Türk Telekom

Türk Telekom Bedava 2 GB Kampanyası

Türk Telekom diğer telekomünikasyon şirketlerine oranla Türkiye’de en çok tercih edilen telekomünikasyon şirketidir. Bunun sebepleri arasında geniş baz istasyonu ağı, diğer telekomünikasyon şirketlerine göre daha ucuz olması ve kullanıcılarına hediye dağıtması olarak sıralanabilir.

Gelişen teknolojiyle çağın en büyük sorunu dışarıda iken internetin bitmesi veya hiç olmaması oluyor. Türk Telekom bunun önüne geçebilmek için kullanıcılarına birçok kolaylık sağlamaktadır. Gerek verdiği hediyelerle gerekse tarife içerikleriyle zengin bir kullanım sunar.

Türk Telekom 2 GB Hediye Ediyor!

Türk Telekom birçok kampanyayı bünyesinde bulunduran bir firmadır. Müşteri memnuniyet oranı oldukça yüksek olan Türk Telekom, her zaman en iyisi, en yenisi sloganına uygun olarak gelişen, yalnızca müşterilerine değil yapmış olduğu kampanyalarla, yardımlarla tüm Türkiye’ye örnek olmuş bir telekominasyon şirketidir.

Türk Telekom’un hediye olarak verdiği 2 GB internet günümüzü kurtarmamıza ve işlerimizi halletmemize yarar sağlamaktadır. Ayrıca bu 2 GB interneti kimi zaman haftalık verse de çoğunlukla aylık olarak vermektedir. Ayrıca bu hediyeyle sınırlı kalmayan Türk Telekom kullanıcılarına belirli gün ve haftalarda da ücretsiz internet vermektedir. Örneğin, ramazan aylarında sahurdan sabaha kadar verdiği hediye İnternet senelerdir gelenek haline gelmiştir.

image 1
Turk Telekom bedava 2gb

Türk Telekom Bedava 2 GB Kampanyası

2 GB kampanyalarından birisi de illere göre olandır. Yaşadığınız ile göre Türk Telekom hediye İnternet vermektedir.

Öncelikle bu adrese giriş yapın: https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/faturali/hediye-2gb-kampanyasi.aspx

  • Eğer siz de; Adana, Adıyaman, Aksaray, Amasya, Antalya, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Edirne, Kahramanmaraş, Kocaeli, Muğla, Samsun, Trabzon, Yalova, Yozgat ve Zonguldak illerinden herhangi birinde yaşıyorsanız bu kampanyadan kolaylıkla faydalanabilirsiniz.
  • Ayrıca 2 GB kazanmanın tek yolu da bu değildir. Aydın, Hatay, İzmir, Mersin, Şanlıurfa ve Zonguldak illerinden herhangi birinde yaşıyorsanız renkli tarifelere, şanslı tarifelere veya aşmayan tarifelere geçerseniz 6 ay boyunca, ayda 2 GB internet kazanmış olursunuz.

Türk Telekom 2 GB Hediye Detayları

Bu illerde yaşıyorsanız; tam Senlik 3, tam Senlik 6, tam Senlik 10 veya prime 15 paketine yeni hat tahsisi veya numara taşıma yapmalısınız. Böylelikle, 12 ay boyunca internet paketinize ek ayda 2 GB internetiniz olmuş olacaktır. Bu illerde yaşamıyorsanız üzülmeye hiç gerek yok! Türk Telekom’da çarelerin tükenmediğini söyleyebiliriz. Her zaman kullanıcı odaklı ve memnuniyetine özen gösteren Türk Telekom, kullanıcılarına ücretsiz hediyeler dağıtmaktadır.

Her hafta bir kez online işlemlerden yapacağınız sil süpür ile hediye internet, konuşma ve nice hediyeleri kazanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve kullanıcı sayısı bu denli fazla olan bir telekomünikasyon şirketini umarız uzunca süre rahat bir şekilde kullanırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.