Teknoloji Haberleri

Dei Coin Geleceği 2022 – Deus Coin Yorum

Dei Coin, tüm blok zincirlerine bağlanan; kripto varlıkları arasında köprü görevi gördüğü düşünülen stable coindir. Deus ile kullanıcılar başka bir blok zincirine para gönderebilir ayrıca herhangi bir kayma yaşanmadan talepte bulunabilirler.

Dei Coin Nedir?

Deus olarak bilinen Dei Coin, açık kaynaklı ve izinsiz olarak algoritmik çapraz zincir kesirli rezerv görevi gören stabil bir coindir. Serbest akışlı olan teminat oranı, yüzde 20 oranında DEUS coinden; yüzde 80 olaraksa farklı bir stable coinden karşılanır.

Dei Coin Kaç TL?

Son 24 saatlik grafikte yüzde 8 oranında değer kaybeden DEİ Coin, kripto varlıkları arasında işlem hacmi bakımından 2980. basamakta yer almaktadır.

  • Dei Coin kaç dolar- 0,59 USD
  • Dei Coin kaç TL- 9,55 TL

Dei Coin Hangi Borsada?

Dei Coin Binance, Uniswap, Solidly, Opencean, Quick Swat ve Spirit Swap gibi borsalardan satın alınabilir. USDC olarak bilinen coini Solidly platformunda Scream ve DEUS olarak da satın alabilir ve yatırımda bulunabilirsiniz.

DEI Coin Yorum

Stable coinlerin değeri her geçen gün düşmektedir. Bu sebeple DEI Coinin son 24 saatlik grafiğinde de yüzde 8 oranında değer kaybı gözlemlenmektedir. Luna’ya bağlı olarak da değer kaybeden DEI’nin çıkışı içinde Luna örnek olarak gösteriliyor. Bu sebeple yatırımcılar Luna coinin grafiğini inceleyerek DEI hakkında yorumda bulunabilirler.

BUSD Coin Geleceği 2022 – BUSD Coin Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.