Turkcell

Turkcell Superbox Fiyatları – Vınn Fiyatları 2022

Turkcell Superbox Fiyat Listesi

İstediğiniz her yerde internete bağlanmanızı sağlayan Turkcell Superbox ve Vınn oldukça fazla tercih ediliyor. Bu internet hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler ise fiyatları merak ediyor. Genel olarak şunu söylemek gerekir ki nasıl bir paket seçtiğinize bağlı olarak ödemeniz gereken ücret de değişiyor. Turkcell Superbox fiyatları – Vınn fiyatları seçeceğiniz pakete göre farklıdır.

Turkcell’in sunduğu bu hizmetler ile fiber internet hızını her yerde deneyimlemek mümkün oluyor. Evinde fiber altyapısı olmayan kişiler hızlı bir internet deneyimi için bu paketleri tercih ediyor. Aynı zamanda internetini gideceği her yere götürmek isteyen kişiler için de iyi bir seçenek olduğunu söylemek mümkündür.

Superbox Turkcell Fiyat Listesi

Superbox günümüzde oldukça fazla kullanılıyor. Eskiden insanlar Vınn isimli kablosuz internet hizmetini kullanırken şimdi Superbox onun yerine geçerek daha iyi bir şekilde kullanılabiliyor. Bu hizmetten yararlanmak için başka herhangi bir internet hizmeti almanıza gerek yoktur. 4.5G SIM kartı sayesinde yüksek hızda internet kullanma imkânı sağlıyor.

Bu noktada Turkcell Superbox fiyatları – Vınn fiyatları ise nasıl bir paket satın aldığınıza bağlı olarak değişir. İstediğiniz her yerde kesintisiz bir şekilde yüksek hızda internet kullanmak isterseniz birbirinden farklı limitlere sahip olan Superbox paketlerini tercih edebilirsiniz. Kampanyalar ile uygun fiyatlar ile belirli bir süre kullanım yapma imkânı da vardır. Pakette sunulan internet miktarı fiyatı belirleyen temel etkendir. Superbox paketleri ve fiyatları şu şekildedir:

  • Superbox 100GB Paketi

Super Box 100GB paketini 4.5G kapsama alanı içerisinde yer alan her yerde kullanma imkânınız vardır. Bu pakette 4.5H hızında kullanabileceğiniz 100GB internet hakkı sunuluyor. 24 ay taahhütlü olarak satın almak istediğinizde aylık ödemeniz gereken ücret ise 169.90 TL oluyor.

  • Superbox 200GB Paketi

4.5G hızında olan bu Superbox paketinde sizlere 200GB internet kullanım hakkı veriliyor. 24 ay taahhüt sözü verilmesi halinde aylık 229.90 TL ücretle kullanım yapılabilir. Aynı zamanda ilk ay için 5GB ek internet hediyesi bulunuyor.

  • Superbox 300GB Paketi

300 GB kotalı olan paket için 24 ay kalma sözü karşılığında aylık 279.90 TL ödenir. Bu paket sayesinde istediğiniz her yerde yüksek hızda internet kullanma fırsatına sahip olabilirsiniz. 300GB olan yüksek kotası ile her şey için yeterli olacaktır.

  • Superbox Limitsiz 15 Mbps Paketi

24 ay kalma sözü ile aylık 599.9 TL ile sınırsız 15 Mbps’e kadar hızlı internet paketidir. Taahhüt olmadan ise aylık 699 TL karşılığında kullanım yapılabilir.

  • Superbox 15GB Ek Paket

Kotalı Superbox paketinizin limiti dolduğu zaman 20.40 TL karşılığında 15GB ek paket alma imkanınız vardır.

  • Superbox Devam 5GB Ek Paket

Ek pakete ihtiyaç duyanlar için 5.10 TL karşılığında otomatik olarak yenilen 5GB ek pakettir.

Genel olarak Turkcell Superbox fiyatları – Vınn fiyatları bu şekildedir.

turkcell superbox fiyat listesi 2021
Turkcell Superbox Fiyatları – Vınn Fiyatları 2021

Turkcell Superbox Model Fiyatları

Turkcell tarafından sunulan Superbox hizmeti ile dilediğiniz yerden kolay bir şekilde yüksek hızda internet kullanma imkânına sahip olursunuz. Turkcell Superbox fiyatları – Vınn fiyatları kapsamında ise Superbox modem için ayrı bir ücret ödemenize gerek yoktur. Taahhüt süreniz boyunca modem Turkcell tarafından tahsis edilir ve sadece aylık paket ücreti ödersiniz.

İlginizi Çekebilir: Turkcell Bedava Sınırsız Dakika

Turkcell Vınn Fiyatları

Seçilen internet kullanım paketine göre aylık ödemeniz gereken Turkcell Superbox fiyatları – Vınn fiyatları değişkenlik gösteriyor. Turkcell tarafından uzun bir süre önce sunulan Vınn hizmeti ile her yerde internet kullanmak mümkün oluyor. Superbox ise bu hizmetin gelişmiş halidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.