Ekonomi

Kiracılara çok güzel haber Vakıfbank’tan geldi 75 bin TL’ye daire sahibi olma fırsatı

Bankaların gayrimenkul satışları ev sahibi olmak isteyenler için fırsat niteliği taşıyor. Son dönemde özellikle Vakıfbank’ın ilanlarına talep gösteriliyor. Vakıfbank ev sahibi olmak isteyenlere 75 bin liradan başlayan fiyatlarla 2+1 ve 3+1 daireler sunuyor.

Vakıfbank’ın Gayrimenkul Satışları

Vakıfbank, kredi almak isteyen müşterilerine bir mülklerini ipotek olarak göstermelerini talep ediyor. Borcunu ödeyemeyen müşterilerinden ipotek olarak gösterilen mülkü borç karşılığında alan banka, ilan sayfasında bu mülklerin satışını gerçekleştiriyor. Teklif yöntemiyle gerçekleştirilen ihalelere katılım olmadığında oldukça uygun fiyatlarla mülk sahibi olunabiliyor.

vakinbank satilik daireler
Satlık Evler

İzmir’de 300 Bin Liraya Daire

Vakıfbank’ın Mart ayı ilanları arasında İzmir’deki daire oldukça dikkat çekici. İzmir’in merkezi konumunda yer alan 3+1 dairenin fiyatı yalnızca 300 bin lira. 100 metrekare büyüklüğündeki dairenin ilanına henüz teklif verilmese de çok sayıda kişi tarafından inceleniyor.

Aydın’ın Efeler ilçesinde yer alan 1+1 dairenin fiyatı ise 225 bin lira. Ayrıca İstanbul’da da uygun fiyata daire bulmak mümkün. İstanbul  Arnavutköy’de yer alan 2+1 dubleks dairenin fiyatı 400 bin lira. Vakıfbank’ın gayrimenkul ilanları arasında Türkiye’nin dört bir yanından daire bulabilmek mümkün.

vakinbank satilik daire
Vakıfbank Satlık Daireler

Yalnızca ev arayanlar değil, yatırımlık daire arayanlar da Vakıfbank’ın ilanlarına ilgi gösteriyor. Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesindeki 2+1 dairenin fiyatı 145 bin lira.

Nasıl Teklif Verebilirim?

Vakıfbank gayrimenkul satışları için farklı bir ilan sayfası oluşturdu. İlanlar arasında arsa, otomobil, konut, bahçeli ev, villa gibi çok sayıda mülk yer alıyor. Vakıfbank’ın oluşturduğu ilan sayfasını ziyaret ederek dilediğiniz konumda arama yapabilir ve istediğiniz alanda yatırım yapabilirsiniz.

vakinbank satilik daireler 3
Vakıfbank İlanları

VAKIFBANK İLAN SAYFASI

Sahibinden 500 TL Kiralık Daire Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.