Vodafone

Vodafone RedBox cayma hakkı kaç gün?

Vodafone RedBox cayma hakkı hakkında merak edilenleri araştırdık. Vodafone RedBox, dev operatör şirketinin yeni nesil teknolojilerle oluşturduğu internet hizmetidir. RedBox, 4.5G’nin olduğu her noktaya taşınabilir ve kullanılabilir olarak tasarlandı. RedBox kullanıcısı olanlar belirli bir taahhüt süresini kabul etmiş sayılıyor. Bu süre içerisinde RedBox’tan vazgeçmek isteyen kullanıcılar belirli bir cayma hakkı ödemek zorunda bırakılıyor.

Vodafone RedBox Cayma Hakkı Kaç Gün Geçerli?

Vodafone RedBox’a özel olarak cayma hakkını genişletti. Kullanıcılar RedBox’a abone olduktan sonra 12 aylık periyotta taahhütsüz olarak internet hizmetinden faydalanabiliyor. 12 ayın sonunda hizmetin devamını talep edenler ise cayma hakkını tamamlamış sayılıyor.

Vodafone RedBox taahhüt süresi 24 aydır. İki yıl olarak anlaşma imzalanır. Ancak iki yıllık sürecin ilk 12 ayında cayma hakkı bulunur. 12 aylık periyot tamamlandıktan sonra abonelik iptal edilmek istenirse cayma bedeli ödenme yükümlülüğü doğuyor.

RedBox Cayma Bedelsiz İptal Yapılabilir mi?

Vodafone RedBox cayma bedelsiz iptal yapmak isteyenler için ilk 14 günlük süreç büyük önem arz etmektedir. Vodafone tüm kullanıcılarına ilk 14 günlük süreçte herhangi bir ödeme yükümlülüğü olmadan abonelik iptali talebinde bulunmalarına imkan tanır. 14 günlük süreçte abonelik iptali yapmayanlar için taahhüt süresine bakılmalıdır. Taahhüt süresi 24 ay olan kullanıcılar cayma hakları bulunmuyorsa cayma bedeli ödemek zorundadır.

Ancak Vodafone RedBox’a yeni üye olanlar için ilk 12 aylık süreçte cayma hakkı tanımlanır. Bir yıllık süreç içerisinde abonelik iptali talep eden müşteriler herhangi bir cayma bedeli ödemeden abonelik iptallerini gerçekleştirebilirler.

Vodafone RedBox Cayma Bedeli Ne Kadar?

Vodafone RedBox cayma bedeli hesaplama konusunda araştırma yapanlara durumu açıklayalım. Vodafone RedBox hizmetinden faydalanan müşterilerine cayma bedeli olarak internet hizmetiyle birlikte teslim edilen cihazın ücretini talep eder. RedBox cihazının ücreti ise güncel durumda 480 liradır.

Ancak abone olduktan sonra iptal işleminin hangi ayda yapıldığı da önem kazanmaktadır. Kullanıcı ilk 12 aylık süreçte cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkını kullanmayan kullanıcılar sonraki 12 ay için cihaz ücreti kadar cayma bedeli öder.

Vodafone Pay hazır limit nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.