Teknoloji Haberleri

Apple’ın en ucuz telefonu Iphone SE satışa çıkıyor! Iphone SE fiyatı ve özellikleri

Apple, Iphone SE modelini satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Apple markasının en ucuz telefonu olması beklenen Iphone SE ilk aşamada belirli ülkelerde piyasaya sunulacak. Apple tarafından belirlenen fiyat listesi ise bir hayli şaşırtıcı. Diğer modellerin aksine oldukça uygun fiyatı olan Iphone SE, yakın zamanda Türkiye’de de satışa çıkarılacak.

iphone se fiyat listesi
İphone SE Fiyat Listesi

Iphone SE Hangi Ülkelerde Satışa Çıkacak?

Apple tarafından yayımlanan görselde markanın en ucuz telefonu Iphone SE ilk aşamada ABD, İngiltere, Avustralya, Hindistan, Japonya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde satışa çıkarılacak. Ürüne gösterilecek taleple doğru orantılı olarak diğer ülkelerde satış listesine dahil edilecek.

Iphone SE Model Farklılıkları Neler?

Ürün yakın zamanda satışa çıkarılacak. Ürünün üç farklı depolama seçeneği bulunuyor. Bu seçenekler 256 GB, 128 GB ve 64 GB olarak farklılık gösteriyor. Ayrıca renk seçenekleri de Gece siyahı, Yıldız ışıltısı beyazı ve kırmızı olarak üçe ayrılıyor.

Iphone SE Özellikleri

Iphone SE, Apple’ın piyasaya sunacağı en uygun fiyatlı telefon olacak. Iphone SE geliştirilmiş dayanıklılığa sahip olacak. Bu sayede cihaz alacağı darbelere karşı güç kazanacak. 5G teknolojisine de sahip olan cihaz, seramikten tasarlanan kalkan özelliğini barındıran bir ekrana sahip.

Ancak ürünün tasarımı Apple hayranları tarafından eleştiriliyor. Eski telefonlara benzetilen tasarımı sebebiyle Apple hayranlarının hayal kırıklığı yaşadığı ürün dayanıklılığı ve etiket fiyatıyla ön plana çıkarılıyor. Ürünün satış aşamasında göstereceği başarı ise merakla bekleniyor.

AirPods Pro 2 çıkış tarihi ve özellikleri!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.