Yaşam

Dikkat Çeken Tyler Durden Sözleri Türkçe

Fight Club filmi, hem de ülkemizde oldukça ilgi gören ve beğenilmiş bir filmdir. Fakat filmde asıl dikkat çeken Tyler Durden sözleri olmuştur. Birbirinden farklı replikleri ve etkileyici sözleri ile birlikte dünyada ve ülkemizde Gündem olmayı başarmıştır. Bu sözlerin arasından en iyiler seçilerek Türkçe olarak derlenmiştir.

 • Bizler özel insanlar değiliz.
 • Dibe vurmak, gidilen bir hafta sonu tatili değildir.
 • Hayatı sevmemize ramak kalmıştı.
 • Omlet yapmak istiyorsan yumurtayı kırmak zorundasın.
 • Sahip olduğun her şey gün sonunda sana sahip oluyor.
 • İnsan sevdiklerini öldürmez, insanı öldüren hep sevdiğidir.

Bu sözlerin her bir şeyi insanların yaşama olan tutunmalarını daha da olumlu şekilde etkiliyor. Aynı zamanda hayatın geçici olduğunu ve insanın kendisine vermesi gereken değeri ifade ediyor. Oldukça etkileyici replikler olan bu sözler dünyada büyük bir etki oluşturmuştur. Bu sözleri aynı zamanda pek çok kişi kendi hayat çizgisi olarak belirlemiştir. Çünkü sözlerin verdiği anlam ve ifadeden dolayı hayat çizgisi ve motto olarak belirlenebilecek kadar güzel repliklerdir.

Tyler Durden ve Dikkat Çeken Sözleri

Tyler Durden, hayatla alakalı sözlerinin yanı sıra küfürlü sözleri ile de filmdeki replikleri oldukça dikkat çekti. Senin söylediği küfürlü sözler Türkçeye çevrilerek, ilgisi olan kişilerin dikkatini çekiyor.

 • Her şeyini kaybettikten sonra özgür kalabileceğini unutma.
 • Acı ve kurban olmaktan başka bir şey yapmadık.
 • Tutkulu yaşam tarzının yan ürünleri gibiyiz.

Tüm bu sözler ve replikler küfürlü de olsa yine de hayata dair oldukça ders verici niteliktedir. Filmde, argo dozu fazla kaçırılmadan ders vereceğini nitelikli olan bu replikler oldukça etkileyici olmuştur. Dikkat çeken repliklerin her biri hem dünyada hem de ülkemizdeki kişiler tarafından hayat dersi alınabilecek nitelikte görülüyor. Sözlerin ve repliklerin her biri oldukça dikkat çekici olmasının yanı sıra, kısmen hayatın gerçeklerini anlatıyor denebilir.  Ders verici iz bırakan sözlerdir. Zaman zaman kullanılan unutulmaz repliklerdir.

Tyler Durden Sözlerinde En Komik Olan Replikler

Tyler Durden, argo, ders verici nitelikteki sözleri ve aynı zamanda komik sözleriyle oldukça dikkat çeken bir karakter oldu. Sözlerin her biri hem komik hem de pek çok kişiye ışık tutan nitelikte oldu. Filmin Sahneleri, replikleri ve tyler Durden karakterinin replikleri sayesinde oldukça dünya çapında dikkat çekici bir film oldu. Vazgeçilmez izlenen dizilerden bir tanesidir. Hem güldüren hem de ders niteliğinde bir filmdir.

 • Popona tüy yapıştırmak seni tavuk yapmayacağını bilmen lazım.
 • Anaokulundan bu yana hiç böyle sevişmemiştim.
 • Hangisi daha kötü bilemedim. Cehennem mi yoksa hiçlik mi?
 • Sen başıma gelen en kötü şeylerden birisisin.

Ayıp sözleri de olsa film replik üzerine kurulu olduğu için oldukça ilgi çekici hale gelmiştir. Hem komik hem de dikkat çekici repliklerle birlikte yine tyler karakteri, replikleri ile komedi olarak da öne çıkıyor. Başarılı replikleri ile birlikte film dünya çapında dikkat çekerek özellikle sonunun da farklı bitmesi ile aynı zamanda sosyal medyada Gündem oldu. Tylor karakterim aynı zamanda karakter özellikleri ve hem komik hem de argo sözleri ile oldukça sevilen bir karakter oldu. Karakterle beraber filmin daha da ön plana çıkması aynı zamanda repliklerinin de dikkat çekmesi ortaya çıktı. Film dünya çapında ve ülkemizde ciddi bir hasılat elde ederek büyük bir başarıya imza attı. Konuda ise özellikle filmin repliklerinin etkisi büyüktür.

Onlyfans Nasıl Kullanılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.