Ekonomi

Yağ Fiyatlarında Öyle Bir Kampanya Başladı Ki 74 TL’ye…

O market sıvı yağı ucuza satacak!

Yağ Fiyatları, son zamanlarda gündem olan zamlı fiyatlar, yağ fiyatlarına da yansıması ile birlikte, insanların ucuz fiyat araştırmalarını oldukça artırdı. Evlerde en sık kullanıma sahip olan yağların fiyat araştırmalarında, en ucuz yağ fiyatına sahip olan marketin Carrefoursa olduğu belirlendi. Yağlarda yaşanan yüksek fiyatlara karşın Carrefoursa, hafta sonuna özel yapmış olduğu indirimlere yağı da ekledi.

Marketin yayınladığı tanıtım broşürüne göre hafta sonuna özel olarak 4 litre sıvı yağın 74,50 TL’den satışa sunulacağı duyuruldu. Yağ kampanyasına herhangi bir alışveriş şartı konulmadığı ve onlıne olarakta sipariş verilebileceği alternatifi de duyurular arasında yer aldı.

Carreforsa’nın böylesine büyük bir kampanya içerisine girmesi, yağların satışında yetişen alıyor sloganına uyum sağladı. Marketin, hem sıvı yağ hem de zeytinyağlarda yapmış olduğu indirimler, bu hafta sonunda yoğun bir müşteri talebi olacağını gösteriyor.

screenshot 17 768x296 1
Yağ Fiyatlarında Öyle Bir Kampanya Başladı Ki 74 TL’ye…

İlginizi Çekebilir: O Market Çayı 12 TL’den Satışa Çıkardı !

Yeni Yıla Zamlı Giriş

Geçtiğimiz günlerde market raflarında yer alan birçok ürüne zam yapılması, gündem konularının başında yer aldı. Yeni yıl öncesi yapılan bu zamlar, yılın değişmesi ile birlikte tekrardan yenilemesi de merak edilenler arasında yer aldı. Konunun sıklıkla araştırılmasının ardından yılbaşı sonrasında yeni yıl zamlarının yapılacağının duyurulması, birçok kişiyi büyük bir şaşkınlığa uğrattı.

Tüm bunların yanı sıra büyük marketlerde yağ fiyatları değişkenlik göstermeye devam ediyor. Zincir marketlerin bazıları yağlara zam uygulamaya devam ederken, bazı zincir marketlerde hafta onu kampanyasına yağı da dahil etmeye başladı. Vatandaş indirimli buldukları yerlerden yağ alımlarında, stok sayılarını artırdığını dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.