Bilgi

Berat Albayrak kitabı ne zaman çıkıyor? Berat Albayrak’ın kitap fiyatı ne kadar?

Eski Hazine ve Maliyet Bakanı Berat Albayrak, geçtiğimiz günlerde ‘Burası Çok Önemli’ kitabının tanıtımını yayımladı. Vatandaşlar tarafından merak konusu haline gelen kitap bugün itibarıyla satışa başladı. Kitapta ‘Yeni Türkiye’ konu başlığı kaleme alındı.

Burası Çok Önemli Kitabı Ne Anlatıyor?

Berat Albayrak tarafından kaleme alınan kitapta Türkiye’nin gelecek yıllarda kazanacağı ekonomik bağımsızlık konu ediniliyor. Albayrak, Türkiye’de refah seviyesinin 2030 yılına kadar yükseleceğini, bu sayede de ekonomik olarak özgürlük kazanacağını ve tarihinin en güçlü dönemini geçireceğini söyledi. Görüşlerinin sebeplerini kanıtlarla birlikte kitapta aktardığını belirten Albayrak, kitabın bugün itibarıyla satışa çıkarılacağını hatırlattı.

Burası Çok Önemli Kitabı Nereden Alınır?

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın yazdığı ‘Burası Çok Önemli Kitabı’ D&R, Pandora, BKM Kitap, İşler, Ezgi, Kitap Kurdu mağazalarından satın alınabilecek. Berat Albayrak’ın babası Sadık Albayrak yaptığı açıklamada, kitabın büyük ilgi göreceğini umduğunu söyledi.

Burası Çok Önemli Kitabı Ne Kadar?

Burası Çok Önemli, bugün itibarıyla belirtilen satış noktalarında satışa çıkıyor. Kitabın fiyatı ise 40 lira olarak açıklandı. Satış noktalarındaki indirim fırsatlarından veya daha önce biriken puanlarınızdan yararlanarak çok daha uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Tiktok Keşfete Nasıl Düşülür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.