Teknoloji Haberleri

Wifi Şifre Kırma Programı 100 Kesin

Wifi şifre kırma programları merak edilebiliyor. Bu merak kimi zaman iyi niyetle, kimi zaman da kötü bir niyetle olabiliyor. Kötü bir niyetle ve wifi kaynağının izni dışında şifre kırmaya çalışmanın kötü sonuçlar doğurabileceğini hatırlatalım.

Wifi şifresini öğrenebilmek için farklı birçok programı kullanabilirsiniz. Tabii ki bu programların büyük bir kısmı hata verebiliyor. O nedenle tüm programları denemekte ve sonuca ulaşana kadar sabırla çabalamaktan vazgeçmemekte fayda bulunuyor.

Wifi Şifre Kırma Programı

Wifi şifresini kırabilmek için mutlaka bir programı aracı olarak kullanmanız gerekmektedir. Çok sayıda wifi şifre kırma programı bulunuyor. Ancak aralarında verimli çalışan program bulmak oldukça güç. Bu sebeple en doğru ve kolay sonuç alabileceğiniz Reaver programını bu işlem için önerebiliriz. Uygulamayı Google Play Store veya APP Store mağazalarından cihazlarına yükleyebilir ve wifi tespit işlemlerine başlayabilirsiniz.

Telefondan Wifi Şifresi Kırma

Telefondan wifi şifresini kırmanız mümkün. Reaver uygulamasını cihazınıza yükledikten sonra gerekli kurulum işlemlerini yapın ve uygulamanın ana ekranda yer almasına izin verin. Uygulama ile ilgili gerekli yükleme işlemlerini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları takip ediniz:

  • Ayarlara giriniz
  • Kablosuz ağlar paneline erişiniz
  • Wifi ayarlarını açınız
  • Ekranın sağ üst köşesinde yer alacak üç noktalı simgeye tıklayınız
  • Ayarlar butonuna tıklayarak devam ediniz
  • WPS Push butonuna dokununuz
  • Görüntülenecek wifi’ler arasında programın tespit ettiği wifi şifreleri ekranda yer alacaktır

Komşu Wifi Kırma

Evinize en yakın adresteki kişilerin kullandıkları wifi ağların şifrelerini de kırabilirsiniz. Reaver uygulamasıyla yapabileceğiniz işlem bazen hata verse de genellikle olumlu sonuçlanacaktır. Ancak kişilerin izni dahilinde olmadan haklarını gasp etmenizin yasalara aykırı olduğunu ve durumun tespit edilmesi durumunda hapis başta olmak üzere çeşitli cezalardan yükümlü olabileceğinizi hatırlatalım.

Fatih Wifi Şifresi 2022 Güncel Fatih İnternet Şifresi Öğrenme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.