol özellikle indirim yaptığı dönemlerde en çok ziyaret edilen alışveriş sitelerinden biridir. Bu site çeşitli indirim kodları ve promosyonlar ile müşterilerin ilgisini çeker. Trendyol paylaş kazan sayesinde kişiler ek indirim elde edebilir. Trendyol çeşitli promosyon ve etkinliklerde hem reklam aracılığı ile hem de web sitesi üzerinden aktif bir şekilde devam eder.

Trendyol Paylaş Kazan Nasıl Yapılır;

  • Trendyol paylaş kazan https://paylas.trendyol.com/ adresine gidin
  • Takip etiğin satıcıyı paylaşarak 50 TL kazanabilirsiniz.
  • Beğendiğiniz ürünleri paylaşarak 50 TL kazanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz koleksiyonları paylaşarak 50 TL kazanabilirsiniz.
  • Üst taraftaki 3 kurguyu yerine getirene 150 TL, sadece bununla kalmayıp 300 TL varan kuponlar kazanabilirsiniz.
trendyol paylas kazan kampya 2021
Trendyol Paylaş Kazan 2022

Trendyol Link paylaşma ile kullanıcılar çeşitli ödüller elde edebilir. Bu yöntem çok avantajlı olduğu için pek çok kişinin de ilgisini çeker. Trendyol cüzdan uygulamasını kullanan kişiler de bu sayede karşı alışverişler yapabiliyorlar.

Cüzdan uygulaması sayesinde satın alma işlemlerinin Trendyol özel etkinlikleri ile kişiler para kazanabilir. Satın alma, yorum yapma, bazı bilgilerin siteye girilmesi gibi aktiviteler ile insanların yüksek gelirler elde etmesi mümkün hale gelmiştir.

Trendyol ürünlerinin tanıtımı ile para kazanma günümüzde oldukça popülerdir. Bunun için öncelikle kişilerin en az 10 bin takipçili bir İnstagram sayfalarının olması gerekir. Trendyol link verme ücretleri komisyonlar üzerinden yapılır. Yani tanıtılan bir ürünün ne kadar kişiye ulaştığına göre Trendyol üzerinden para kazanılabilir.

Trendyola satış yapan iş yerleri üzerinden üye olmak adına başvuru yapılması gerekir. Bağlı kuruluş uygulamalarında bağlantılara her tıklanması ya da satın alma işleminin gerçekleştirilmesi aşamasında para ödeme işlemi yapılır.

Belirtilen bağlantılardan satış gerçekleştirilmesi ile her satış için %10 ile %20 arasında kişilere bir komisyon ücreti ödenir. Yani linkler yardımıyla 10.000 TL satmanız halinde kazancınız 2000 TL olacaktır. Özellikle sosyal medyada çok fazla takipçili hesaplar Trendyol üzerinden ciddi kazançlar elde eder.

İlginizi Çekebilir: A101’den Dev İndirim Fırsatı! Çayı 12 TL’den Satışa Çıkardı !

Trendyol Koleksiyon Oluşturma Paylaşma

Trendyol üzerinden koleksiyon oluşturma işlemleri ile de para kazanmak mümkündür. Trendyol koleksiyon oluşturma paylaşma işlemleri insanlar tarafından merak edilir. Favoriler menüsüne girilerek buradan koleksiyonlarım sekmesi açılır. Burada yeni bir koleksiyon oluşturulabilir.

Oluşturduğunuz koleksiyonları arkadaşlarınız ile paylaştığınızda paylaşımınız her 25 kişiye ulaştığında 25 TL cüzdan kuponu kazanırsınız.

Trendyol Paylaş Kazan Ne Zaman 2022

Trendyol paylaş kazan ne zaman 2022 ile ilgili kişiler bilgi sahibi olmak istiyor. Bu kampanyanın güncel tarihi ile ilgili Trendyol resmi sitesinden bilgi almak mümkündür. Bunun yanında kampanyanın bitiş tarihi ile ilgili bilgilere de siteden ulaşmak mümkündür.

Kazanılan paraların Trendyol cüzdan hesabına aktarılabilmesi için kişilerin muhakkak cüzdan hesaplarını aktif duruma getirmesi gerekir.

Trendyol Paylaş Kazan Nasıl Kullanılır?

Trendyol paylaş kazan nasıl kullanılır merak edilen konulardan biridir. Trendyol mobil uygulama kampanyalarında faydalanmak için öncelikle Trendyol Süper indirim günlerine katılmanız gerekir. Bunun için oluşturduğunuz koleksiyonları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Paylaştığınız ürünlerin arkadaşlarınız tarafından satın alınması halinde 75 TL’ye kadar kupon kazanma şansınız bulunur.

Favoriler kısmından koleksiyonlara giderek Paylaş seçeneği ile yeni bir koleksiyon oluşturabilirsiniz. Trendyol Paylaş Kazan 25 kişiye ulaştığı zaman 25 TL değerinde cüzdan çeki verilir. Bu şekilde farklı Trendyol promosyonlarına katılmak mümkündür. Koleksiyonu paylaşmanız durumunda en fazla 25 TL kupon kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.