Türk Telekom
Trend

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma 2022

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma 2022 Her geçen yıl avantajlarını arttıran ve müşterilerine uygun fiyatlarla kampanyalar oluşturan Türk Telekom 2022 yılı içinde onlarca kampanyasıyla müşterilerine bedava internet fırsatı sunuyor. Türk Telekom müşterileriyse bu ayrıcalıklı dünyanın keyfine varıyor.

Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır? Sorusunu yönelten Türk Telekom müşterilerine oluşturduğu uygun fiyatlı kampanyaların yanı sıra bedava internet imkanı yaratıyor.

Sizler için bu köşemizde Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu uygun fiyatlı kampanyaları ve Türk Telekom bedava internet kazanma yollarını derledik.

Türk Telekom “Sil Süpür” Bedava İnternet

Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu Sil Süpür uygulaması her hafta bedava internet başta olmak üzere pek çok fırsat içeriyor. Türk Telekom müşterilerinin haftalık internet kazanabileceği Sil Süpür uygulaması, her Perşembe sabah 8 itibarıyla yenileniyor. Haftalık bedava internet kazanmak isteyen Türk Telekom müşterileri her Perşembe sabah 8’den sonra uygulamayı kullanabilir.

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom’un faturasız hatlara özel uyguladığı kampanya kapsamında faturasız hat sahipleri şunları yapmalı;

  • 30GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeli
  • Türk Telekom Mobil Uygulaması üzerinden faturasız hatlara özel oluşturulan kampanyaları inceleyerek aylık 30 GB bedava internet kazanabilecekleri kampanyaya katılım sağlayabilir.

Türk Telekom “Arayanı Bil” Bedava İnternet

Türk Telekom müşterilerine özel olarak oluşturulan uygulamaya abone olarak haftalık 1 GB bedava internet kazanmak mümkün. Ancak uygulamanın ücretli olduğunu hatırlatmakta fayda var. Uygulamaya abone olan Türk Telekom müşterileri aylık abone olmayı kabul ettikleri taktirde anında haftalık 1 GB bedava internet kazanacak. Arayanı Bil uygulamasına abone olunmadan önce şartların okunmasını tavsiye ediyoruz.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’un yalnızca kadın müşterileri için oluşturduğu kampanya kapsamında tek seferde 25 lira ve üzerinde yükleme yapanlar aylık 1 GB bedava Whatsapp ve aylık 1 GB bedava Facebook ve Twitter kullanma hakkı kazanacak. Toplam aylık 2 GB bedava internet hakkı kazanabilecek Türk Telekom müşterileri ilgili kampanyaya katılım sağlamak için SOSYAL PAKET yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeli.

Türk Telekom “E-Fatura” Bedava 1 GB İnternet

Türk Telekom’un faturalı hat sahiplerine özel oluşturduğu kampanya ile faturalı hat sahipleri 1 GB bedava internet kazanabilecek. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen müşteri için;

  • Türk Telekom faturalı hat sahipleri faturalarını mail adreslerine veya telefon adreslerine talep etmeli.
  • Mail adresine faturasını talep eden müşteriler, 1GB boşluk mail adresi yazıp 3008’e göndermeliler.
  • Telefon adresine talep eden müşteriler, 1 GB boşluk telefon numarası yazıp 3008’e göndermeliler. Faturalarını iletişim adreslerine talep eden faturalı hat sahibi Türk Telekom müşterilerine anında 1 GB bedava internet kazanmak mümkün olacak.

Türk Telekom Faturalılara 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom’a hattını taşıyan, faturasız hattını faturalıya geçiren veya Türk Telekom üzerinden yeni bir hat çıkaran yeni faturalı hat sahiplerine operatör hediye olarak aylık bedava 10 GB internet verecek. 3 ay süresince geçerli olacak kampanyaya katılım sağlayanlar kampanyadan ayrılmak içinde herhangi bir cayma bedeli ödemeyecek.

Türk Telekom “Selfy” 5 GB Bedava İnternet

Türk Telekom’un uygulaması Selfy’i indirerek de bedava internet kazanmak mümkün. 26 yaş ve altına özel olarak oluşturulmuş Selfy dünyasına katılım sağlayan müşterilere operatör fırsatlar sunuyor.

30 lira ve üzerinde yükleme yapan Selfy müşterileri anında 1 GB bedava internet kazanabilirken, Selfycard üyesi olan müşterilere de anında 5 GB bedava internet hediye ediliyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma 2022

Operatörün sunduğu sayısız kampanyanın yanı sıra belirli adımları izleyerek de internet kazanabilmek mümkün. Türk Telekom müşterileri başka bir Türk Telekomluya internet gönderdikleri taktirde internet kazanabiliyor. Uygulamadan yararlanmak isteyen Türk Telekom müşterilerinin yapması gerekenler ise şu şekilde:

Türk Telekom Hediye İnternet Göndererek Haftalık 1 GB Bedava İnternet Kazan uygulaması kapsamında başka bir Türk Telekom hattına 1 GB internet gönderen Türk Telekom müşterilerine haftalık 1 GB bedava internet hediye ediliyor. Uygulamadan yararlanmak için;

  • HEDIYE boşluk HEDİYE İNTERNETİN GÖNDERİLECEĞİ TELEFON NUMARASI boşluk 1 GB yazıp 9433’e kısa mesaj gönderilmeli.
  • Türk Telekom Hediye İnternet Göndererek Aylık 1 GB Bedava İnternet Kazan uygulaması kapsamındaysa aynı şekilde Türk Telekom hat sahipleri başka bir Türk Telekom hatlıya 4GB ve üzeri hediye internet göndermeleri halinde aylık 1 GB bedava internet kazanıyor.
  • Aylık 1 GB internet kazanmak isteyenlerse, HEDIYE boşluk HEDİYE İNTERNETİN GÖNDERİLECEĞİ TELEFON NUMARASI boşluk 4 GB yazıp 9433’e kısa mesaj göndermeli.

Türk Telekom “MOR HEDİYE” Bedava İnternet 1 GB

Türk Telekom müşterilerinin sayısız kampanyadan yararlanarak edinebilecekleri bedava internetler bununla da sınırlı değil. Yalnızca bir mesaj göndererek hediye internet kazanabilmek dahi mümkün.

  • Türk Telekom’un yalnızca faturasız hat sahiplerine özel olarak oluşturduğu kampanya kapsamında MOR HEDIYE yazıp 4545’e kısa mesaj gönderin
  • Türk Telekom müşterileri 25 lira ve üstü her yüklemelerinde 1 GB bedava internet hakkı kazanacak.

Daha fazla kampanyalardan ve hediyelerden haberdar olmak için buraya tıklayın.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.