Bilgi

Yakışıklı Olduğunu Nasıl Anlarsın

Yakışıklı olduğunu nasıl anlarsın diye sorulduğunda mutlaka herkes önce bir mütevazi olmaya çalışır. Ancak herkes kendini beğenmekle birlikte bunun kriterleri nedir bilemez merak etmez. Sorsanız erkeklere çoğu kendini yakışıklı bulur. Ancak neye göre kime göre orası belli değil. Kadın olsun erkek olsun kendini beğenmeyen çok az insan vardır. Yani hangi kadına sorulsa güzel hangi erkeğe sorulsa yakışıklıdır ancak, hiç bunu test eden olmuş mu? İste bu merak konusu! Öyleyse yakışıklı olmak neye bağlıdır, kişinin yakışıklı biri olduğu nasıl anlaşılır, test edilebilir mi, ben yakışıklı biriyim diye düşünmek normal midir araştırmak lazım.

Yakışıklı Olduğunu Nasıl Anlarsın Test 

Yakışıklı Olduğunu Nasıl Anlarsın sorusuna cevaben yakışıklılık testi ile demek mümkün diyebiliriz. Tabiki aynaya bakmak da nasıl göründüğünü test etmenin en bariz ve basit yöntemlerinden bir tanesi olarak bilinir. Ancak genel geçer bir yargıya ihtiyaç vardır. Peki, yakışıklı ve ya güzel olmak için illaki bunu tescillenmek mi gerekir.

Türkiye’nin en yakışıklı erkeği seçilme yarışmalarına mı katılmak gerekir, kâinat  güzeli mi ilan edilmek gerekir tabi ki hayır!  Kişilerin yakışıklı olup olmadığını anlamanın türlü türlü yolları ve testleri vardır. İnternetten yakışıklılık testi olarak aratma yaptığınızda önünüze çok fazla seçenek çıkacağına emin olabilirsiniz. Bunlara tek tek baktığınızda hepsinin de farklı yöntemler ile yapıldığını da görebilirsiniz. 

Yakışıklılık Testi Nasıl Yapılır? 

Yakışıklı olduğunu nasıl anlarsın biliyor musun? Tabi ki test ederek. Arama motorunuza yakışıklılık testi yap diye yazarak bir aratma yaptığınızda çok fazla Yakışıklılık Testine ulaşmanız mümkün. Peki, bu testler nasıl uygulanır. Bazı testlerde boy kilo gibi fiziksel bilgilerinizi girersiniz. Örneğin boy kilo saç rengi göz rengi gibi detaylara göre buna yüzdelik dilim üzerinden yüzde kaç yakışıklı olduğun sonucuna varmaya yarayan bir yakışıklılık test grubu var iken farklı seçenekler de mevcuttur.

Mesela daha farklı bir yakışıklılık testinde sadece sistem fotoğrafınızı ister ve yüzdelik dilim üzerinden ne kadar yakışır olduğunuzu açıklarken hangi ünlü gibi yakışıklı olduğunuzu da size söyler. Bunlar gibi internette çok çeşitli testler mevcuttur. 

yakisikli testi 2021
Yakışıklılık Testi Nasıl Yapılır? 

Tipsiz Olduğunu Nasıl Anlarsın 

Yakışıklı olduğunu nasıl anlarsın biliyor musun tipsiz olduğun söylenmez ise, ne kadar tipsiz birisi denildiğinde elbette yakışıklı olmadığını anlamalısın. Kızların dikkatini hiç çekememişsen, hiç çıkma teklifi almamış isen hiç bir kız seninle konuşmak istemiyor ise geçmiş olsun sen muhtemelen tipsiz birisisin ve bunu kabul etsen iyi olur. Ama tabi ki bu kaderin olmak zorunda değil, bu dünyada imaj tarz ve karizma her şeydir. En tipsiz kişi bile hali ile tavrı bilgisi modern görünümü ile yakışıklı biri olarak bulunabilir. Aynı zamanda buna paralel olarak da baktığınızda oldukça yakışıklı görünen biri hali tavrı konuşmaları ile de çöl vasat bulunabilir hiç beğenilmeyebilir.

Yakışıklı mıyım Düşüncesi

Yakışıklı olduğunu nasıl anlarsın elbette bu düşünceye yoğunlaşarak. Evrenin enerjisinin farkındasınız değil mi neye inanır ve yoğunlaşırsanız evren karşınıza onu çıkarır. Bir insan sürekli ne kadar yakışıklı Olduğunu düşünürse aynaya baktığında gördüğü her detayı oldukça efsane bulur. Yada sosyal medya da fenomen olan birine sürekli ne kadar yakışıklı olduğunu söylerler ise o da kendisini gerçekten yakışıklı sanır.

Toplumun yakışıklılık kriterleri neyin sempatik bulunduğuna göre değişiklik göstermektedir. Siz de genelde en çok tutulan saç ve tras stilini en çok beğenilen elbiseleri aksesuarları kullanırsanız muhtemelen toplam tarafından siz de oldukça yakışıklı bulunabilirsiniz. Bu noktada algının ne jandarma önemli düğünü görüyoruz. Yakışıklı olmak imkânsız değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.