Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları 2022

Türk Telekom Bedava Dakika 2021

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları 2022, Türk Telekom Bedava Dakika, Türk Telekom Ücretsiz Dakika, Birçok yeni operatörün alt yapı çalışmalarını da gerçekleştiren Türkiye’nin en büyük operatörlerinden Türk Telekom, müşterilerine avantajı bol tarifelerle fırsatlar sunmaktadır. Sayısız kampanyasıyla müşterilerine fırsatlar sunan Türk Telekom, yalnızca bedava internet fırsatlarıyla değil, müşterilerinin sevdikleriyle bol bol konuşabilmelerine olanak sağlayan kampanyalarıyla da bedava konuşma paketleri sunmaktadır. Böylece Türk Telekom müşterileri dakika hesabı tutmadan rahatça sevdikleriyle konuşabiliyor, bol GB paketleriyle sosyal medyadan uzak kalmıyor.


Sunduğu kampanyalarla sayısız fırsatları barındıran Türk Telekom her geçen gün müşteri sayısını arttırıyor. Türkiye’nin en büyük operatörlerinden biri olan Türk Telekom’u diğer operatörlerden ayıran en önemli özelliği ise güçlü alt yapısına karşın uygun fiyatlı tarifeleri. Operatör, hem çekim gücüyle hem de uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Türkiye’nin birçok yerinde çekim kalitesi bakımından adından söz ettiren dev operatör, aynı zamanda güçlü internet alt yapısıyla da müşteri sayısını arttırıyor. Milyonlarca internet kullanıcısının tercihi Türk Telekom’un, güçlü alt yapısına karşın sunduğu uygun fiyatlı tarifelerinden yanı sıra, Türk Telekom Bedava Dakika‘larıda beraberinde getiriyor.


Türk Telekom bedava dakika kampanyaları 2022’de de mevcut. Dev operatörün sunduğu kampanyalar kapsamında sınırsız konuşma paketleri yer alıyor. Köşemizde dev operatörün müşterilerine sunduğu güncel konuşma paketlerinden bahsedeceğiz.

Türk Telekom Prime ile Bedava Konuşma Kampanyası


Türk Telekom Prime müşterilerine bol GB içeren fırsat dolu bir kampanya oluşturdu. Türk Telekom Prime müşterileri, operatöre 12 ay boyunca kalma sözü verirlerse hem bedava 20 GB internet kazanma şansı yakalıyor, hem de sabit hatlarla sınırsız bedava dakika konuşma hakkı yapmaları mümkün oluyor.


12 ay kalma sözü veren Türk Telekom Prime müşterileri yalnızca yurt içerisinde değil yurt dışında da konuşma hakkı kazanıyor. Yurt dışında bedava konuşma paketleri içerisinde yer alan kampanya kapsamında yurt dışında çıkan Türk Telekom Prime müşterileri 60 dakika boyunca bedava konuşma hakkı kazanacak. Yurt dışında ücretsiz konuşma hakkı kazanan Türk Telekom Prime müşterileri, her ay tarifeleri yenilenerek uygulamadan yararlanabilecek.

Türk Telekom Faturasız Hatlara Ücretsiz Konuşma Hakkı

 • Türk Telekom’un internet sayfası veya mobil uygulaması üzerinden hattına 30 lira veya üzerinde yükleme yapan Türk Telekom faturasız hat sahipleri aylık her yöne 120 dakika konuşma hakkı kazanacak.
 • Kampanya kapsamında yalnızca Türk Telekom faturasız hat sahipleri yer alıyor. Faturasız hat sahipleri her ay yapacakları 30 lira ve üzerindeki TL yüklemelerinde her yöne 120 dakika bedava konuşma hakkı kazanacak.
 • Türk Telekom faturasız hat sahiplerinin kazanacakları her yöne ücretsiz 120 dakika 1 hafta boyunca kullanılabilecek. 120 dakika konuşma hakkı her ay yapılacak yüklemeler sonrasında yenilenecek.

Türk Telekom Faturalı Hatlara Ücretsiz Konuşma Hakkı


Türk Telekom’un faturalı hat sahipleri de bedava konuşma hakkı kazanma şansı yakalayabilir. Faturalı hat sahipleri aylık fatura dokümanlarını mail adreslerine veya telefon numaralarına istemeleri durumunda her yöne bedava konuşma hakkı kazanma şansı yakalayacak.

 • Fatura dokümanlarını mail adreslerine talep eden Türk Telekom faturalı hat sahiplerine her yöne 100 dakika ücretsiz konuşma hakkı hediye edilecek. Doğayı korumak için kağıt israfını azaltmak isteyen Türk Telekom, uyguladığı kampanya ile birlikte faturalı hat sahiplerini dijital faturaya yönlendiriyor.
 • Faturalı hat sahipleri kampanyaya katılım sağlamak için SES yazıp 3008’e kısa göndermeli.
 • Kampanyanın bir kez yapılabildiğini hatırlatalım. Yani Türk Telekom faturalı hat sahipleri kampanya kapsamındaki fırsatlardan yalnızca bir kez yararlanabilecek.

