Ekonomi

QNB Finansbank Emeklilere 2 bin 200 liraya varan ek ödeme yapılacak!

6 aylık süreyle zamlanan emekli aylıklarına geçtiğimiz haftalarda TÜİK tarafından duyurulan enflasyon verileri doğrultusunda yüzde 25,48 oranında zam yapılmış, zam sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından en düşük emekli aylığının 2 bin 500 lira olacağı müjdelenmişti. Böylece en düşük emekli aylığına yüzde 66 oranında zam yapıldı.

Bankalarsa müşteri sayılarını arttırabilmek için kampanyalar oluşturmaya devam ediyor. Özellikle emeklilere yapılan promosyon ödemeleri bankaların olmazsa olmazı durumunda. Son olarak QNB Finansbank tarafından yapılan duyuruda emeklilere 2 bin 200 liraya varan ek ödeme yapılacağı müjdelendi. Banka, oluşturulan kampanyaya başvuruda bulunacak emeklilerden 3 yıl boyunca emekli aylıklarını QNB Finansbank üzerinden almaları konusunda garanti vermelerini talep ediyor.

QNB Finansbank Emeklilere Ne Kadar Ödeme Yapılacak?

QNB Finansbank tarafından oluşturulan promosyon kampanyası emekli aylıklarına göre tutar farklılığı gösteriyor. Henüz zamlı aylıkların yatmaması sebebiyle 2021 yılındaki emekli aylıklarına göre şekillenen promosyon tutarları şu şekilde:

  • Emekli aylığı bin 500 liraya kadar olanlara bin 450 lira,
  • Emekli aylığı bin 500 lira ile 2 bin 500 lira arasında olanlara bin 850 lira,
  • Emekli aylığı 2 bin 500 lira ve üzerinde olanlara 2 bin 200 lira
image 12
QNB Finansbank Emeklilere 2.200 TL

Kampanya Başvuru Şartları

Promosyon kampanyası yalnızca QNB Finansbank’ta bulunmuyor. Benzer şekilde diğer bankalarda da oluşturulan kampanyalar kapsamında emeklilere ek ödeme yapılıyor. Bankaların promosyon ödemelerindeki tutarlar ise farklılık gösteriyor. Ödenen tutarlar gibi başvuru şartları da bankalara göre değişiyor. Genellikle bankalar 3 yıllık garantiyle birlikte otomatik fatura ödeme talimatı da talep ediyor.

Ancak QNB Finansbank oluşturduğu promosyon kampanyası için aylığını QNB Finansbank’a taşıyan emeklilerden yalnızca 3 yıllık taahhüt vermelerini şart koşuyor. Bunun yanında otomatik fatura ödeme talimatı ve benzeri işlemlerin gerekli olmadığı vurgulandı.

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında emeklilere 2 bin 200 liraya varan promosyon ödemesi yapılıyor. Ayrıca aylığını QNB Finansbank’a taşıyanlar diğer bankaların ATM’leri de dahil olmak üzere her ay içerisinde iki kez olmak şartıyla hiçbir ek ücret talep edilmeden havale ve EFT işlemlerini tamamlayabilecekler. Bununla birlikte emeklilere banka işlemleri için öncelik tanınacak. Bu sayede emekli aylığını QNB Finansbank’a taşıyanlar banka işlemlerini vakit kaybetmeden halledebilecek.

Kampanyaya Nasıl Başvurulur?

QNB Finansbank’ın oluşturduğu kampanyaya başvuruda bulunmak isteyen emeklilerin öncelikle aylıklarını bankaya taşımaları gerekiyor. Emekli aylığını QNB Finansbank’a taşımak isteyenlerin ise bankanın en yakın şubesine giderek gerekli işlemleri temsilci yardımıyla tamamlamaları gerekiyor.

Başvuran emeklilere anında 2 bin 500 liraya varan ek ödeme!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.