Vodafone
Trend

Vodafone Bedava İnternet 2022

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet 2022 Milyonlarca müşterisi olan Türkiye’nin en büyük operatörlerinden birisi Vodafone, avantajlı kampanyaları ile müşterilerine kampanyalar üretmektedir. Vodafone bedava internet nasıl yapılır? sorusuna yanıt arayan milyonlarca Vodafone müşterisi operatörün sunduğu kampanyaları ve fırsatları takip ederek Vodafone bedava internet fırsatlarından yararlanabilir. Operatör sunduğu fırsat ve kampanyalarla hem müşterilerine yardımcı oluyor hem de müşteri kitlesini her geçen gün büyütüyor.

Operatör her yıl yenilediği kampanya ve fırsatlarına 2022 yılında da yenilerini ekleyerek müşterilerine fırsatlar sunmaya devam ediyor. Sunduğu kampanya ve fırsatlarıyla Vodafone bedava internet kazanmanın yollarını arayanlara çözümler üretiyor.

Vodafone Bedava İnternet 2022

Milyonlarca müşterisi olan ve her geçen gün müşteri kitlesini genişleten dev operatör bedava internet kazanmak isteyenlere Bol GB içeren uygun fiyatlı tarifeler ve bedava internet imkanı yaratan uygulamalar sunuyor.

Köşemizde Vodafone müşterilerine ve Vodafone müşterisi olmak isteyenlere dev operatörün sunduğu kampanyaları, indirimleri ve bedava internet fırsatlarını derledik.

VODAFONE YANIMDA İLE BEDAVA İNTERNET KAZANMAK

Operatörün Google Play ve APP Store üzerinden kullanıcılara sunduğu uygulama üzerinden sayısız kampanya ve fırsatlardan yararlanabilir, hediye internet kazanabilirsiniz. Uygulama içerisindeki alanlardan 30 GB bedava internet kazanmak bile mümkün oluyor.

Vodafone “Bana Ne Var?” Bedava İnternet

Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan ‘Bana ne var?’ çarkını kullanarak 5 GB bedava internet kazanmak mümkün. Operatörün çark sistemiyle sunduğu sayısız fırsatlar arasında bedava internet fırsatı da yer alıyor. Vodafone müşterileri çarkı her çevirdiklerinde hediye kazanıyor. Çark içerisinde yalnızca internet değil, fırsat ve kampanyalar da yer alıyor.

Ayrıca BANANEVAR yazıp 4455’e kısa mesaj gönderen Vodafone müşterileri de bedava internet kazanma şansı yakalayacak.

Vodafone “E- Fatura” ile Bedava İnternet

Vodafone doğayı korumaya katkı sunabilmek için müşterilerini e- faturaya yönlendirmek istiyor. Bu konuda müşterilerine kampanya ve fırsatlar sunan operatör duyurduğu kampanya kapsamında Vodafone faturalı hat sahiplerine bedava internet fırsatı yaratıyor. Kampanya kapsamında faturalı hat sahipleri faturalarını mail adreslerine veya telefon numaralarına talep etmeleri durumunda anında bedava 1 GB internet kazanıyor.

Anında bedava 1 GB internet kazanmak isteyen Vodafone faturalı hat sahipleri EFATURA yazıp boşluk bırakıp mail adreslerini veya telefon numaralarını yazarak 7000’e mesaj göndermeleri durumunda faturalarını iletişim adreslerine talep ediyor, bu sayede hem doğayı koruyor hem de anında 1GB bedava internet kazanıyor.

Vodafone Freezone Bedava İnternet

Vodafone genç müşterileri için oluşturduğu freezone ile 26 yaş altı gençleri kapsayan fırsat ve kampanyalar sunuyor. Bedava internet kazanmak isteyen freezone müşterileri hatlarına 30 lira ve üstü bakiye yüklemeleri halinde aylık 2 GB bedava internet kazanıyor.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu İle Bedava İnternet

Vodafone, müşterilerine kullanıma sunduğu İnternet Avcıları oyunu kapsamında oyun kullanıcıları yakaladıkları her BIT için bedava internet kazanacak. Oyuna katılım sağlayan vodafone müşterileri anında 4GB bedava internet kazanabilecek.

Vodafone Seviyorum İnterneti

Vodafone müşterilerine bedava internet kazanmaları için sayısız fırsat sunuyor. Fırsatlardan birisi de seviyorum interneti testi. Teste katılım sağlayan müşteriler 3 GB bedava internet kazanma fırsatı yakalayacak.

Seviyorum interneti testiyle bedava internet kazanmak isteyen Vodafone müşterileri, çözdükleri testin sonucunda karşılarına gelen ekrana telefon numaralarını girmeleri gerekiyor. Sonrasında telefon numaralarına gelen kodu, ilgili alana girdikten sonra Vodafone müşterilerinin hatlarına anında bedava 3 GB internet yüklenecek.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet

Vodafone müşterilerine oldukça basit bir yöntemle de bedava internet fırsatı sunmaktadır. Ancak bu yöntemi denemeden önce 1 aylık deneme süresinin ardından uygulamanın faturalı hattınıza ücretli olarak yansıyacağını hatırlatmak isteriz. Bu sebeple 1 aylık deneme süresinin ardından iptal etmeniz gerekmektedir.

