Ekonomi

Ziraat Bankası Müşterilerine Dev Kampanya Başlattı! Akaryakıta 50 TL İndirim!

Ziraat Bankası gerek öğrenciler, gerek çalışanlar gerekse emekliler tarafından sık tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. Banka ara ara yapmış olduğu açıklamalarla kişilere bank kart liralar kazandırıyor. Yeni açıklaması ise akaryakıt alımları üzerinden. Akaryakıt harcamaları üzerine bank kart lira kazanılacağını duyuran Ziraat Bankası dikkatleri üzerine topladı.

Milyonlarca müşteri kampanya detaylarını merak ediyor. Ziraat bankası bu konuda ‘Akaryakıt Harcamalarınıza 50 TL bank kart lira’ kampanyasını müşterilerine sunduğunu bildirdi. Ziraat bankası kullanıcıları ise kampanya detaylarının neler olduğunu araştırmaya başladı.

Akaryakıt Harcamalarına Özel Bankkart Lira

Akaryakıtların sürekli zamlanması kişilerde sıkıntıya sebep olsa da mecburen kullanılmak zorunda olduğu için vazgeçilemiyor. Ziraat bankası akaryakıt zamlarından müşterilerinin daha az etkilenebilmesi için bir takım kampanyalar düzenliyor. Son düzenlemiş olduğu kampanya ise Akaryakıt alımlarında bankkart lira kazanma şansı olmuştur. Bu kampanyaya katılabilmek için son tarih 15 Ocak 2022 olarak belirlenmiştir.

İşte O Herkesin Merak Etmiş Olduğu Kampanya Detayları!

Ziraat Bankası müşterileri bir hayli fazladır. Banka birçok alanda müşterilerini düşünerek bir takım kampanya yapma yoluna gitmektedir. Banka çoğu zaman müşterilerine bankkart puanı kazanma imkanı sunuyor. Yeni düzenlemiş olduğu kampanya ise birçok müşterisine hitap edecek şekilde. Akaryakıta gelen zamlar birçok kişiyi zora sokmuş durumda. Ziraat bankası ise bunu düşünerek müşterilerine kampanya yapma kararı aldı.

Kampanya geçerliliği ise 1 Aralık 2021 tarihinden itibaren başladı. Milyonlarca müşteri kampanyadan habersiz. Eğer siz de Ziraat Bankası müşterilerinden biriyseniz bu haber sizleri de ilgilendiriyor. Yapmış olduğu kampanya ile kişilere indirimler sağlayan Ziraat bankası dev bir kampanyayı müşterilerine sundu. Ziraat bankası değilseniz dahi kampanya süresince müşteri olarak başvurduğunuz andan itibaren sizler de bu kampanyadan istifade edebilme şansını yakalayabilirsiniz.

akaryakit harcamalarina 50tl indirim ziraat 2021
akaryakıta 50 tl i̇ndirim!

Ziraat Bankası Müşterilerine Müjde! Akaryakıt Harcamalarında Büyük Kampanya!

Birçok insan taşıt sahibi. Taşıt sahibi olan insanlar ister istemez akaryakıt almak zorunda kalıyor. Fakat akaryakıta gelen zamlar vatandaşları zor durumda bırakıyor. Ziraat bankası ise Akaryakıt alışverişi yapan müşterilerine yeni bir kampanya hazırladı.

Kampanya başlangıç tarihi olan 1 Aralık 2021 tarihinden itibaren pek çok insan bu kampanyadan faydalanmaya başladı. Kampanya bitiş tarihi olarak belirlenen son gün ise 15 Ocak 2022 tarihi olarak belirlendi. Bu tarihler arasında yapılmış olan belirli miktarlardaki alışverişlere Ziraat bankası bankkart lira kazanma imkanı tanımaktadır.

Ziraat Bankası Müşterileri Kampanyadan Nasıl Yararlanabileceğini Merak Ediyor! İşte O Detaylar

Milyonlarca müşterisi bulunan Ziraat Bankası yeni kampanyası ilegündeme bomba gibi düştü. Geçmiş dönemlerde de sürekli müşterilerine yönelik kampanyalar gerçekleştiren Ziraat Bankası yeni kampanyasını müşterilerine duyurdu. Akaryakıt harcamalarında bankkart lira kazanma şansı ile kişilere büyük indirim sağladı. Ziraat Bankası müşterisi olmanız bu kampanyadan yararlanabilmek için gerekli ön koşuldur.

Ziraat Bankası’nın anlaşmış olduğu akaryakıt istasyonlarından Bankkart POS cihazları üzerinden yapılan tek seferde 150 liralık akaryakıt alışverişlerini farklı günlerde toplam 4 sefer olmak üzere gerçekleştiren kişiler 50 TL bankkart lira kazanıyor.

Bankanın düzenlemiş olduğu kampanya 1 Aralık 2021 tarihinden itibaren geçerlidir. Son katılım ise 15 Ocak 2022 tarihi olarak belirlenmiştir. Ziraat bankası müşterilerinin hepsi bu kampanyadan yararlanabiliyor fakat kampanyaya hatılım hakkı her birey için yalnızca 1 defaya mahsustur. Kampanyaya katılabilecek olan kişiler yalnızca asıl kart sahipleri olarak belirlenmiştir. Kazanılan bankkart liralar ise 29 Ocak 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.