Yaşam

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay trafik kazası mı geçirdi? Nurgül Yeşilçay’ın sağlık durumu nasıl?

Birçok film ve dizi de rol alan ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda trafik kazası geçirdiğini açıkladı. Sevenleri, ünlü oyuncunun açıklamalarından sonra büyün üzüntü yaşadı. Nurgül Yeşilçay’ın durumu nasıl? İşte ünlü oyuncunun açıklamaları…

Nurgül Yeşilçay’dan Korkutan Açıklama

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Yeşilçay, trafik kazası geçirdiğini duyurdu. Yeşilçay Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, bir süredir paylaşım yapamadığını ve hastanede olduğunu açıkladı. Kendi kullandığı araç ile kötü bir trafik kazası geçirdiğini aktaran ünlü oyuncu, olay sonrasında ağız ve çene kısmına dikişler atıldığını ve kaza sonrası vücudunda kalıcı bir hasar oluştuğunu duyurdu. Ünlü oyuncu durumunun iyi olduğunu ve yakın zamanda yeniden ekranlara geri döneceğini belirtti.

nurgul yesilcay trafik kazasi
ünlü oyuncu nurgül yeşilçay trafik kazası mı geçirdi? nurgül yeşilçay’ın sağlık durumu nasıl? 3

Sevenlerinden Büyük Destek

Yeşilçay’ın paylaşımının altına sevenlerinden binlerce destek mesajı geldi. Yeşilçay’a gönderilen geçmiş olsun mesajları ünlü oyuncuyu sevindirdi. Geçtiğimiz sezon FOX TV’de yayınlanan Kefaret adlı dizide rol alan ünlü oyuncu, bu sezon da Star TV’de yayınlanan Kaderimin Oyunu adlı dizide rol almaya başladı.

Yandex Kapanacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.