Kampanyalar

Vodafone market uygulamasından dev indirim: Tüm ürünler yalnızca 4 lira 99 kuruş!

Özellikle salgın süreciyle birlikte internet kullanımının artması sosyal marketlere gösterilen ilgiyi de dolaylı olarak olumlu yönde etkiledi. Sosyal marketteki ürünlere gösterilen ilgi birçok markayı harekete geçirdi. Farklı alanlarda hizmet veren birçok marka, müşterilerine market alışverişi yapma imkanı da sunmaya başladı.

Türkiye’nin en değerli operatör şirketlerinden birisi olan Vodafone’da sosyal market hizmeti vermeye başladı. Buna göre operatöre ait Vodafone Yanımda uygulaması içerisindeki alışveriş kısmından market ürünleri de dahil olmak üzere pek çok farklı alandan sipariş verilebiliyor. Vodafone kullanıcı sayısını arttırabilmek için avantajı bol çeşitli kampanyalar oluşturmuş durumda. Oluşturulan kampanyalar ile 2 KG unu yalnızca 4 lira 99 kuruşa sipariş verebilmek mümkün. İşte dev markanın sunduğu fırsatlar…

Kırmızı Etiket Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yer alan sosyal market içerisinde pek çok farklı alandan ürünü sipariş verebilmek mümkün. Teknolojiden, gıdaya binlerce ürünün yer aldığı markette uygun fiyatla alışveriş yapılabiliyor. Vodafone, oluşturduğu kampanya ile kullanıcılarına yeni fırsatlar sunuyor.

Oluşturulan yeni kampanya kapsamında 90 lira ve üzerinde yapılacak ilk alışverişte kırmızı etiketli ürünlerin herhangi birisi 4 lira 99 kuruşa satın alınabilecek. Kırmızı etiketli ürünler arasında 2 KG un, 4’lü 1 litre kola paketi, 750 gr muz ve 125 gr tereyağı yer alıyor.

vodafone super market 2022
Market uygulamasından dev indirim: Tüm ürünler yalnızca 4 lira 99 kuruş!

Vodafone Yanımda Nasıl Sipariş Verebilirim?

Vodafone tarafından oluşturulan sosyal marketten alışveriş yapmak isteyenler öncelikle operatöre ait Vodafone Yanımda uygulamasını cihazlarına indirmeliler. Vodafone Yanımda Süpermarket uygulaması android cihazlar için Google Play Store, İOS cihazlar içinse APP Store üzerinden indirilebilir. Daha sonra uygulama içerisinde yer alan ‘Alışveriş’ kısmına girerek sipariş verebilirler.

Kırmızı etiket kampanyasından faydalanmak isteyenler öncelikle 90 lira ve üzerinde alışveriş yapmalılar. Sepette 90 liralık tutar aşıldıktan sonra:

  • 125 gram Sütaş Tereyağı,
  • 4’lü paket içerisinde 1 litre Pepsi kola,
  • 750 gram ithal muz,
  • 2 KG Sinangil Un,

ürünlerinden herhangi birisini yalnızca 4 lira 99 kuruşa sepete ekleyerek alışverişlerini tamamlayabilirler. Kırmızı etiketli ürünlerden yalnızca bir tanesi 4 lira 99 kuruşluk fiyatla alınabilecek.

image 11
Market uygulamasından dev indirim Vodafone Yanımda Süpermarket

Diğer Fırsatlar

Vodafone kullanıcıları çok sayıda fırsattan yararlanabiliyor. 150 lira ve üzerinde yapılacak alışverişlerde teslimat ücreti alınmıyor. Uygulama içerisinde yer alan Yudum Zeytinyağı’nın fiyatı ise 75 lira 95 kuruştan, 52 lira 90 kuruşa düşürüldü. İndirim fırsatlarının yanı sıra her siparişe özel 2 GB internet hediye ediliyor.

Dev indirimlerde son saatler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.