Bilgi

Reynmen’in annesine silahlı gasp!

Geçtiğimiz gün ünlü youtuber Yusuf Aktaş’ın annesinin yaşamını sürdürdüğü eve hırsız girdi. Silahla eve giren hırsızlar Reynmen lakabıyla tanınan Yusuf Aktaş’ın annesi Nesibe Aktaş’ı gasp etti. Konuyla ilgili olarak güvenlik güçlerinin araştırmaları sonuç verdi ve hırsızlar kısa sürede yakalandı.

Silahlı Soygun

Youtube platformu içerisinde milyonlarca takipçi kazanan Yusuf Aktaş’ın, Başakşehir’deki evine hırsız girdi. Geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda Aktaş’ın annesi Nesibe Aktaş gasp edildi. Olayı anlatan Aktaş, hırsızların önce kapı zilini çaldıklarını, Nesibe Aktaş’ın da kapıyı açtığını ve hırsızların silahla Nesibe Aktaş’ı tehdit ederek evi gasp ettiklerini aktardı. Nesibe Aktaş olay anında bir fırsatını bularak telefonunu da yanına alıp evden kaçtı ve güvenlik güçlerine haber verdi.

reymen annesi
reynmen annesi

Kısa süre içerisinde olay yerine gelen güvenlik güçleri Nesibe Aktaş’ın verdiği bilgiler doğrultusunda suçluları aramaya başladı. Güvenlik güçlerinin araştırmaları sonucunda aynı gün içerisinde suçlular yakalandı. Suçlulardan birinin uygunsuz madde kullanımından adli sicil kaydının olduğu belirtildi. Suçluların Esenyurt’ta yakalandığı kaydedildi.

Cezaevine Gönderildi

Suçluların yakalanarak işlemlerinin başlatıldığı ve cezaevine gönderildiği belirtilirken, yakalannlar arasında yer alan 25 yaşındaki Yunus K.’nin üzerinden 2 grama yakın uyuşturucu maddesi bulundu. Yunus K.’nin daha önceden de benzer suçları işlediği ve adli sicil kaydında uyuşturucu satışından ötürü de kaydı bulunduğu aktarıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.