Türk Telekom

Türk Telekom Bedava 2 GB Kampanyası

Türk Telekom Bedava 2 GB Kampanyası Hakkında Tüm Detaylar...

Türk Telekom müşterileri 6 ay boyunca Türk Telekom bedava 2 GB kampanyası ile özgürce internet kullanmanın keyfini çıkarıyor. Kampanyadan hemen faydalanmaya başlamak için Türk Telekom mağazalarına giderek renkli tarifelerden birini alabilir ve 2 GB hediye internet sahibi olabilirsiniz. Türk Telekom bedava 2 GB kampanyası 6 ay boyunca geçerlidir. Türk Telekom müşterileri yalnızca 12 fatura dönemi pakette kalma sözü vererek pakete kayıt olabilir. 12 fatura dönemi boyunca pakete kayıtlı olan müşteriler aylık 11 Türk lirası karşılığında 2 GB internet hakkına sahip olabilir. Paket ücreti ilk 12 fatura dönemi boyunca 11 liradır.

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları 

Türk Telekom bedava 2 GB kampanyası paket içeriğindeki  internet kullanım hakkı paketin satın alındığı fatura dönemi sonuna kadar geçerli olur. İlgili paket kapsamındaki kullanım hakkı sona erdikten sonra ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi bulunmuyorsa müşteri mevcut tarife üzerinden ücretlendirilir. Türk Telekom bedava 2 GB kampanyası paket içeriğinde yer alan 2 GB internet hakkı bir fatura dönemi sonuna kadar geçerlidir. Müşteri iptal etmediği sürece internet paketi her ay otomatik olarak yenilenir. Paket fatura dönemi dahilinde de sadece 1 defa alınması söz konusudur. Paket iptali durumunda paket kapsamındaki faydalar paketin geçerlilik süresi boyunca kullanılabilir. Geçerlilik süresi içerisi içerisinde kullanılmaması durumunda faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmediği bilinmesi gerekir.

2GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava 2 GB kampanyası ekstra 2 gb internet paketinden faydalanmak isteyenler şu adımları izlesin;

  • Müşteriler 5555′ e kısa mesaj göndererek talepte bulunabilir.
  • Kısa mesaja 2 GB ek yazılması yeterlidir.
  • Paket kaydı tamamlandıktan sonra müşteriye sms ile bilgilendirme yapılır.
  • Müşteriye paket kapsamındaki haklarından onay mesajı sonrasında faydalanmaya başlayabilir. Ayrıca müşteriler müşteri hizmetleri üzerinden paket kaydını gerçekleştirebilir.
  • Kayıt işleminin başarısız olması durumunda kısa mesaj ile bilgilendirme yapılır. Paket yenilemesini iptal etmek isteyen müşteriler 5555′ e iptal 2 GB ekstra yazarak SMS gönderebilirler.
  • Paket kapsamındaki hizmetler üçüncü şahıslara devredilemez. Paket dahilindeki yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internetten yapılacak kullanımları kapsam dahilindedir.

Türk Telekom Hat İptali 

Paket kaydı yaptıktan sonra ilk 12 fatura dönemi içerisinde paket iptali ya da hat iptali yapan müşterilerin o güne kadar yararlandığı indirimler müşteri lehine olarak yansıtılır. Taahhüt dahilinde ücret 12 ay boyunca pakette kalma eğiliminde olan vemüşteriler için geçerli olacaktır. Taahhüt süresinin bitmesinin ardından güncel aylık paket ücreti üzerinden fiyatlandırılacaktır. Söz konusu olan hattın kapatılması ya da başka bir operatöre taşınması ya da fatura ödenmemesi gibi durumlarda paket aboneliği sona erer ve kullanılmayan haklar silinir. 

Taahhüt Detayları 

Taahhüt içerisindek aylık ücret indirimi ise taahhüt verildiği fatura dönemi ile birlikte verilmeye başlar. Bu durum 12 fatura dönemi boyunca devam ettiği bilinmelidir. Taahhüt verildikten sonra 12 fatura dönemi dahilinde de diğer mobil faturalı tarifelere geçilmesi durumunda müşterilere cayma bedeli yansıtılmadığı önemli bir detaydır. Bu tarife ücretleri 12 fatura ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermiş müşteriler için geçerli olma durumu vardır. 12 fatura dönemi bittikten sonra taahhütsüz ücretler geçerli olur. Taahhüt kapsamına içerisinde aylık ücret indirimi de, taahhüt verilen fatura dönemi itibarı ile verilmeye başlanır. 12 fatura dönemi boyunca devam eder. Hat iptali durumunda o güne kadar yararlanılan indirimler müşteri lehine olarak yansıtılır. 

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme ve Sorgulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.