Teknoloji Haberleri

WhatsApp Aero Son Sürüm indir (Modern Hazar V9.30).APK

Whatsapp Aero nasıl indirilir linki ile kişiler son sürümü rahat bir şekilde indirebilir, bununla birlikte Whatsapp uygulamasında bulunmayan birçok özellik eklenti olmadan ve yan uygulama olmadan sunulur. Bu yönüyle birlikte kullanıcılarının dikkatini çeker. Bazı farklı ve temel özelliklerini sıralarsak kişiler profillerine kimin baktığını görecek ve birbirinden farklı özelleştirme haklarından faydalanabilecekler. Kişiler mesajlarınızda ya da uygulamanın geneli ile özel şifre koyma seçeneği sunar.

Whatsapp Aero indir imkanları ile yüksek dosya boyutunda yer alan bütün içerikleri karşı tarafa sorunsuz olarak yükleyebileceksiniz. Whatsapp Aero kullanımı basittir çünkü aynı Whatsapp uygulaması ile sağlanır. Kişiler anlık mesajlaşma ile Whatsapp kişilerinde yer alanlar ile birlikte aynı Whatsapp kullanımı gibi mesajlaşma sağlayabileceklerdir. Whatsapp Aero son sürümünü indirmek için aşağıdaki “şimdi indir” butonuna tıklayınız…

Whatsapp Aero Resmi midir?

 Whatsapp Aero resmi olmayan bir sürümdür ve bu sürümde birçok özellik bulunmaktadır. Bu özellikler ile kullanıcılar tema düzenlemeleri ya da gizlilik ayarları için kendilerine göre ayarlama yapabilmektedirler. Örneğin; kendi tema mağazasını içeren aero whatsappile istediğiniz temayı yükleyerek uygulamanın rengini ve ikonlarını tümüyle değiştirebilirsiniz.

Orijinal sürümün üzerine eklenen özelleştirme ile yapılan uygulama yine resmi sunucular kullanmaktadır. Mesajlarınız yine resmi Whatsapp sunucuları tarafından gönderilmektedir. Bu durum da herhangi bir gizlilik endişesi bulunmuyor fakat resmi Whatsapp uygulaması politikalarına güveniyoruz. Bununla ilgili uygulamayı kullanmak ya da kullanmamak size kalan bir şeydir.

Whatsapp Aero Kullanımı

Whatsapp Aero kullanımı oldukça basittir ve bununla beraber kişiler normal Whatsapp uygulamasını kullandıkları gibi kullanacaklardır. Ancak Whatsapp Aero içinde kişiler birçok özelliği değiştirebilirler. Bu özellikler de Whatsapp yazı stilini değiştirebilir, uygulamanın simgesini farklı bir hale getirebilirsiniz. Whatsapp Aero nasıl kullanılır diye baktığımızda çok basit bir arayüzü bulunur.

Kişiler kolay adımlar ile beraber içindeki çoğu şeyi istediğiniz gibi renkli duruma getirebilir, tek seferde 10 resim paylaşım limitini kaldırabilir, ses değiştirme ile ilgili komik ses kayıtlarınızı gönderip, ilk mesaja giderek, emoji temizle gibi sohbet içi ayarlamaları gerçekleştirebilirsiniz. Bununla beraber 50 MB boyutuna kadar fotoğraf, 700 MB’a kadar da video gönderimi sağlayabilirsiniz.
Whatsapp Aero Özellikleri

Whatsapp aeronun bazı özellikleri şunlardır;

  • Whatsapp Aero ile kişiler tüm herkesten silinmiş olan mesajları görebilir ve karşı taraf mesajlarını sildiğinde bunu göreceksiniz.
  • Whatsapp Aero ile son görülmenizi dondurabilir, iletildi etiketini kolaylıkla kapatabilirsiniz.
  • Whatsapp Aero uygulamasını telefonunuzda bulunan şifre ya da parmak izi ile gizleyebilirsiniz.
  • Başkalarının hikâyesinin görüldüğü gizlenebilir ve böylelikle kolayca kişilerin durumlarını açabileceksiniz.
  • İletildi, okundu ve yazıyor gibi durumları Whatsapp’tan gizlilik durumuna getirebilirsiniz.
  • Mesajlarınızı gördüğünüz gibi silinen durumları da kolaylıkla görebileceksiniz.

Whatsapp Aero yalnız Android cihazlar da geçerlidir ve apk dosyasının indirimini sağlayanlar 3000 üzerinde tema ile birlikte istediği temayı seçer ve profesyonel olarak kullanım sağlarlar.
Mavi tik durumunu sizin mesajı gördüğünüz anda değil cevap verdikten sonra görünümünü düzeltebilirsiniz.

Whatsapp Hakkımda Sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.