Yaşam

Ünlülerin Estetiksiz Halleri 2022 – Doğal Hallerine Çok Şaşıracaksınız!

Sizlerde biliyorsunuz ki zaman hepimizden bir şeyleri alıyor. Elbette herkesin severek takip ettiği ünlü isimlerde zamanla bazı değişimlere uğruyorlar. Geçirdikleri operasyonlarla eskisinden daha iyi görünen tanınmış isimleri sizler için derledik.

Türkan Şoray

Severek ve hayranlıkla izlediğimiz Türk sinema tarihinin güzeller güzeli oyuncusu 28 Haziran 1945 doğumludur. Kendisi de diğer sanatçılarımız gibi pek çok cerrahi işlemlerden geçmiştir. Son zamanlarda fazla kilolarından yakınan ünlü oyuncumuz bu fazla kilolarından kurtulduktan sonra Yıldırım Mayruk defilesinden sonra yüzündeki değişimler dikkatlerden kaçmadı. Güzel oyuncumuz Seda Sayanın yaptırdığı yüz gerdirme operasyonu ile 10 yaş daha gençleşti. Türkan Şoray’ın cerrahi operasyon geçirmeden önceki halini izlerle paylaşıyoruz.

estetiksiz
Türkan Şoray Estetiksiz Hali

Cansu Dere

Severek takip ettiğimiz ve oyunculuğuyla herkesi kendine hayran bırakan başarılı sanatçı Cansu Dere, yüz hatlarının kusursuz olmasıyla akıllarda hep bir soru işareti bırakmıştır. Geçtiğimiz yıllarda ünlü oyuncunun burnunun estetik olduğu gündemde yer almıştı. Ancak güzel oyuncudan henüz bu durumla alakalı bir doğrulama gelmedi.

estetiksiz2
Cansu Dere Doğal Hali

Dilan Çiçek Deniz

Aras Bulut İğnemli ile birlikte rol aldığı Çukur adlı dizide başarılı oyunculuğu ile tanınır hale gelen Dilan Çiçek Deniz’de güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Her ne kadar estetik operasyonu geçirmediğini söylese de eski haliyle, yeni hali birbirinden oldukça farklı.

estetiksiz3
Dilan Çiçek Deniz Doğal Hali

Demet Özdemir

Günümüz gençlerinin hayranlık duyduğu ve genellikle yaz dizilerinin ve özellikle de romantik komedi türü dizilerde rol alan güzel oyuncumuz Demet Özdemir’de bazı cerrahi işlemlerden geçmiştir. Çenesini küçülttüren ve elmacık kemiklerini ön plana çıkarmaya çalışan, daha sonrasında da kaş kaldırma operasyonlarıyla gündeme gelen Demet Özdemir’in en doğal halini paylaşıyoruz.

estetiksiz4
Demet Özdemir Doğal Hali

Fahriye Evcen

En doğal halini 2006 yılında Yaprak Dökümü dizisinden bildiğimiz güzel oyuncumuz  zamanla birçok operasyondan geçmiştir. Günümüzde ise Yeni Savaş dizisinde oynayan ve beğenilerek izlenen oyuncumuzun burnunda ve çenesinde estetik bulunmaktadır.

fahriye evcen
Fahriye Evcen Doğal Hali

Tuvana Türkay

Güzel oyuncu Tuvana Türkay’ın estetiksiz hali görenleri epey şaşırtıyor. Burun estetiği ve dudak dolgusu gibi operasyonlar geçiren Türkay’ın cerrahi operasyonlardan önceki görünümünü sizlerle paylaştık.

tuvanaturkay
Tuvana Türkay Estetiksiz Hali

Hande Erçel

Güneşin kızları dizisinde tanınan ve fazla kiloları ile benimsenen güzel oyuncumuz daha sonrasında yaptığı operasyonlarla fazlasıyla değişime uğradı. Rol aldığı Sen Çal Kapımı dizisinde fiziği, güzelliği ve tarzıyla gören herkesi kendisine imrendiren güzel oyuncumuzun geçirdiği cerrahi işlemler arasında çene ve elmacık kemiği işlemleri bulunuyor.

hande ercel
Hande Erçel Doğal Hali

Şevval Şahin

2018 Türkiye güzeli ilan edilen ve güzellik yarışmasındaki birinciliğinin ardından oyunculuk yapmaya başlayan Şevval Şahin, geçtiğimiz yıl burun estetiği operasyonu geçirdi. Güzel oyuncunun operasyondan önceki halini paylaştık.

sevval sahin
Şevval Şahin Doğal Hali

Hilal Altınbilek

Zarafeti ve güzelliği ile ön plana çıkan Hilal Altınbilek, oyunculuk performansıyla da izleyicilerin taktirini kazanmayı başardı. Güzel oyuncunun cerrahi operasyonlardan geçtiği ve göz, kaş, yanak gibi bölgelerde bazı değişimler yaşadığı belirtildi.

altinbilek
Hilal Altınbilek Doğal Hali

Öykü Berkan

İnternette fenomen haline gelen ve 2019’da Acun Ilıcalı’nın programı Exatlon Challenge Türkiye’de de  yer alan Öykü Berkan’ın da estetiksiz hali görenleri bir hayli şaşırtıyor.

