Vodafone

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır? Dakika Kazanma 2022

Vodafone bedava dakika yapma

Vodafone üzerinden bedava dakika kazanmak mümkündür. Bu kampanyalardan Vodafone hattı olan herkes faydalanabilir. Kampanyalar dahilinde pek çok kişi hediye dakika kazanır. Kazanılan dakikalar Vodafone’lular ile ücretsiz ya da her yöne ücretsiz konuşma şeklinde olabilir. Paket detayına bağlı olarak kazanılan dakikaları görebilir ve konuşmalarınızı ona göre gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika 2022

Vodafone bedava dakika 2022 kampanyaları ile Vodafone kullanıcıları binlerce dakika kazanabilir. Kampanyalar sürekli olarak güncellenir. Bu nedenle kullanıcıların kampanyaları takip etmesi son derece önemlidir. Kullanıcılar çıkan kampanyaları detaylı bir şekilde okuyup kampanyalardan faydalanabilirler. Bayram günlerinde ya da herhangi bir günde bedava dakika kazanmak mümkündür. Bu sayede sevdikleriniz ile dakika sıkıntısı çekmeden dilediğiniz bir şekilde konulabilirsiniz. Vodafone bedava dakikaların yanı sıra bedava internet kazanmakta mümkündür.

Vodafone Bedava İnternet Yapma

Vodafone Faturasız Bedava Dakika

Vodafone faturasız bedava dakika kazanma oldukça kolaydır. Vodafone’un sürekli yapmış olduğu kampanyalar ile bedava dakikalar kazanılabilir. Sevdikleriniz ile dakika problemleri çekmeden konuşmaya devam edebilirsiniz. Bedava dakika kazanmak için birkaç yöntem vardır. Bunlardan biri de SMS ile bedava dakika kazanmaktır.

 • Bunun için telefonların SMS bölümünden Kazan yazarak 4455’e gönderebilirsiniz.
 • Bunun yanında 542 numarasına da kısa mesaj atarak bedava dakika kazanmak mümkündür.
 • Bir diğer yöntem ise SURPRIZ yazıp 6666’ya göndermektir. SMS ile kazanmış olduğunuz bedava dakikalar için yine SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Bedava Dakika

Vodafone yükle kazan bedava dakika kampanyası Vodafone kullanıcıları tarafından en çok sevilen kampanyalardan biridir. Vodafone bedava dakika kampanyası kapsamında TL yüklemelerinin ardından dakika kazanılır.

 • Bedava dakika kazanmak için telefonun SMS bölümünden büyük harf ile DAKİKA yazılarak 4455’e mesaj atılır. Ardından gelen bilgilendirme mesajı ile bedava dakikalarınızı kazanabilirsiniz.
 • 2022 yılında Vodafone’un pek çok ayrıcalıklı hizmeti bulunur. Hatta yüklenen miktar kadar belirli dönemlerde dakika kazanmak mümkündür. Bunun için Vodafone Frezone içinde bulunan bedava dakika fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması ile de bedava dakika kazanmak mümkündür.
vodafone bedava dakika 2022
Vodafone Bedava Dakika

Vodafone Bedava 1000 Dakika

Vodafone bedava 1000 dakika tüm operatörler ile bedava konuşmaya yöneliktir. Her yöne konuşma imkanı sağlar. Haftalık 1000 dakika hediye konuşma avantajı sağlar. Bu avantajdan faydalanmak için SMS göndermek gerekir.

 • Öncelikle büyük harf ile telefonların SMS kısmından EVET yazılarak 4000’e mesaj atılır.
 • Sonrasında telefona bilgilendirme mesajı gelir. Bu şekilde dakikaları kullanmak mümkündür. 1000 dakika haftalık olarak verilir.

Vodafone Bedava 500 Dakika

Vodafone kullanıcıları için hazırlanan bir diğer kampanya ise Vodafone bedava 500 Dakika kampanyasıdır.

 • Bunun için yine telefonun SMS bölümünden EVET yazılarak 3785’e gönderilir.
 • Bu işlemin ardından telefona bilgilendirme mesajı gelir ve kişiler bir hafta kullanabilecekleri bedava 500 dakika kazanırlar.

Vodafone Bedava 542 Dakika

Vodafone bedava 542 dakika kampanyası ile müşteriler bir hafta kullanabilecekleri 542 dakika kazanabilirler.

 • Bunun için SMS bölümünden 542 yazılarak 7000’e SMS gönderilir.
 • Ardından kişilere bir bilgilendirme mesajı gelir. Sonrasında 542 bedava dakika kullanılabilir.

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi

Vodafone bedava dakika yapma hilesi ile Vodafone’lular bedava dakika kazanabilir. Vodafone bedava dakikalara mesaj yolu ile sahip olmak mümkündür. Bunun yanında Harca Kazan üzerinden de bedava dakika kazanılabilir. Vodafone üzerinden bedava dakika kazanmak için SMS bölümünden Bananevar yazarak 4455’e mesaj atılır. Mesaj atma işleminden sonra bilgilendirme mesajı gelir. Sonrasında bedava dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Özel günlerde Vodafone bedava dakika kampanyaları yapar. Kampanya başlamadan saat 00:01 itibari ile kampanyaya katılabilirsiniz. Bu bedava dakikalar gün sonu 23:59 da bitecektir. Ayrıca Vodafone şirketinin kampanyası dışında herhangi bir hile yoluyla internet veya dakika kazanamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.