KampanyalarEkonomi

Ziraat Bankası’ndan ev arayanlara fırsat: 380 M2 Bahçeli Müstakil Köy Evi 56.250 TL, 2+1 Daire 63.750 TL

Ziraat Bankası’nın konut, müstakil ev, villa, köy evleri, apartman dairesi, arsa ve dükkan satışları devam ediyor. Bankanın uygun fiyatlı ilanları vatandaşlar için fırsat niteliği taşırken, satışlara gösterilen talep her geçen gün artıyor.

Bankaların Gayrimenkul Satışları

Hayat pahalılığının arttığı Türkiye’de emlak sektörü de bu artıştan etkilendi. 300 bin liranın altında daire bulmanın imkansız hale geldiği piyasada bankaların uygun fiyatlı ilanları vatandaşlar tarafından ilgi görüyor. Bankalar borçlu müşterilerinden kalan mülkleri teklif yöntemiyle ilan sitelerinde satışa sunuyor.

ziraat bankasi satlik konut ilanlari
Ziraat Bankası’ndan ev arayanlara fırsat

Ziraat Bankası’ndan Satılık Bahçeli Müstakil Evler

Salgının etkisini arttırmasıyla birlikte bireyselliğin önemsendiği günümüzde site, apartman ve benzeri yapılardan çok müstakil, bahçeli ve köy evleri tercih ediliyor. Tercihlerin yön değiştirmesiyle birlikte gayrimenkullerin değerleri de farklılık göstermeye başladı.

Piyasada 500 bin liranın altında müstakil ve bahçeli ev bulabilmek imkansızken, Ziraat Bankası 20 bin liradan başlayan fiyat aralığı ile bahçeli, müstakil ve köy evlerini satışa sunuyor. İlanlar arasında Konya’daki 380 metrekare büyüklüğe sahip 2 katlı bahçeli ve müstakil köy evi dikkatleri üzerine çekiyor. Dairenin fiyatı yalnızca 56 bin 300 lira.

Bahçeli ve müstakil olmasının yanı sıra şehirden uzak bir konumda yer alması da vatandaşların ilgisini çekiyor. Üstelik ev için henüz verilen bir teklif olmadı. Bu sebeple Ziraat Bankası’nın başlangıç fiyatı olarak belirlediği 56 bin 300 liraya bahçeli bir ev sahibi olabilmek mümkün görünüyor.

ziraat bankasi satlik konut ilanlari 19
ziraat bankası daire satışı

2+1 Daire 64 Bin Lira

Ziraat Bankası’nın Mart ayı için yayımladığı yüzlerce ilan bulunuyor. Bu ilanlar arsa, dükkan, bahçeli ev, köy evleri, müstakil ev, otomobil, apartman dairesi veya site olarak farklılık gösterebiliyor. Örneğin, Mardin Kızıltepe’de yer alan 2+1 dairenin fiyatı 63 bin 750 lira. Aynı dairenin farklı bir cephesi piyasada 250 bin liradan satışa çıkarılıyor. Ziraat Bankası’nın satışlarında talep edilen özellikte gayrimenkul bulabilmek mümkün.

Ziraat Bankası Arsa ve Tarla Satışları Ne Kadar?

Bankadan satılık arsa ilanları vatandaşların son günlerde araştırdığı konuların başında geliyor. Ziraat Bankası tarla fiyatları 5 bin lira, Ziraat Bankası arsa fiyatları ise 15 bin liradan başlıyor. Dolayısıyla Ziraat Bankası gayrimenkul satışları yatırımcılar için de fırsat niteliği taşıyor.

ZİRAAT BANKASI GAYRİMENKUL SATIŞ EKRANI

ziraat bankasi satlik konut ilanlari 2022
ziraat bankası arsa i̇lanları

TOKİ Toplu Konut Satışları – 118 Bin Liraya Sıfır Daire

3 Yorum

    1. Ziraat Bankası’ndan ev arayanlara fırsat
      Ziraat Bankası’ndan Satılık Bahçeli Müstakil Evler
      Salgının etkisini arttırmasıyla birlikte bireyselliğin önemsendiği günümüzde site, apartman ve benzeri yapılardan çok müstakil,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.