oyku
Öykü Berkan Estetiksiz Hali

Esra Bilgiç

Diriliş Ertuğrul dizisindeki oyunculuğuyla başarılı olduğunu kanıtlayan Esra Bilgiç hiçbir cerrahi operasyondan geçmediğini iddia etti. Ancak güzel oyuncunun eski halini görenler şaşkınlık içerisinde kaldı. İşte güzel oyuncumuzun en doğal halini sizlere derledik

esra
Esra Bilgiç doğal hali

Nesrin Cavadzade

Son zamanların en sevilen dizisi Yasak Elma’nın Şahikası Nesrin Cavadzade, oyunculuğu ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Ünlü oyuncunun doğal halini görenler ise şaşırmadan edemiyor.

nesrin cavadzade
Nesrin Cavadzade doğal hali

Samet Liçina

Birçok cerrahi operasyondan geçmiş olan Samet Liçina son dönemlerde sosyal medya üzerinden  ünlü olmuştur. İşte Liçina’nın doğal hali…

sametlicina
Samet Liçina estetiksiz hali

Ebru Yaşar

Sanatçımız Ebru Yaşar estetikle bambaşka biri oldu. Verdiği bir röportajda “Değişmeseydim yüzüme bakılmazdı” diyen Yaşar’ın estetiksiz hali adeta şoke edici. Ancak 90’lı yıllara kıyasla bambaşka bir görünüm elde eden Yaşar’ın çok fazla operasyondan geçmesi Yaşar’ı yıllar içinde epey değiştirdi.

ebru
Ebru Yaşar doğal hali

Filiz Akın

Türk sinema tarihinin saydı duyulan isimlerinden Filiz Akın, eski haliyle görenleri şaşırttı. Yaptırdığı burun ameliyatı ile değişen Akın’ın fiziki görünümü epey farklılık gösterdi.

filizakin
Filiz Akın estetiksiz hali

Melike İpek Yalova

Bir Zamanlar Çukurova  dizisindeki rolüyle tanınır hale gelen Melike İpek Yalova, reyting rekorları kıran Mahkum dizisinde de rol almaktadır. Başarılı oyuncu dudaklarından operasyon geçirmiştir.

yalova
Melike İpek Yalova doğal hali

Esra Ezmeci

FOX TV’de sunduğu programla bilinen başarılı psikolog Esra Ezmeci’de estetiksiz haliyle görenleri şaşırttı. İşte Esra Ezmeci’nin doğal hali.

esra ezmeci
Esra Ezmeci doğal hali

Defne Samyeli

Başarılı oyuncu Defne Samyeli geçirdiği cerrahi operasyonlara rağmen çok farklı bir görünüm elde etmemiştir. Doğal hali de güzel olan oyuncunun işte estetiksiz hali.

samyeli
Defne Samyeli estetiksiz hali

Dünyaca Ünlü Yıldızların Estetiksiz Hali

Angelina Jolie, Megan Fox ve Kim Kardashian gibi pek çok dünyaca tanınır isim de cerrahi operasyondan geçmiştir. Operasyonların ardından bambaşka görünümler elde eden yıldız isimlerin operasyondan önceki halleri ise epey şaşırtıcı. Özellikle dünyanın en güzel kadını olarak bilinen Angelina Jolie’nin doğal hali herkes tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

Angelina Jolie

Dünyanın en güzel kadını olarak bilinen ve Brad Pitt ile birlikteliği hayranları tarafından mutlulukla karşılanan Jolie’nin eski hali ise bir hayli şaşırtıcı. İşte dünyaca ünlü ismin en doğal hali.

angelina
Angelina Jolie estetiksiz hali

Kim Kardashian

Amerika’da oldukça popüler hale gelen Kim Kardashian zaman zaman Türkiye’ye yönelik çarpıcı ifadeleriyle de bilinmekte. Ermeni olması sebebiyle Türkiye’ye yönelik küçük düşürücü ifadelere yer veren ismin, eski hali şimdiki görünümünden epey farklı.

kimkardas
Kim Kardashian estetiksiz hali

Megan Fox

Megan Fox’da estetik operasyonlarıyla birlikte hayranlarını epey şaşırtan ünlülerden biri. Eski hali oldukça farklı olan dünyaca ünlü ismin estetiksiz hali şu şekilde…

Megan Fox estetiksiz hali

Hiç Estetik Yaptırmayan Ünlüler

Ünlü isimlerin birçoğu estetik operasyonlarından geçerken, bazı ünlüler doğal hallerinden vazgeçmeyerek takipçilerinin hayranlıklarını kazandı. Estetik operasyonlarından geçmeyen ve doğal hallerini koruyan ünlü isimleri ise şu şekilde listeledik:

 • Berrak Tüzünataç
 • Beren Saat
 • Tuba Büyüküstün
 • Özgü Namal
 • Nil Karaibrahimgil
 • Meryem Üzerli
 • Arzum Onan
 • Tuba Ünsal
 • Selma Ergeç
 • Pelin Karahan
 • Farah Zeynep Abdullah
 • Hazal Kaya
 • Nurgül Yeşilçay
 • Ayça Bingöl
 • Bergüzar Korel
 • Aslı Enver

Sibel Can Nasıl Zayıfladı? – Sibel Can’ın Zayıflama Sırrı 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.