Türk Telekom Selfy ile Ücretsiz Konuşma Hakkı Kazanma


Türk Telekom Selfy müşterileri ücretsiz konuşma hakkı kazanabilecek. Türk Telekom’un 7 ile 25 yaş arasındaki müşterilerini kapsayan Selfy, sağladığı fırsat dolu kampanyalarla dikkatleri üzerine çekiyor. Türk Telekom Selfy müşterileri sabaha kadar konuşabilsin diye, operatör gece boyunca konuşabilecekleri kampanya oluşturdu. Selfy müşterileri akşam 21.00, sabah 09.00 saatleri arasında ücretsiz olarak sınırsızca konuşabilecek.

 • Kampanya şartları arasında kişinin öncelikle Selfy müşterisi olması gerekiyor. 25 yaş ve altını kapsayan Selfy’e müşteri olanlar ise faturasız hat sahibi olmalı ve her ay 30 lira yükleme yapmalı.
 • Hesaplarına 30 lira ve üzerinde yükleme yapan Selfy müşterileri her ay kampanyadan yararlanabilecek.

Şartları sağlayan ve kampanyaya katılım sağlamak isteyen Türk Telekom faturasız hat sahibi Selfy müşterileri GECE yazarak 4545’e kısa mesaj göndermeli.

 • Kampanya kapsamında yer alan müşteriler 30 lira ve üzerinde yükleme yaptıkları her ay kampanyadaki fırsatlardan yararlanabilecek.

Hattını Türk Telekom’a Taşıyanlara Bedava Konuşma Hakkı Kazanma 2022


Hattını diğer operatörlerden Türk Telekom’a taşıyan müşteriler 12 ay kalma sözleri karşılığında her ay ücretsiz 50 dakika konuşma hakkı kazanma şansı yakalayacak. Verilecek tarife indirim ve kampanyalarına ek olarak 50 dakika kazanacak yeni Türk Telekomlular hatlarını Türk Telekom resmi internet sayfasından veya en yakın Türk Telekom şubesinden operatöre taşıyabilir.


Hattını diğer operatörlerden Türk Telekom’a taşıyan müşteriler bedava konuşma hakkı kazanmak için şunları yapın;

 • KAYIT yazarak 5660’a kısa mesaj göndermeliler.
 • Ayrıca faturasız hat sahibi olacak müşteriler her ay düzenli olarak 20 lira veya üzerinde yükleme yapmak zorundalar.

Türk Telekom Hafta Sonu Bedava Dakika Yapma 2022


Türk Telekom müşterileri hafta sonları, Türk Telekomlu olan sevdikleriyle doya doya konuşabilecek. Kampanya kapsamında hafta sonları Bedava dakika kazanacak Türk Telekom müşterileri sınırsız olarak sevdikleriyle dakika hesabı yapmadan konuşabilecek.


Kampanyaya katılım sağlayarak hafta sonları sevdikleriyle bedava konuşma hakkı kazanmak isteyen Türk Telekom müşterileri şunları yapması gerekiyor;

 • HAFTASONU yazarak 4242’ye kısa mesaj göndermeli.
 • Kampanya kapsamındaki müşteriler Cumartesi gece yarısından, Pazar günü 23.59’a dek konuşabilecek.

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları 2022


Türk Telekom müşterileri sayısız kampanya ve fırsattan yararlanarak bedava internet ve dakika hakları kazanabiliyor. bedava dakika hakkı yapmak 2022’de de mümkün. Özellikle Ramazan gibi dini bayram günlerinde müşterilerinin sevdikleriyle doya doya konuşmasını sağlayan Türk Telekom, Ramazan günlerine özel duyurduğu uygulamayla müşterilerine 500 dakika bedava konuşma hakkı kazandırıyor.


Ramazan günlerine özel oluşturulan kampanyaya Ramazan günleri içerisinde katılım sağlayabilecek Türk Telekom müşterileri kampanyaya katılım sağlamak için;

 • RAMAZAN500DK yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeli.
 • Türk Telekom müşterileri için güncel olarak oluşturulan kampanya ve fırsatlardan yararlanmak isteyen müşteriler Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını Google Play ve APP Store mağazalarından indirerek detaylı olarak takip edebilirler.
 • Operatörler arasında en fazla kampanyayı üreten ve müşterilerini düşünerek uygun fiyatlı tarifeler oluşturan Türk Telekom, her geçen gün kampanyalarını ve fırsatlarını arttırıyor.

TÜRK TELEKOM BEDAVA KONUŞMA HİLESİ 2022

Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu sayısız kampanya içerisindeki fırsatlardan yararlanarak sevdiklerinizle doyasıya konuşabilirsiniz. Ancak operatörün duyurmadığı herhangi bir yöntemle bedava dakika kazanamazsınız. Ücretsiz konuşmak isteyenler Türk Telekom’un duyurduğu kampanyalardaki şartları inceleyerek kendi hatlarına uygun olana katılım sağlamalı.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Türk Telekom müşterilerine her ay 50 veya 100 dakika kazanabilecekleri kampanya fırsatı sunmaktadır. Türk Telekom müşterileri her ay 50 veya 100 dakika kazanabilecekleri kampanyaya katılım sağlamak için;

PAKET yazarak 9090’a kısa mesaj göndermeli.

Türk Telekom sunduğu kampanya ile Türk Telekom müşterilerine yalnızca kendi hatlarında yer alan sevdikleriyle konuşabilecekleri zaman kampanyadan yararlanabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.