Ekonomi

Çalışan kişiler dikkat! Maaşını bu bankadan çekenlere 10 bin TL destek sağlanacak!

Bankalar salgın dönemiyle birlikte avantaj içerikli kampanyalar oluşturmaya devam ediyor. Kampanya dahilinde TEB müşterileri 36 ay vadeye dek ihtiyaç kredisi çekebilecektir. TEB’in resmi internet sayfasında yapılan duyuruda kampanya hakkında detaylı bilgi paylaşıldı.

Kampanya Detayları

TEB, faiz oranlarında indirim uyguladığı kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında sunulan vade ve faiz oranları şu şekilde:

  • 3 ay ile 24 ay arasında vade ile alınabilecek kredi için yüzde 1,84 faiz,
  • 25 ay ile 36 ay arasında vade ile alınabilecek kredi için yüzde 1,99 faiz,

Kampanya kapsamında 50 bin lira seviyelerine dek alınabilecek kredi için 36 aya varan vade fırsatı, 50 bin lira ve üzeri kredi tutarları içinse 24 aya kadar vade fırsatı sunuluyor. Fırsat niteliği taşıyan kampanya için ertelemeli aylar da dahil olmak üzere en fazla 36 ay vade imkanı sağlanabiliyor.

Ertelemeli kredilerde ise ödeme planlarında yer alan ilk taksitler görünen kalem erteleme faizinden düşürülüyor. Ertelemeli kredilerdeki faiz taksiti, krediyi alacak olan kişi tarafından tercih edilecek vadeye eklenecektir. Ekleme dahil en fazla 36 ay vade fırsatıyla kredi alınabilecek.

Kredi Şartları

Kredi oranının müşterinin tercihi kadar findeks kredi notu da etkilidir. TEB alınacak kredi için kefil ve ek belge talep edebilir. Ayrıca TEB, kampanya kapsamında faiz oranlarında değişikliğe gidebilir. TEB bankaları üzerinde 10 bin liralık bir kredi için 24 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Yüzde 1,85 oranındaki faiz oranıyla taksitler aylık 541 lirayı buluyor. Kredi tahsis ücreti ise bu durumda 52 lira 50 kuruş olarak alınıyor.

Nasıl Başvurulur?

TEB’in sunduğu kredi olanaklarından faydalanmak isteyenler en yakın TEB şubesinden, TEB internet bankacılığı üzerinden, TEB mobil uygulamasından ilgili krediye başvuruda bulunabilir. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler 0850 200 06 66 numaralı hat üzerinden müşteri hizmetleriyle görüşme sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.