Türk Telekom
Trend

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme ve Sorgulama

Türk Telekom kalan kullanım öğrenme ve sorgulama için belirli işlemler yapmanız gerekir. Türk Telekom’un 2021 çalışmasında kalan kullanımı; Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahipleri paketlerinde ne kadar internet, dakika ve SMS kaldığını öğrenmek istiyor. Pek çok abone, özellikle paketi görmek isteyenler, haklarının yenilendiği güne kadar paketlerinde ne kadar kullanım kaldığını öğrenmek istiyor

Türk Telekom’un kalan kullanımı (İnternet, dakikalar, mesajlar) öğrenmenin birden fazla yolu vardır. Türk Telekom’un kalan kullanımını öğrenmek için arama yapabilir, mesaj gönderebilir veya Türk Telekom online işlem menüsünden en güncel bilgileri alabilirsiniz. Kalan kullanımı bilerek paketinizi kontrol etmek ve yüksek faturalar ödemek istemiyorsanız, kalan bakiye ve kullanımı öğrenmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

Türk Telekom’un Kalan Kullanımı Nasıl Kontrol Edilir


Türk Telekom kalan kullanım öğrenme ve sorgulama için
;

  • 9333‘ü arayabilir veya
  • Hemen öğrenmek için 123#‘yi arayabilirsiniz.
  • Ayrıca cep telefonunuza Türk Telekom online işlem uygulamasını yüklediyseniz, kalan kullanım ve paket detaylarını uygulamadan görüntüleyebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet İçin Tıklayın

Türk Telekom Kalan Kullanım Detaylarını Öğrenmek

Türk Telekom kalan kullanım öğrenme ve sorgulama için online işlem menüsünden paket yenileme tarihinden önce kullanımınızı hemen öğrenebilirsiniz. Online işlem uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz yeterlidir, Google Play ve App Store uygulama mağazalarından indirebilirsiniz.

türk telekom kalan kullanım öğrenme ve sorgulama
türk telekom kalan kullanım öğrenme ve sorgulama 2021

Türk Telekom’un Kalan Kullanım Haklarının Öğrenilmesi


Türk Telekom’un kalan kullanım haklarını öğrenmek istiyorsanız şunları yapın;

  • Müşteri hizmetlerini arayabilir,
  • KALAN yazıp 5555‘e SMS gönderebilir,
  • Cep telefonunuzdan *123# tuşlayabilir veya 9333 servisini kullanarak kalan kullanım haklarını kontrol edebilirsiniz.

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme ve Sorgulama


Türk Telekom kalan kullanım öğrenme ve sorgulama için SMS göndererek anında kontrol edebilirsiniz. Türk Telekom hatlarını kullanan faturalı ve faturalı hat sahipleri, KALAN yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek kalan internet, arama süresi ve SMS izinleriniz hakkında detaylı bilgi alabilirler. Dilediğiniz zaman KALAN yazarak, fatura dönemi boyunca kalan dakikalarınızı, kısa mesajlarınızı ve internet kullanım haklarınızı ücretsiz olarak öğrenmek için 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Son 2 saatteki kullanımınız gelen bildirim SMS’ine dahil değildir.

Türk Telekom Bakiye Sorgulama Yöntemi

Türk Telekom kalan kullanım öğrenme ve sorgulama bakiyesini aşağıdaki yöntemlerle kontrol edebilirsiniz. Kalan kullanımı SMS, telefon görüşmeleri ve arama yoluyla ücretsiz olarak kontrol edebilirsiniz.

  • Kalan kullanımınızı, TL’nizi veya bakiyenizi Türk Telekom 9333’ü arayarak veya SMS göndererek kontrol edebilirsiniz. Hatta 9333’ü tuşlayarak veya TL yazıp 9333’e mesaj atarak bakiyenizi kontrol edebilirsiniz.
  • Bakiyeyi kontrol etmek için *123# kullanın
  • Basit ve pratik bir şekilde cep telefonunuzu çevirerek bakiyenizi ve kalan kullanımınızı anında kontrol edebilirsiniz.
  • Mevcut TL tutarınızı telefon ekranından *123# tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom’un Kalan Kullanımını Nasıl Öğrenebilirim?

Türk Telekom kalan kullanım öğrenme ve sorgulama için cep telefonunuzun “Servis” menüsü altında bulunan “Asistan” menüsünü takip edin ve “Kredi” menüsünden “Kalan” menüsünü seçin, bakiyenizde kalan TL tutarını ücretsiz SMS’inize cevap vererek öğrenebilirsiniz. Bakiye sorgulama bilgi hizmeti ücretsizdir.

Türk Telekom Kalan Kullanım Bildirimleri


Türk Telekom, kullanım bilgilerini tüm abonelerine SMS bildirimi ile otomatik olarak göndermektedir. Tüm aboneler bu bildirimleri alacaktır. Hizmeti iptal etmek veya Türk Telekom kalan kullanım bildirimini kapatmak istiyorsanız, Türk Telekom müşteri hizmetleri departmanı 444 1 444’ü arayabilir, Türk Telekom ofis ve mağazalarına başvurabilir ya da THKIPTAL yazıp 6606’ya gönderdikten sonra bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Şirketi


Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. Türk Telekomünikasyon A.Ş., TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., müşterilerinin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve doğru şekilde cevap verebilmek amacıyla 2015 yılında kurulmuştur. Türk Telekom, bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş bir hizmet ağına ve zengin ürün serisine sahiptir.

Ocak 2016 itibarıyla mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetlerini tek bir marka çatısı altında buluşturmuştur. 31 Mart 2021 tarihi itibarıyla “Türk Çok Oyunculu Oyunu” Türk Telekom, 16,4 milyon sabit hat, 13,6 milyon geniş bant, 3,1 milyon TV ve 23,3 milyon mobil kullanıcıya hizmet vermiştir. 81 ilde 34.863 çalışanı bulunan Türk Telekom Grubu’nun vizyonu, Türk şirketlerini yeni teknolojilerle birleştirerek bilgi toplumuna dönüşümü hızlandırmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.