Teknoloji Haberleri

YOPmail Hesapları 2022 – Ücretsiz YOPmail Hesapları

İnternet sitelerinde hesap oluştururken kişisel bilgiler talep edilir. Birçok internet sitesi kullanıcılarından e-posta adreslerini paylaşmalarını istemektedir. Kaldı ki e-posta adreslerinin kuruluşunda telefon numarası ve benzeri kişisel bilgilerde talep edilir. Kişisel bilgilerini üçüncü kişilerle paylaşmak istemeyenler ise internet sitelerinde hesap oluşturmak için farklı yollar aramaktadır.

Yopmail’de bu noktada devreye girer. E-posta adresini, dolayısıyla kişisel bilgilerini internet siteleriyle paylaşmak istemeyen kişiler için oluşturulan site, geçici e-posta kurulumunun oluşturulmasına olanak sağlar. Dakikalar içerisinde kurulacak e-posta adresi bir süre sonra otomatik olarak kapatılacaktır.

Yopmail Nedir?

Yopmail, farklı internet sitelerinde kullanıcı hesabı oluştururken talep edilen e-posta adresinin dakikalar içerisinde kurulumuna yardımcı olur. Kurulan e-posta adresi ise kişisel e-posta adreslerinizden farklı olarak geçici olacaktır. Bu sayede kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmadan internet sitelerine üye olabilirsiniz.

Bu hizmeti veren farklı site ve uygulamalarda bulunmaktadır. Ancak Yopmail’in bu site ve uygulamalardan en önemli farkı kurulan geçici e-posta adresinin her ne kadar geçici de olsa, sürekli olarak kullanılabilmesidir. Siz bir siteye üye olurken pasif hale gelen e-posta adresi yeniden aktif olacak ve siteye üyeliğiniz gerçekleşecektir. Geçici e-posta adresinin kurulumuyla birlikte kişisel e-posta adreslerinizi boş mesajlardan, reklamlardan ve kötü niyetli kişilerden koruyabilirsiniz.

Yopmail Ne İşe Yarar?

 • Yopmail internet sitesi, geçici e-posta kurulumuna olanak tanır. Bu sayede kişisel bilgilerini internet siteleriyle paylaşmak istemeyen kişiler, paylaşmak istemedikleri bilgileri saklı tutar,
 • Hepimiz mail adreslerimize gelen sayısız reklam içerikli mesajlardan bunalırız. Gelen reklam mesajları çoğu zaman vakit kaybı yaşatır. Yopmail’den açılacak geçici e-posta adresiyle internet sitelerine kayıt olunması, bu reklamlardan da kurtulmamızı mümkün kılar,

Yopmail Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yopmail güvenli bir oluşumdur. Sizden kişisel bilgilerinizi talep etmeyecektir. Ancak, bazı internet siteleri Yopmail uzantılı mail adreslerini kabul etmemeye başladı. Yopmail ise bunun üzerine farklı uzantılarla mail adresi kurulabilmesini sağladı. Aşağıda yer alan uzantılarla geçici e-posta adresi kurabilirsiniz:

 • @cool.fr.nf
 • @jetable.fr.nf
 • @nospam.ze.tc
 • @nomail.xl.cx
 • @mega.zik.dj
 • @speed.1s.fr
 • @courriel.fr.nf
 • @moncourrier.fr.nf
 • @monemail.fr.nf
 • @monmail.fr.nf

Mail adresi kurarken ‘@’ simgesinden önce dilediğiniz ibareye yer verebilirsiniz. Ancak simgeden sonraki kısmı yukarıdaki uzantılardan biriyle tamamlamalısınız. Yukarıda yer alan uzantılar mutlaka kabul edilecektir. Örnek vermek gerekirse: ismimx@speed.1s.fr

Daha yaratıcı mail adresleri kurarak güvenlik testlerini vakit kaybetmeden geçebilirsiniz. Bazı internet sitelerinde problem yaşayabileceğinizi hatırlatalım. Bunun için farklı e-posta adresleriyle tekrar denemenizi tavsiye edebiliriz.

Yopmail ile Geçici E-Posta Adresi Nasıl Oluşturulur?

Yopmail ile geçici e-posta adresi kurmak isteyenler şu adımları takip edebilir:

Yopmail.com adresine giriş yapın- https://yopmail.com/en/

yopmail.com sayfa 1
Yopmail adresine girişi yapın

Adresiniz oluşturulmuş olacaktır. Sol panelde mesaj geldiği taktirde bildirim gelecek ve siz gelen bildirimleri takip edebileceksiniz-

yopmail.com sayfa 3
yopmail hesapları 2022 - ücretsiz yopmail hesapları 5

Mesaj yazmak içinse kalem simgesine tıklayarak, mesajın gönderileceği e-posta adresinizi girebilir ve mesajınızı gönderebilirsiniz-

yopmail.com sayfa 4
yopmail hesapları 2022 - ücretsiz yopmail hesapları 6

Yopmail Hesap Çalma

Yopmail ile Supercell uygulaması içerisindeki oyunlarda bulunan hesapların çalınabildiği internette sıkça duyulmaktadır. Öncelikle gerçek hayatta olduğu gibi sanal dünyada da üçüncü bir şahsın kişisel bilgisini içeren veya üçüncü bir şahsa ait olan bilgilere ve belgelere izinsiz bir şekilde erişmenin suç olduğunu hatırlatmak isteriz.

Yopmail Brawl Stars Hesap Çalma

Yopmail vasıtasıyla Brawl Stars hesabı alınabilmektir. Bunun için alınmak istenen hesap sahibinin adı ve soyadı gibi kişisel bilgileri bilinmelidir. Bilgilerin bilinmesi durumunda ise aşağıdaki adımlar takip edilebilir:

 • Yopmail.com adresine girerek hesap sahibinin adı ve soyadını içeren bir geçici e-posta adresi kurun,
 • Supercell.com adresine girerek kullanıcının hesabına giriş yapmaya çalışın. Şifremi unuttum kısmına erişerek şifreyi sıfırlamak için kurulan mail adresini girin ve şifreyi sıfırla seçeneğine tıklayın,
 • Gelen mesajlar doğrultusunda gerekli adımları tamamlayın. Hesap size geçmiş olacaktır.

Yopmail Brawl Stars Hesap Çalma Gerçek mi?

Ancak Supercell bu konuda sıkı tedbirler alarak Yopmail ile hesap alınmasının önüne geçmiştir. Yeni yılla birlikte alınan önlemler çerçevesinde artık kullanıcıların hesaplarını almak mümkün değildir. Bu sebeple artık Yopmail vasıtasıyla başka bir kullanıcının hesabını almaya çalışmak zaman kaybı olacaktır. Ayrıca yasal bir suç olduğunu belirtmek isteriz. Bu yüzden yapılan tüm işlemler kullanıcıya ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

En Hızlı DNS Adresleri 2022 – Güncel Dns Adresleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.