Ekonomi

İş Bankası’ndan araç sahiplerine müjde: 40 lira akaryakıt indirimi!

Dolar kurunun, Türk lirası karşısında hızla değer kazanması sebebiyle son dönemde yükselen akaryakıt fiyatları araç sahiplerinin cebini yakıyor. İş Bankası ise oluşturduğu kampanyayı duyurdu.

Araç sahipleri için müjde niteliği taşıyan kampanya kapsamında anlaşmalı BP istasyonlarında 40 liralık akaryakıt indirimi yapılıyor. İş Bankası, Maximum kart sahibi müşterilerine duyurduğu kampanya ile tek seferde yapılan 125 lira ve üzerindeki harcamaya 40 liralık akaryakıt indirimi uyguluyor.

KAMPANYA DETAYLARI

İş Bankası’nın oluşturduğu kampanyadan Maximum kart sahipleri faydalanabiliyor. Kampanya 16 Kasım 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihlerini kapsıyor. Kampanya İş Bankası’nın anlaşmalı olduğu BP istasyonlarında geçerli. Maximum kart sahipleri, İş Bankası ile anlaşmalı BP akaryakıt istasyonlarında yapacakları 125 lira ve üzeri dördüncü akaryakıt harcamalarında, 40 lira indirim hakkı kazanacak.

KAMPANYA ŞARTLARI

16 Kasım 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli kılınan kampanyadan kazanılan indirim hakkı, İş Bankası’nın anlaşmalı olduğu BP akaryakıt istasyonlarında kullanılabilecek.

İş Bankası yaptığı duyuruda, Bankamatik Kart sahipleri, Maximum kredi kart sahipleri, İş’te Üniversiteli Maximum kart sahipleri, Maximum Genç kart sahipleri, Maxipara kart sahiplerinin kampanya kapsamında yer aldığını açıkladı.

Kampanya 125 lira ve üzeri dördüncü akaryakıt harcamasında geçerli kılınacak ve kampanya kapsamında anlaşmalı BP istasyonundaki akaryakıt harcamasına 40 liralık indirim hakkı tanınacak.

Kampanya kapsamında kullanılacak puanlar 6 Ocak 2022 tarihinde müşterilerin hesaplarına yansıtılacak. Puanlar son olarak 17 Ocak 2022 tarihinde kullanılabilecek. 18 Ocak 2022 tarihinden itibaren kullanılmayan puanlar geri alınacak. Müşteriler kampanyadan bir defaya mahsus olarak faydalanabilecek, aynı zamanda kampanya kapsamında en fazla 40 liralık indirim hakkı elde edilebilecek.

İlginizi Çekebilir: Benzin Fiyatları 2021 – Akaryakıt Fiyat Listesi

BAŞVURULAR NEREYE YAPILIR?

İş Bankası’nın oluşturduğu kampanyaya İş Bankası’na ait Maximum Mobil Uygulaması üzerinden başvurulabilecek. Kampanyanın başlangıç tarihinden itibaren Maximum fırsatlar bölümünde yer alacak kampanyaya, müşteriler başvur seçeneği ile katılabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.