Bilgi

Adidas Süperstar Orijinal Olduğu Nasıl Anlaşılır – Süperstar Orijinal Sorgulama 2022

Nike ile birlikte sektörün önde gelen spor ayakkabı üreticilerinden Adidas’ın ürünlerini satın almak isteyen kişiler orijinal ürünler ile sahte ürünlerin nasıl ayırt edilebileceğini merak ediyor. Adidas orijinal ürün sorgulamak isteyenler öncelikle barkod numaralarına dikkat etmelidir. Ancak ürünleri ayırt etmek için farklı seçeneklerde bulunmaktadır.

Adidas Ayakkabı Orijinal Sorgulama

Adidas ayakkabılarının orijinal olup, olmadığını anlamanın en kolay yolu seri numarasıdır. Ayakkabıların içerisinde seri numaraları yer almaktadır. Bu seri numarası aynı çift ayakkabılarda farklı olarak yer alır. Sağ ayak için üretilen ayakkabıdaki seri numarasıyla, sol ayak için üretilen ayakkabının seri numarası farklı olmalıdır. Seri numaraların farklı olmadığı ayakkabılar sahtedir.

Adidas seri numara nerede yazar sorusu da merak edilir. Ayakkabıların seri numaraları ayakkabı başlığında yer alır. Başlıkta ürünün nerede üretildiği, kıtalardaki numaraları ve seri numarası bulunmaktadır. Bu numaraları inceleyerek ayakkabının orijinal olup, olmadığını kolayca anlayabilirsiniz.

adidas seri numara nerede yazar
adidas seri numara nerede yazar

Adidas Eşofman Orijinal Sorgulama

Adidas orijinal eşofman nasıl anlaşılır sorusu da merak edilmektedir. Adidas eşofmanların orijinal olup, olmadığını anlamak ayakkabıya kıyasla daha zordur. Öncelikle üründeki logoyu yakından inceleyin. Adidas’ın orijinal içeriklerine benzemiyorsa sahte olduğunu anlayabilirsiniz. Ancak kimi sahte ürünlerde oldukça gerçekçi logolar işlenir. Bu sebeple logoya ek olarak dikiş sıklığını inceleyebilirsiniz. Orijinal Adidas ürünlerinde dikişler daha sık kullanılmaktadır.

Ayrıca diğer bir yol da seri numara kontrolüdür. Eşofmanlarda bulunan seri numaraları Adidas çağrı merkezine sorgulatarak ürünün sahte ya da orijinal olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Adidas eşofmanların yalnızca bir kısmında seri numarası bulunmaktadır. Bu sebeple kıyas yaparak orijinal ürün olup, olmadığını anlayamazsınız.

Adidas Orijinal Ürünleri Nasıl Sorgulatabilirim?

Orijinal Adidas ürün sorgulamak için Adidas’ın resmi çağrı merkezlerine ulaşabilirsiniz. Dev markanın piyasada çok sayıda muadili bulunmaktadır. Bu ürünleri ayırt etmenin en kolay ve doğru yolu ise resmi iletişim adresleri üzerinden Adidas ile iletişim kurmaktır. Adidas’ın resmi internet sayfasından veya çağrı merkezinden Adidas orijinal ürünleri sorgulatabilirsiniz.

adidas superstar orjinal sorgulama
Adidas Orijinal Ürünleri Nasıl Sorgulatabilirim?

Adidas Sahte Ürün İhbar Etmek

Sahte Adidas ürünleri nasıl ihbar edebilirim sorusu da binlerce kişi tarafından merak edilir. Sahte olduğunu düşündüğünüz ürünleri Adidas’ın çağrı merkezinden şikayet edebilirsiniz. Sahte Adidas ürünlerini şikayet etmek isteyen kişiler 0 850 502 61 41 numaralı çağrı merkezinden Adidas ile iletişime geçebilir.

Böylesi durumlarla karşılaşmamak için Adidas’ın resmi mağazalarından alışveriş yapmanızı öneriyoruz. Adidas’ın resmi mağazaları birçok AVM’de veya Pazar alanlarında bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye’de Korayspor şubeleri de resmi Adidas ürünlerinin satışını gerçekleştirir.

Sj Ne Demek – Sjsjsj Anlamı Nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.