Teknoloji Haberleri

Truth Social İndir – 2022

Geçtiğimiz seçimlerde ABD’de dünya gündeminde yer bulan olaylar yaşanmıştı. Vatandaşlar Eski ABD Başkanı Donald Trump’a büyük tepki göstermişti. Vatandaşların yanı sıra sosyal medya uygulamaları da Trump’ın hesaplarını kapatma kararı almış, bunun üzerine Donald Trump kendi sosyal medya uygulamasını kuracağını duyurmuştu.

Trump’ın duyurduğu sosyal medya uygulaması ise aktif hale getirildi. App Store mağazasında yer bulan Truth Social cihazlara yüklenebilmektedir. Facebook ve Twitter uygulamalarına tepki koyarak Truth Social uygulamasını piyasaya sunan Trump, uygulama içerisinde herkesin ifade özgürlüğüne sahip olacağını açıkladı. Trump bu sözleriyle birlikte Facebook ve Twitter gibi sosyal medya uygulamalarına da tepki gösterdi.

Truth Social Nedir?

Truth Social, Donal Trump’ın  Twitter ve Facebook uygulamalarına tepki göstererek sosyal medya platformlarına bir yenisi daha eklenecek sözleriyle haber verdiği yeni bir sosyal medya platformudur. Uygulama Trump Media ve Technology Group tarafından üretildi. Uygulama güncel durumda aktif olarak App Store mağazasında yer alıyor. Ancak henüz Google Play Store mağazasında bulunmuyor. Bu sebeple android cihazlara yüklenemiyor.

truth social indir 2022 min
Truth Social

Truth Social Nasıl Kullanılır?

Truch Social’ın kullanımı oldukça basittir. Uygulama tasarımı ve kullanımı bakımından Twitter’a birebir benzemektedir. Uygulamada yazılarınızı ve multimedya mesajlarınızı diğer kullanıcılar ile paylaşabilir, dilediğiniz kişileri takip edebilir ve takipçi kazanabilirsiniz. Donald Trump uygulamayla ilgili herkesin ifade özgürlüğüne sahip olabileceğini ve diledikleri konu ve kişi hakkında görüşlerini aktarabileceklerini söyledi.

Truth Social Hesap Nasıl Oluşturulur?

Uygulamayı App Store uygulamasından indirin. Ve uygulamanın ana sayfasına eriştikten sonra şu işlemleri takip edin:

  • Truth Social uygulamasının ana sayfasına giriş yapın,
  • Kaydol butonuna tıklayarak gerekli bilgileri doldurun,
  • Şartları ve koşulları kabul edin,
  • Kaydolurken mail hesabınıza gönderilen güvenlik kodunu ilgili alana girin,
  • Son olarak gerekli ilerlemeleri gerçekleştirerek hesabınızı oluşturun,
  • Ayrıca buradan direk olarak indirme sağlayabilirsiniz: https://apps.apple.com/us/app/truth-social/id1586018825
truth social indir 2022
truth social i̇ndir - 2022 4

Netgsm Aboneliği Ne Kadar – Netgsm Ücretleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.