Teknoloji Haberleri

830 TL’ye İphone sahibi olabilirsiniz: 18 yaşın üzerinde herkes katılabilecek

Türk lirasının yaşadığı değer kaybına ek olarak enflasyonun da tavan yapmasıyla birlikte Türkiye’de hayat pahalılığı can yakıcı seviyelere ulaştı. Alım gücü düşen vatandaşlar temel gıda ürünlerine dahi erişmekte zorlanırken teknolojik ürünleri gözden çıkardı.

Ancak vatandaşların uygun fiyatlarla teknolojik cihazları satın alması mümkün. Gümrük idarelerince gerçekleştirilen tasfiye işlemlerinde yüzlerce cep telefonu oldukça uygun fiyata satışa çıkarılıyor. İphone gibi dünyaca ünlü teknolojik cihazların da yer aldığı satışlar kapsamında piyasada fiyatı 4 bin liranın üzerinde olan cihazları bin liranın altında satın alabilirsiniz.

E-ihale ile Cep Telefonu Almak

Gümrük idareleri salgının da etkisiyle birlikte 2020 yılından itibaren gümrükte kalan ürünlerin ihalelerini internet ortamında gerçekleştirmeye başladı. Giyim, kozmetik, mekanik gibi çok sayıda farklı alandan ürünün yer aldığı satışlar kapsamında cep telefonu başta olmak üzere teknolojik cihazlarda ilanlarda yer ediniyor.

eihale 1280x806 1
830 tl’ye i̇phone sahibi olabilirsiniz: 18 yaşın üzerinde herkes katılabilecek 3

İnternet ortamında E-ihale portalına kayıt olan 18 yaşın üzerindeki her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ihalelere katılım sağlayabiliyor. Teklif yöntemiyle gerçekleştirilen ihalelerde alışveriş yapabilmek için Halkbank veya Ziraat Bankası’ndan gerekli teminat bedelinin ödenmesi gerekiyor. Ödemenin ardından gerekli şartları sağlayan kişiler diledikleri ürünün ihalesine katılarak teklif verebiliyorlar.

830 TL’ye İphone Sahibi Olmak

İlanlar arasında en çok ilgi gösterilen ürünler ise cep telefonları oluyor. İphone başta olmak üzere Sony, Xiaomi gibi sektörün önde gelen markalarına ait ürünler piyasanın çok daha altında satışa çıkarılıyor. Teminat bedelini ödeyen her vatandaş ihalelere katılarak uygun fiyatla telefon sahibi olabiliyor.

Nisan ayı itibarıyla ilanlarda yer edinen uygun fiyatlı cep telefonu modelleri:

  • İphone 5- 830 TL
  • Red Mİ- 3,050 TL
  • Red Mİ Note 9- 3,440 TL
  • Samsung Galaxy J5- 1,000 TL

Apple’ın en ucuz telefonu Iphone SE satışa çıkıyor! Iphone SE fiyatı ve özellikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.