Vodafone

Vodafone Pay hazır limit nedir? Vodafone Pay hazır limit nasıl açılır?

Vodafone Pay, Türkiye’nin önde gelen operatör şirketlerinden Vodafone’un müşterilerine özel olarak oluşturduğu 7/24 para transferi yapılmasını olanak sağlayan uygulamadır. Uygulamada her ay için belirlenen bir limit bulunuyor. Bu limit dahilinde müşteriler ister ATM’lerden, isterlerse online işlemlerden para çekip; havale ve eft gibi işlemleri tamamlayabiliyorlar.

Vodafone Pay Hazır Limit Nasıl Açılır?

Tüm Vodafone kullanıcıları operatörün sunduğu fırsatlardan yararlanabilir. Vodafone Pay hazır limit hesap kurulumu için IOS ve Android marketlere sunulan Vodafone Pay uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra talep edilen kişisel bilgiler doğru ve eksiksiz girilmesi sonrasında da bir sanal kart oluşturulmalıdır.

Vodafone Pay Hazır Limit Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı cihazınıza yüklediyseniz şu adımları takip ediniz:

  • Uygulamayı açınız
  • Sağ üst panelde yer alan ‘Kayıt Ol’ seçeneğine tıklayarak gerekli bilgileri giriniz
  • Onay butonuna basarak sözleşmeyi kabul ediniz
  • Uygulamanın talep ettiği şifre belirleme ve kart oluşturma ekranlarında zorunlu alanları doldurunuz

Vodafone Pay Para Veriyor mu?

Vodafone Pay Hazır Limit uygulamasında bir kredi kartıyla yapabileceğiniz tüm işlemleri tamamlayabilirsiniz. Vodafone Pay hesabı oluşturan kişiler havale/eft yapabilir, para çekebilir veya oluşturdukları sanal kart vasıtasıyla internetten alışveriş yapabilirler.


Vodafone Pay Hangi Bankaya Ait?

Vodafone Pay, dev operatör şirketinin Denizbank ve Visa ile ortaklık kurarak oluşturduğu bir uygulamadır. Uygulamaya 18 yaş sınırı getirilmiştir. Vodafone Pay uygulamasında 7/24 para gönderebilir ve dilediğiniz an para çekebilirsiniz.

Vodafone Pay Nereden Alınır?

Vodafone Pay hazır limit kartı, operatör şirketinin şubelerinden satın alınabilir. Ayrıca şubeye uğramadan online işlemlerle de Vodafone Pay kartının adresinize kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Vodafone Pay kartını online işlemlerin yanı sıra POS cihazında da kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.