Abone olduğunuz taktirde anında 8 GB bedava internet kazanabileceğiniz uygulamaya katılım sağlamanız için SUPER 2GB yazarak 3636 ‘ya kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. İlk ay ücretsiz olan uygulama 30 günün sonunda yenilenerek ücretli hale gelecektir.

Bu sebeple kampanyaya katılım sağladığınız günden sonraki 29. günün ardından ABONE SUPER 2GB yazıp 3636 ‘ya kısa mesaj göndererek abonelik işleminizi iptal edebilirsiniz.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet

Vodafone müşterileri internetsiz kaldıkları acil durumlarda 500 MB bedava internet paketi fırsatından yararlanabilir. Bedava 500 MB internet kazanmak isteyen Vodafone müşterileri NET 500MB yazarak 3636 ‘ya kısa mesaj göndermeli.

Vodafone Aylık 2 GB Bedava İnternet

Vodafone faturasız hatlara özel fırsatlarda sunmakta. Vodafone bedava internet faturasız hatlar içinde geçerlidir. Vodafone faturasız hatlara bedava internet 2022’de her ay 2 GB internet fırsatı sunuyor. 30 günde bir Pazartesi günleri hesabına TL yükleyen Vodafone müşterileri, her ay içerisinde bir kez bedava 2 GB internet kazanma fırsatı yakalıyor.

Vodafone 4.5G’YE GEÇEREK BEDAVA İNTERNET KAZANMAK

Vodafone henüz hattı 4.5G uyumlu olmayan müşterileri içerisinden hattını 4.5G’ye uyumlu hale getirenlere bedava internet kazandırıyor. Hattını 4.5G’ye açtıran Vodafone müşterileri uyumlu sim karta geçiş yaparlarsa anında 5 GB bedava internet kazanabilecek.

Hattını 4.5G ile uyumlu kartla değişenlere 4GB, 4.5G’ye açtıranlar ise 1GB internet kazanabilecek. Uygulamadan yararlanabilmek için 4.5G yazarak 4545’e kısa mesaj göndermek yeterli olacak.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone’un ayrıcalıklı dünyasına katılmak isteyenlere sayısız fırsat sunuluyor. Vodafone üzerinden yeni hat alanlara, hattını Vodafone’a geçirenlere ve faturasız hattını faturalıya geçirenlere operatör Bol GB’lı kampanyalar sunmakta.

5 GB’tan başlayarak 30 GB’a kadar süren bedava internet fırsatlarından yararlanmak isteyen Vodafone müşteri adayları sayısız fırsat ve kampanyadan 12 ay boyunca yararlanabilecek.
Operatörün ayrıcalıklı dünyasına katılabilmek, fırsat ve kampanyaları takip edebilmek için operatörün resmi internet sayfasına göz atabilirsiniz.

Vodafone Arkadaşını Davet Et 9 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone, müşteri kitlesini genişletmek için sevdiklerini operatöre davet eden Vodafone müşterilerine bedava internet fırsatı sunuyor. Operatörün sunduğu kampanya kapsamında Vodafone Yanımda Kal uygulaması üzerinden sevdiklerine davet linki gönderen Vodafone müşterilerinin davetine yanıt sağlanır ve linkin gönderildiği kişi Vodafone müşterisi olmayı kabul ederse hem vodafone’lu kişi hem de davet ettiği kişi anında 9 GB bedava internet kazanacak.

Vodafone Süpermarket İle Bedava 10 GB İnternet

Vodafone Yanımda Kal uygulaması içerisinde yer alan Süpermarket kısmından 100 lira ve üzerinde alışveriş yapan Vodafone hat sahipleri, hem 20 liralık alışveriş indirimi hem de anında 10 GB bedava internet kazanacak. Ek olarak her alışverişlerinde de 2 GB bedava internet kazanabilecek.

İnternet paketleri biten Vodafone müşterileri bu yöntemle hem alışveriş ihtiyaçlarını giderebilecek hem de bedava internet fırsatlarıyla paketlerini yenileyebilecekler.

Vodafone Toplan Gel Bedava İnternet

Yeni Vodafone müşterileri bir araya gelerek toplu olarak numaralarını taşır veya yeni hat alırlarsa, toplu olarak 1 yıl süresince her ay sınırsız Whatsapp, Spotify ve 5 GB’la sınırlı Instagram, Facebook ve Twitter’ın yanı sıra 2 GB bedava internet fırsatlarından yararlanabilecek.

Müşteri kitlesini büyütmek isteyen operatör ‘Arkadaşını davet et’ uygulamasıyla birlikte ‘Toplan gel’ uygulamasını da uygulayarak müşterilerine ve müşteri adaylarına toplu bedava internet kazanma fırsatları sunuyor.

Ayrıca internet üzerinden Vodafone bedava internet kazanma hilesi 2021 şeklinde arama yapanların, sonuçsuz kalacağını hatırlatmak isteriz. Operatörün sunduğu kampanya ve fırsatların dışında herhangi bir şekilde bedava internet sahibi olmak mümkün değil.

Vodafone’un ayrıcalıklı dünyasındaki kampanya, indirim ve bedava internet fırsatlarından güncel olanlara kolayca erişebilmek için köşemizi düzenli olarak takip etmenizi öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.