Vodafone

Vodafone Faturasız Tarifeler 2022

Vodafone Faturasız Paketler...

Vodafone Faturasız Tarifeler 2022 yılında dünyadaki en büyük telekominikasyon firmalarından biri olan vodafone hem faturalı hem faturasız tarife alternatifleri ile her bütçeye uygun tarifeler sunuyor. Vodafone gelişmiş teknolojik alt yapısı ile her geçen gün adından daha çok bahsettirmeyi başarıyor.

Günümüzde en çok kullanılan operatörlerden biri olan vodafone yeni fırsat ve kampanyaları ile her kesime hitap ediyor. Vodafone faturasız tarifeler sayesinde sevdiklerinizle doyasıya konuşmanın ve mesajlaşmanın tadını çıkarırken muhteşem internet paketleri sayesinde de gündemi rahatlıkla takip edebiliyorsunuz.

En Uygun Vodafone Faturasız Tarifeler

Birbirinden avantajlı faturasız tarife alternatifleri ile vodafone alanında öncü olmaya devam ediyor. En uygun vodafone faturasız tarifeler kişinin beklentilerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. İnternet paketim fazla olsun diyenler için faturasız vodafone yeni hat başvurusu yapanlar için geçerli olan süper kolay pakete sahip olabilirsiniz.

  • Süper kolay paket ile ilk ay tam 25GB internet 750 konuşma dakikası ve 250 SMS hakkına sadece 30 liraya sahip olabilirsiniz!
  • Vodafone faturasız tarifeye özel bunun gibi pek çok uygun tarife bulunmaktadır. Simple xsmall, simple small, simple medium paketleri de en uygun vodafone faturasız tarifelerarasında yer almaktadır.
  • Simple faturasız tarifeleri ile 5GB’tan başlayıp 15GB’ta varan internet paketleri ve 1000 dk konuşma dakikasına çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.
Vodafone Faturasız Tarifeler – Kampanyalar

Vodafone Faturasız Tarifeler 2022

Vodafone faturasız tarifeler arasında en çok tercih edilenlerden biri de süper kolay paketlerdir. Vodafone faturasız tarifeler birbirinden avantajlı vodafone süper kolay paketleri satın alabilirsiniz. Bol GB’lı bir faturasız tarife istiyorsanız en uygun alternatiflerden biri olan süper kolay paket 15’i tercih edebilirsiniz.

Bu tarifeye geçtiğinizde 15 GB internet paketinize ek olarak whatsapp, PubG mobile, Legue of Legends ve daha pek çok uygulamayı ücretsiz kullanabilirsiniz. bu uygulamaları açtığınızda  uygulamalar için geçerli olan sınırsız internet paketiniz otomatik olarak yüklenmektedir. Bol dakikalı bir paket istiy orsanız da süper kolay paket 6000 dk’yı tercih edebilirsiniz. Bu paket ile hattınıza 3 ay boyunca geçerli 6000 konuşma dakikasına ek olarak 5GB internet ve 1000 SMS hakkı yüklenecektir.

Vodafone Freezone Faturasız Tarifeler 2022

Vodafone operatörü ile tanışmak için en güzel sebeplerden biri de birbirinden avantajlı paket alternatifleri ile vodafone freezone faturasız tarifeler 2022 dir.

  • Genç red sınırsız iletişim 20 paketi ile ilk 3 ay boyunca geçerli 20GB internet, birçok uygulamayı sınırsız internet ile kullanabilme hakkı, 1000 konuşma dakikası ve 250 SMS hakkına sadece 48 liraya sahip olabilirsiniz.
  • Müziksiz asla diyor, müzik dinlemeden güne başlayamıyorsanız, tam da size uygun olan genç red sınırsız müzik 25 paketine sahip olabilirsiniz. Bu paket ile birlikte, spotify uygulaması ve daha birçok uygulamayı sınırsız internet hakkı ile kullanırken 25 GB internet ve 1500 konuşma dakikası 250 sms hakkı ile hem sınırsız müziğin hem de sevdiklerinizle bol bol konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone Freezone Kampanyaları

Sadece vodafone freezone tarifesi kullananlara özel her ay hattınıza tanımlanan 24 saat boyunca sınırsızca kullanabileceğiniz internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır. Sınırsızca video izlemek isterseniz de genç red sınırsız video 30 paketi satın alarak youtube ve daha birçok uygulamayı sınırsızca kullanabilirsiniz.

Bu avantajlara ek olarak 1 ay boyunca geçerli 3000 konuşma dakikası, 250 Sms hakkı da hattınıza otomatik olarak yüklenecektir. Vodafone freezone ayrıcalıklarından yararlanmak isterseniz vakit kaybetmeden hemen vodafone’lu olun  dakikam biter kaygısı olmadan özgürce konuşabilmenin ve birbirinden avantajlı internet paketlerinin tadını çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.