Teknoloji Haberleri

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri (Şifre Değiştirme)

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Yapı Kredi Müşteri hizmetlerini arayarak şifre değişim işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür. Yapı Kredi Müşteri hizmetlerini arayarak belirli adımları takip etmeniz neticesinde kartlarınız için yeni şifreler alabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yapı kredi müşteri hizmetleri telefon numarası şifre değişimi yapacak kişiler tarafından merak edilir. Bu işlem için 444 0 444 numarasının aranması gerekir. Buradan kolay bir şekilde şifre değişim işlemleri gerçekleştirilebilir.

Yapı Kredi mobil ya da müşteri hizmetlerinde işlem yapabilmek için tek şifre almak gerekir. İnternet Şubesi üzerinden Şifre Al bölümüne gelerek buradan tek şifre alınabilir. Bu işlem için Şifremi Unuttum kısmına tıklanır. Ardından Şifre Al / Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak yeni bir şifre almak mümkün olur. Bunun yanında mevcut şifrenizi de kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil üzerinden de şifre almak mümkündür. Bu işlem için de Şifre Al / şifremi unuttum adımından şifre alma işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. ATM üzerinden de şifre alınabilir. Kullanıcı / Başvuru işlemleri menüsünden de şifre alınabilir ya da değişim işlemleri gerçekleştirilebilir.

444 0 444 numarasından müşteri hizmetleri aranarak buradan 3-3 tuşlarına basılır. Bu şekilde de tek şifre almak mümkündür. Bunun yanında şubelerden de tek şifre alma işlemi gerçekleştirilebilir.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık Şifre Değiştirme

Yapı kredi mobil bankacılık şifre değiştirme işlemleri kolay bir şekilde yapılabilir. Yapı Kredi mobil bankacılık üzerinden vadesiz hesaplar ile kredi kartı bilgilerine ana sayfadan ulaşmak mümkündür. Bunun yanında Kurumsal ve Bireysel hesaplar arasında çıkış yapmadan da geçiş işlemi gerçekleştirilebilir.

Yapı Kredi Mobil uygulamasına kullanıcı kodu ya da T.C. kimlik no ile girilebilir. Bunun için mevcut şifrenizi kullanabilirsiniz. Bunun yanında dilerseniz şifrenizi de değiştirebilirsiniz. Şifrenizi değiştirmek için Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsüne gelmeniz ve buradan şifre alma işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Kurumsal kullanıcı olan kişiler ise firma kodu, mevcut şifre ya da kullanıcı kodu ile mobil uygulamaya giriş yapabilir.

Yapı Kredi Şifre Alma

Kredi Kartları için de Yapı Kredi şifre alma işlemleri son derece kolaydır. Bu işlem mobil uygulama üzerinden kolay bir şekilde yapılabilir. Bunun için mobil uygulamada Ana sayfada yer alan Şifre Merkezi kısmına gelinir. Burada Yapı Kredi Mobil Şifre ile giriş yapılır. Ardından Kartları kısmından Kart şifre işlemleri menüsüne girilerek kredi kartı şifre değiştirme işlemleri gerçekleştirilebilir.

Kredi kartı şifre işlemleri SMS ile de gerçekleştirilebilir. Kart numarasının son 4 rakamı ile kartın arkasında yer alan 3 haneli güvenlik numarası ile istediğiniz 4 haneli şifre yazılarak 4400’a mesaj atılır. Bu şekilde şifre değiştirme işlemi de gerçekleştirilebilir.

444 0 444 numarası aranarak müşteri hizmetlerine bağlanıp 3 ve 1 rakamları tuşlanıp kredi kartı şifre alma işlemleri gerçekleştirilebilir.

Yapı Kredi Mobil Şifremi Unuttum

Yapı kredi mobil üzerinden pek çok bankacılık işlemi kolay bir şekilde yapılabilir. Yapı Kredi mobil şifremi unuttum durumunda yeni bir şifre almak da kolaydır. Yapı Kredi Mobil’e bireysel kullanıcı olarak girmek için kişilerin T.C. kimlik No ya da kullanıcı kodunu girmeleri gerekir. Mevcut şifrenin girilmesi ile mobil uygulamaya kolay bir şekilde girilebilir.

Ancak bazen kullanıcılar şifrelerini unutabilir. Bu gibi durumlarda giriş sayfasında yer alan Şifre Al / Şifremi Unuttum bölümünden şifre alma işlemleri gerçekleştirilebilir. Kurumsal kullanıcılar ise Yapı Kredi Mobil uygulamasına firma kodu ya da kullanıcı kodu ile girebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.