Vodafone

Vodafone Yanımda Uygulaması Açılmıyor Neden Çalışmıyor

Operatörü Vodafone olan cep telefonu kullanıcılarının mobil olarak birçok işlerini kolaylaştıran Yanımda uygulaması zaman zaman hata vererek açılmayabiliyor. Kalan internet ve dakika haklarının kontrolü için özellikle sık sık kullanılan mobil uygulama, Vodafone yanımda uygulaması açılmıyor neden çalışmıyor şeklinde aramaların sıkça olmasına neden oluyor.

Faturalı ve faturasız hat müşterileri için birçok avantaj ve fırsata ev sahipliği yapan yanımda uygulaması, fiziki olarak mağazalara gitmeye gerek kalmadan fatura ödeme ve ekstra paket satın almak gibi birçok işlemin kolaylıkla olmasına olanak tanıyor.

Vodafone yanımda uygulamasını kullanıcıları için cazip kılan en önemli avantajlarından biri haftalık olarak çıkan hediye çarkıdır. Mevcut tarifelerinde bulunan internet ve dakikalarına ek olarak hediye çarkından haftada belli hediyeler kazanılması Vodafone yanımda uygulaması açılmıyor neden çalışmıyor sorunlarının daha hızlı çözme kavuşturulması isteğine neden oluyor.

Vodafone Yanımda Açılmıyor Durduruldu Hatası

Vodafone yanımda uygulaması sağladığı kolaylıklar sayesinde neredeyse kullanıcıların her gün ziyaret ettiği uygulamalardan biri oluyor. Ancak bazı dönemler Vodafone yanımda uygulaması açılmıyor neden çalışmıyor kullanıcıların en çok şikâyet ettiği durumlardan biridir.

Vodafone kullanıcısı iseniz ve uygulama her seferinde durduruldu hatası veriyorsa bu durumda uygulama da yeni güncellemelerin olduğu anlaşılmalıdır. Çözümü için Google Play ya da Apple Store’ye gidilerek Yanımda uygulaması güncellenmelidir. Zaten uygulama marketi üzerinden yanımda açıldığında otomatik olarak güncelle butonu aktif olmuş olacaktır. Güncellemenin ardından büyük olasılıkla Vodafone Yanımda rahatlıkla açılacaktır.

Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Vodafone, yanımda uygulamasını hat sahipleri dışındaki kullanıcılarında kullanımına sunuyor. Süper market ve online alışveriş gibi birçok avantajı bünyesinde barındıran uygulamayı kullanmak için Vodafone kullanıcısı olmak şart değil. Vodafone’nin sunduğu tüm avantaj ve olanaklardan yararlanmak için Google Play ya da App Store’den Yanımda indirilerek kullanılabilir.

vodafone yanımda uygulama hatası
vodafone yanımda uygulama hatası

Vodafone Yanımda Neden Açılmıyor

Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmak yeni güncellemeler ya da uygulamadaki hatalar nedeniyle bazen güç olabiliyor. Bazı yöntemler sayesinde uygulamayı eskisi gibi kullanmaya devam etmek ve Vodafone yanımda uygulaması açılmıyor neden çalışmıyor gibi sorunların ortadan kalkması mümkündür.

Uygulamanın sorunsuz çalışması için son sürümünün cep telefonunda yüklü olması gerekiyor. Güncelleme yapılmasına rağmen halen açılmayan Yanımda uygulaması için ikinci çözüm yolu; tamamen telefondan kaldırıp yeniden Yanımda‘yı yüklemek olacaktır.

Mevcut sorunun ortadan kalkması için yukarıdaki yöntemler çoğunlukla işe yarıyor. Ancak günler süren giriş hatası için uygulamanın tamamen telefondan silinip, Vodafone yanımda uygulamasına ait APK’ indirilmelidir. Bu yöntemde kalıcı olarak çözüm niteliği taşımazsa, teknik arıza ve diğer soruların cevabına ulaşmak için Vodafone müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmelidir.

İlginizi Çekebilir: Vodafone Redbox Fiyatları? Vodafone Vınn Fiyat Listesi

Vodafone Yanımda Açılmıyor Kırmızı Ekran

Vodafone yanımda uygulaması kullanılırken en çok karşılaşılan sorunlardan biri de kırmızı ekran sorunudur. Uygulama açılıyor ancak ana sayfa sadece kırmızı şekilde donup kalıyorsa Vodafone yanımda uygulaması açılmıyor neden çalışmıyor gibi kullanıcıların çözüm arayışlarına girmeleri muhtemeldir.

Kırmızı ekran hatası genellikle yanımda uygulamasına gelen yeni güncellemeler sonrasında karşılaşılıyor. Müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeler neticesinde sonuç alamayan kullanıcılar için en etkili çözüm yolu Yanımda uygulamasının eski sürümlerini cep telefonlarına yüklemek olacaktır.

Mevcut cep telefonu sürümü ile yanımda uygulaması son sürümünün cihaz ile uyumlu olmaması gibi durumlar Vodafone uygulamasında sürekli olarak kırmızı ekran görüntüsüne neden oluyor. Arama motoru üzerinde yanımda uygulaması eski sürümler diye aratıldığında ilgili sürümlere at linkler çıkacaktır. Cep telefonu ile uyumlu sürüm link aracılığı ile indirildiğinde kırmızı ekran sorunu çözüme kavuşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.