Teknoloji Haberleri

Secretle Giriş Instagram

Instagram uygulamasında kullanıcılar hesaplarını diledikleri taktirde gizli tutarak diğer kullanıcılara karşı kapatabilirler. Hesabını gizleyen kişilerin yaptıkları paylaşımlar diğer kullanıcılar tarafından görüntülenemez. Bu sebeple gizli hesaplardaki paylaşımların nasıl görüntülenebileceği, gizli hesapların kimleri takip ettiği merak edilir.

Secretle Nedir?

İşte bu noktada yasal olmayan uygulamalar devreye girmektedir. Yasal olmayan bu aracı uygulamalar sayesinde gizli hesapların eylemleri takip edilebilir. Secretle uygulaması da bu kapsamda oluşturulmuş ve gizli hesapların görüntülenmesine olanak sağlamıştır.

Secretle Kapatıldı mı?

Secretle uygulamasına uzun süredir erişemeyen kullanıcılar yasal olmadığı için Google Play Store ve APP Store gibi mağazalarda barınamayan uygulamayı cihazlarına yükleyebilmek amacıyla arama motorlarında Secretle web, Secretle APK gibi araştırmalar yapmaktadırlar. Ancak geçtiğimiz aylarda kapatılan uygulamaya erişim sağlamak mümkün değildir.

secretle giris instagram 2022
Secretle Giriş Instagram

Instagram Gizli Hesaplar Nasıl Görüntülenir?

Instagram gizli hesap görme uygulamaları ve Instagram gizli hesap görme siteleri son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Instagram gizliliğe önem göstermektedir. Bu sebeple yasal olan uygulama ve sitelerden gizli hesapları görüntülemek imkansızdır. Kullanıcıların meraklarını giderebilecekleri yasal olmayan birkaç uygulama ve site bulunmaktadır. Tanınır olmaları sebebiyle güvenilirlik kazanan uygulama ve siteler şu şekilde listelenebilir:

Postegro

Postegro’nun, hem web sayfası hem de uygulaması bulunmaktadır. Web sayfası bulunduğu için cihazlarınıza yüklememenizi tavsiye ediyoruz. Yasal olmayan uygulamaları cihazlarınıza yüklemeniz durumunda virüs ve benzeri sorunlarla karşılama olasılığınızın oldukça yüksek olduğunu hatırlatalım.

  • Postegro’yu kullanarak Instagram’daki gizli hesapları görüntülemek isteyenler şu adımları takip edebilirler:
  • Postegro web sayfasına erişim sağlayın
  • ‘Giriş Yap’ sekmesine tıklayarak Instagram hesabınıza giriş yapın
  • Arama kısmına dilediğiniz kullanıcının adını girin
  • Aratma sonucunda kullanıcın post paylaşımlarını, hikayelerini ve takipçi listesini görüntüleyebilirsiniz

Bestwhozi

Bestwhozi’de, Postegro’ya benzer şekilde hem web sayfasına hem de uygulamaya sahiptir. Web sayfası vasıtasıyla işlemlerinizi tamamlamanızı öneriyoruz. Bestwhozi’nin de çalışma düzeni Postegro’ya benzerlikler göstermektedir. Bestwhozi web sayfasına giriş yaparak Instagram hesabınıza giriş yapmanız istenir. Giriş yaptıktan sonra ise dilediğiniz kullanıcının hesabını görüntüleyebilirsiniz.

Pingru

Bir başka gizli hesap görüntüleme programı Pingru’nun ise web sayfası bulunmamaktadır. Bu sebeple arama motorlarına Pingru APK yazarak uygulamanın cihazınıza yüklenebileceği sitelere erişim sağlayabilirsiniz. Bu siteleri cihazlarınıza zarar verebileceği için tavsiye olarak öneremiyoruz.

Instagram Gizli Hesap Görüntüleyemiyorum. Ne Yapmalıyım?

Belirtilen uygulamaları aracı olarak kullanarak Instagram’daki gizli hesapları görüntüleyebilirsiniz. Ancak bu her hesap için geçerli olmayacaktır. Hesabındaki takipçiler arasında veya takip ettikleri arasında belirtilen uygulamalardan herhangi birini kullanmayan kişilerin gizlilikleri aşılamaz. Gizli hesaplar arasında görüntüleyemediğiniz hesap bulunursa sebebi de bu durumdan ötürü kaynaklanacaktır.

Instagram’dan yeni özellik: Hikayeleri beğenme özelliği geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.